• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

22. května 2014 
jestli jo, nebo ne záleží samozřejmě na zdravotním stavu a pak ale taky hodně na vás. Je jasný, že když se člověk došourá do postele a ještě si k ní musí přistavit kýbl, kdyby náhodou (nechápu, kdo přišel na to, že ranní nevolnosti jsou jenom ráno :unamused: )tak asi nebude zkoušet nové polohy z kamasutry. Na druhou stranu, mě bylo špatně jen pár týdnů a i mezitím jsem se sexu nijak nebránila. Nevolnosti jsou pryč (díkybohuzatydary) a my užíváme paradoxně asi nejlepší sex za celou dobu manželství. :dizzy_face: (No, zas tak dlouho spolu nejsme :wink: Jo, strach nemáme, vždycky říkám, že tam má brouček na chvilku kámoše. :grinning:
18. zář 2006 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nám se taky v těhu postýlkování moc líbí :grinning: a hlavně, když je maminka spokojená, proč by mimi nemělo být taky :slight_smile:
18. zář 2006 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky já vám tady toho moc nepřidám, jelikož už 2,5 měsíce abstinuji :unamused:
Přítel je mimo republiku, ale měl by se každým dnem vrátit a pak si to doufám, užijeme. Ale musím se přiznat, že do poloviny 4 měsíce jsem na to vůbec neměla chut. Ale ted už bych si dala říct :grinning:
20. říj 2006 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz. Až do 9tt jsem špinila a občas i krvácela, lékaři nevěděli proč. Od toho 9tt už nic, teď jsem v 15tt a zapoměla jsem se doktora zeptat, jak je to teď se sexem a taky orgasmem-ty stahy dělohy a tak. Může se i přesto, že už nemám žádné problémy a jsem ve druhém trimestru, něco stát?
4. kvě 2007 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Katarina: Asi Tě neuklidním, ale stát se něco může celé těhotenství,to riziko, i když postupem času menší a menší, je tady pořád. Každopádně pokud jsi krvácela, tak bych si počkala až na pana doktora a pořádně bych se poptala, zda je bezpečné pro tebe sexíkovat. :wink:
4. kvě 2007 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja my mame sex porad od zac.tehu. Ani mě nenapadlo, že by to mělo miminku nějak vadit. První měsíce jsem si to užívala se vším všudy a často, ale tak od toho 20tt mě to sice pořád baví, ale už nemám orgazmus pokaždé. A to už jsem z práce doma, každé ráno se probouzíme s mužem spolu a on je po ránu při chuti denně až ob den :slight_smile: Ale ten poslední měsíc to budu určitě brzdit...
4. kvě 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak já nemám dobré zkušenosti...s manželem jsme se chtěli milovat, hodně opatrně...jenže sotva k tomu došlo tak jsem začala krvácet (ani jsem to necítila), tak jsme honem ujížděli do nemocnice, kde si mě nechali asi 5 dní na pozorování, protože se mi odloučila vnější děloha...mimi je naštěstí v pořádku takže už jsem úplný abstinent:slight_smile: každopádně to určitě záleží na kažé z vás, ale když už tak hodně opatrně a v posledních měsících už radši ne...
4. kvě 2007 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
my se milujeme od úplného začátku pořád..nemám problémy..takže všechno je ok :dizzy_face:
4. kvě 2007 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všetky!ja som asi pravý opak ja som s tehotenstvom dostala ešte vačšiu chut na sex a to trvá doteraz termín mám 12,5.naopak neviem ako to vydržím ja šestonedelie bez sexu.ale vtedy mi to bude jedno a budem sa sustredit asi len na to mimi.
5. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky, já vím, že když nemáte problémy, tak se nic neděje a je to povolený, ale mě zajímalo, jak je to s těma rizikovkama jako jsem já, když špiníte a tak.
5. kvě 2007 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky na sexu v těhotenství nic neni jen musíte dávat pozor aby jste nezmáčkli malí jinak to nevadí a je vhodná poloha která vyhovuje oboum
5. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale mě to doktor tak trochu v tom 8tt zakázal a já se zapoměla zeptat, kdy zase můžeme začít, tak jsem právě chtěla zkušenosti těch, co to měli taky tak.
5. kvě 2007 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale chce to jen neznej sex zadne divoceni a pomalu at se to mimco moc nehybe tak pomalu a nezne a je klid existuji polohy pri kterych moc nemuzes ubliit sobe ani mimiskovi :slight_smile: no mi mely sex od zacatku tehotenstvi
5. kvě 2007 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky..my řádíme normálně...a ještě víc :sweat_smile:
5. kvě 2007 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, sis, ale ty patříš mezi ty šťastný, kterým to doktor nezakázal a který nebyly málem každou chvíli na pohotovosti a málem v nemocnici :frowning2: To já si ten první trimestr fakt "užila" :unamused: Furt ve stresu, jestli to bude nebo nebude ok, navíc po tak dlouhé době snažení... Doktoři sami nevěděli jak to, že furt špiním a už mě malinko jakoby připravovali na potrat, naštěstí to pak přešlo a teď už je to ok. Musím teda zaklepat :slight_smile:
5. kvě 2007 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no mi se milujem nekdy az :slight_smile: 3 denne a je to v pohode a pritel skousi i jine polohy a je nadhernej sex v tehotenstvi a pritel je spokojen a ja taky :grinning:
5. kvě 2007 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina: jo kočko..to bych se taky bála :unamused:
5. kvě 2007 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katarino, jsem na rizikovém a měla jsem to podobně,jako Ty. Ještě jsem po operaci dělohy. Od 15. tt předčasné stahy a křeče. Miminko vymodlené.
Takže v Tvém případně bych asi neuvažovala o sexu, ale o alternativním vzájemném uspokojení. Chutě jsou, ale při představě, že se něco stane a budu si to vyčítat...to mi to za to nestojí...
Pokud holky nemají problémy, tak nevidím důvod, proč abstinovat, ale pokud jsi měla takové problémy....to je na Tobě.
9. kvě 2007 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Katarino ja súhlasím s Natalii. Ja som prvé tehotenstvo mala hodne rizikové tri krát som ležala v nemocnici a počas pobytu doma som tiež musela väčšinou ležať. Tvrdlo mi brucho a tak sex vobec neprichádzal do úvahy. Takže sme to riešili ináč a vydržali sme.Teraz som tehotná a nemám žiadne problémy tak si sex užívam.Samozrejme tak,aby sme neublížili miminu. :wink:
10. kvě 2007 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já se taky přidávám. Já tedy nemám vůbec na milování ani pomyšlení... pořád jsem hrozně unavená a ospalá. Navíc se bojím, byla jsem na konizaci děl. čípku a mám strach abych tím něco nepokazila. Dr. se na to ptát moc nechci :dizzy_face: , ale asi budu muset, jinak mi manža vybouchne :grinning:
10. kvě 2007 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak pokud máte komplikace tak sex je tabu ne ?
Já nevím jak vy, ale já se nejdřív bála, pak jsem byla pořád unavená, pak měla výtok a teď nějak nemám chuť... :sweat_smile: :sweat_smile: no neříkám, že žijeme úplně asketicky,ale žádná divočina to tda není...a taky jsem už nějakí neohrabaná...ale kamarádky mi říkají že nejvíc chuťi je kol 8 a 9 měsíce tak jsem zvědavá....jinak manžel je tolerantní :wink:
10. kvě 2007 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,no my jsme semilovali i v 9.msíci prej je to zdravé samozrejme kdyz je tehu bez komplikaci.za prej se aspon deloha procvici atd.ja kdyz sem rekla sestricce v 39 tt ze uz chci rodit ona mi rekla az prijdu domu mam skocit na pritele vecer zas a rano opet a prej bych mohla v odpoledne rodit :slight_smile: :slight_smile: .ze to porod privolava,ale jak komu.
10. kvě 2007 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no nám to moc nepomohlo
10. kvě 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
pokud nemáte zdravotní komplikace, tak sex ANOOOO....akorát já měla psychický blok, takže jsem to nějak nemusela.
10. kvě 2007 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, holky, to je ale hezká diskuze. mohu-li, také se připojím. Mně v těho sex chutná snad ještě víc než kdy jindy, určitě to souvisí s prokrvením pohlavních orgánů. Mansgel je už ze mě trochu nešťastný, já totiž můžu furt a pořád. I při prvním těho jsem mohla furt a milovali jsme se i den před porodem. Ten porod to fakt může spustit, způsobuje to prostaglandin. Ale jasně, je to jen pro ty, co to nemají zakázané. Takže, kdo může, ať se miluje a kdo ne, má se aspoň na co těšit potom. :grinning:
11. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidávám se svýmy zkušenostmi. Sex jsme měli dosud zakázaný, krvácela jsem, ale jen co doberu zaváděcí globule, vrhneme se na to :grinning: :grinning: :grinning: Dokonce mi můj dr. řekl, že mu absolutní abstinence v těhu příjde nepřirozená, takže nám sex naopak teď vřele doporučuje. Ale říkal, že na to mají různí doktoři odlišné názory.
Add orgasmy ve snu: Gedren, opravdu nemusí být jen psychické. Já jsem těch fyzických zažila již několik a na rozdíl od Janus to byly křeče velmi příjemné :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2007 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dablice: mechanicky se plodu nic stát nemůže, takže že byste ho zmáčkli je naprostý nesmysl. Má kolem sebe plodovou vodu a jak známo z fyziky, voda je nestlačitelná . . . .
11. kvě 2007 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, milování v těhotenství je doporučováno (pokud lékař nezatrhne). Jen si dávat pozor první tři měsíce, měli by jste abstinovat v době kdy by byla menstruace. A pak už jen můžete řádit. Je to zdravé i pro dělohu, hlavně orgasmus. Tělo bude a děloha bude lépe připravená při porodu:
1) Budeš se lépe otevírat
2) Vztahy budou pravidelnější
3) Mimčo bude rychleji na světě

Takže závěrem. Sexem nic nezkazíte, lépe se uvolníte a příjdete na lepší myšlenky.
My s manželem se milujeme pomalu každý den.
11. kvě 2007 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já taky četla nějakou studii o tom, že častý orgasmus v těhotenství je prospěšný a usnadňuje porod. Pokud s tím teda nemáte potíže. U nás to bylo tak, že jsem na začátku těhotenství (ještě jsem nevěděla, že jsem těhotná) na to uplně ztratila chuť, byla jsem podrážděná, s manželem jsem se štěkala, ale když jsem si našla na testu dvě čárky, tak jsem pochopila, že ty moje nálady jsou těhotenstvím, a od tý doby je to pohádka. :grinning:
12. kvě 2007 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
takže holky: sexem nic NEZKAZÍME ba naopak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2007 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek