• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

22. května 2014 
No mě to docela vynahrazují sny,aniž bych chtěla,akorát při těch erotickejch snech mi šíleně ztvrdne bříško a docela to teda bolí..Jako já bych právě i chtěla, jenže zrovna jako dneska, vše bylo v pohodě dokud jsem nezahlídla jak se mi při tom houpe bříško..a to byl konec:Dtak to ti závidím,že jste to měli takhle v pohodě, ono je to asi hodně na tý psychice:slight_smile:
16. led 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky a Těhulky :slight_smile:

Pokud máte zkušenosti se sexem v těhotenství, můžete je sdílet v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? :slight_smile:

Stačí vložit svou zkušenost zde: http://www.modrykonik.cz/sex-v-tehotenstvi/ , kterou tak pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tímto životní obdobím a hledají rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate :slight_smile:
Mějte krásný den.
Janča
21. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme bez toho už 7 měsíců.mě už to začíná vadit :D Ale zvykla jsem si,jelikož se stejně bojím,že bych mohla krvácet.Já už pomály nevím,co sex je :D
4. lis 2013 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je sex tak jednou do týdne a v pořádku :slight_smile: Asi bych chudáka manžela litovala :slight_smile: Ale když to má někdo zakázané a nedoporučené, tak určitě chápu a asi by to musel vydržet.. :slight_smile:
12. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám teda chutě nehorázné, ale manžel se bojí, takže stejně nic není :frowning2:
5. pro 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: V druhém měsíci mi byl nepříjemný, ale teď ve čtvrtém klidně i dvakrát denně, když je čas. Naprosto bez problémů a s radostí.
27. pro 2013 v 18:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
v obou těhotenstvích mi sex nevadil a "sexovali" jsme až do porodu :grinning:
27. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leniik1 Já jsem těhotná potřetí a nikdy jsme sex nijak neomezovali. Nevidím důvod, pokud tedy doktor neřekne jinak.
22. kvě 2014 v 07:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek