Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

campi
26. zář 2008

huldo: ja myslela takovy ty tlusťošky, který jsou jako sulc mimo těhotenství. A v tom případě bych se nedivila, kdyby je chlap nechtěl, ale my jsme prostě jenom těhotný, není to naší vinou, že se tělo mění. Na druhou stranu jsou chlapi od macatých ženských zvyklí a jako takový si je vybrali, kdežto ti naši mají jiný estetický měřítka.

fim
26. zář 2008

U nás by se dal počet styků za celé těhu spočítat na prstech jedné ruky. ☹ je to dáno asi tím, že začátek byl rizikový, málem jsem podstoupila revizi. A když už jsme si miminko před doktory zachránili, tak se manžel bojí, aby mu nijak neublížil. Takže asi tak - vždycky ho musím uklidnit a vůbec začínat já sama, což mě zas tak neba. 😀

sponka26
28. zář 2008

ahojte a to som si myslela ze takyto pripad som len ja ale ako citam tak nie som sama.ti chlapi su fakt cudni niektory.Mne tiez hovory ze som tucko niekedy sa aj urazim nato a niekedy si to nevsimam.On mi povie ze to je zo srandy.Mo priatel sa velmi tesi na babatko a nevie sa dockat tak aspon takto sa uspokojim.Minule som mu povedala ze si mal vybrat ci chce mat doma modelku vo vytrine alebo matku jeho deti.tak sa uz snazi nemat narazky 🙂 pekny den vam prajem dievcata

jabluncanka
29. zář 2008

Můj přítel s mým přibíráním problém nemá...To spíš já někdy utrousím,že jsem jak velryba...Přítel na to kontruje,že velryby jsou chráněné,že jsem ohrožený druh a je třeba mě opečovávat...
Spíš mi příjde,že spousta chlapů je z celého těhu v rozpacích a tak mají občas poznámky,které se nás můžou dotknout...

hulda
29. zář 2008

sponka, to s tou modelkou jsi napsala moc hezky 🙂 . Já jen doufam, že se to po porodu dá nějak samo do pořádku... 😒 . Nerada bych, aby z nás byli dva spolubydlící, kteří se jen společně starají o dítě. Mám kamarádku, která to v těhotenství měla taky jen párkrát a tak si s manželem "odvykli", že i když jsou dnes malé už víc jak dva roky, frekvence je pořád stejně nízká 😒 .

sponka26
2. říj 2008

no dufam ze sa nam to nestane ale mozne je vselico.

ava
8. říj 2008

takovým chlapům, kteří partnerku nazývají velrybou a všelijak ji urážejí bych kopla do ko--lena.

andreahrbacova
8. říj 2008

ahojky holky chtěla bych se zeptat,je sex v začátku těhotenství zakázaný,že by to nějak mimísku uškodilo?Jsem opravdu na počátku,a doktorky jsem se zapomněla zeptat

campi
8. říj 2008

Andreo: urcite neni zakazany, pokud ho nemas zakazany od dr. - krvácení, zkrácený čípek. Ale jak se cítíš, jestli se bojíš, tak se na to vykašlete, však jsou jiné aktivity než koitální styk.

andreahrbacova
8. říj 2008

já vím že jsou i jiné možnosti,přítel s emě pořád ptá,akorát já mám takový divný pocit,abych mu nějak neublížila

campi
8. říj 2008

Jde o to, jak velkej strach to je. Pokud bys měla souložit jenom kvuli priteli, tak to nedelej. Ale racionalne se bat nemusis.

U nas jsme presli od velryby k tomu, ze se zda manzelovi tehotensky sex perverzni - musi pry porad myslet, že je tam už celkem velky dite a ze se tam hejbe a aby to nevědělo, že do něj šťouchá penisem. Nevim, mně to nic nedela, ale my mame proste jiny libido.

anntenna
26. říj 2008

Všechny Vás zdravím,studuju 3.ročník porodní asistence.Píšu jsem proto,protože dělám bakalářskou práci na téma sex v těhotenství a když jsem narazila na tohle téma napadlo,že byste možná nějaká z vás mohla mít zájem my vyplnit dotaznik na tohle zajimavé téma.pokud byste o to opravdu měli zájem poslala bych vam dotazník po e-mailu,dotazník je naprosto anonymní,nemusíte se bát,že by to bylo někde zveřejněné,.Bude to použito pouze v mé praci.Je to opravdu jen z vaší dobé vůle,pokud byste měli zájem napište my na anntenna@seznam,cz.Moc byste mi pomohli🙂
s pozdravem budoucí porodní asistentka Pája🙂

dolda
4. únor 2009

Chtěla jsem se zeptat, Vás kdo jste v těhotenství měli dost sexu, jestli máte třeba klidnější dítě?

aluskas
4. únor 2009

Doldo, spíš naopak. Dost neklidné.

gingerlady
4. únor 2009

My jsme krom období, kdy jsem měla sex vyloženě zakázaný, s manželem normálně sexovali 🙂 Samozřejmě, že ne tak často jako před těhu, ale jinak úplně v pohodě. O víkendu už jsme teda sexovali naposled, páč jdu 12. na císaře, ale jinak to bylo fajn. Sice to bylo chvílema takový uhekaný z toho, jak jsem nemotorná, ale jinak žádný problém. Manžel se taky staral, jestli to malej necítí atd., ale nakonec zjistil, že se nám po sexu mrňous vždycky uklidní a usne, takže si ještě ke všemu přišel důležitej 😀

janika7
4. únor 2009

gin: tak to ti zavidim, sex mam zakazany skoro cely tehu a ted, kdyz uz by to ani tak nevadilo, tak se manza tak boji, aby se nam neco nestalo, ze na sex nema ani pomysleni 😢 Uz se tesim az porodim 😀

f161
5. únor 2009

Zdravím všechny těhulky 🙂 Mám sice svou těhu premiéru, nicméně bych Vám ráda všem řekla, že pokud Vám nehrozí nějaké vážné zdravotní komplikace sdělené Vašim gynekologem nebo vás vyloženě neobtěžují nevolnosti, nevyhýbejte se sexu a maximálně si ho užijte 😉 U nás (já a partner) to bylo už od začátku v pohodě🙂 Mám zdravé těhotenství a tak se nepoddávám ani zbytečnému strachu, protože vedle porodu je sex ta nejpřirozenější záležitost🙂 Jestli nemáte chuť, musí to partner pochopit, ovšem máte-li chuť a jen se bojíte, zda byste neublížili mimču, řekněte svému protějšku, ať je prostě něžnější 😉

kajra
5. únor 2009

No tak s otěhotněnímta chuť trochu povadla. Ale teď mám menší zdravotní problémy, které se budou řešit až po 12. týdnu.Takže stejně musíme počkat. Ale manžel pořát naléhá. Není to příjemné.Pak sám přizná, že ví že to teď nejde. Ach jo....

deathy
5. únor 2009

Noo, oproti normálu to byl ze začátku docela pokles..no, docela velkej, ale občas nějakej ten úspěch přece jen byl. Teď už několik měsíců nic.. 😠 Přítel byl vždycky "nadrbanej" jak osel, tak mě to dost vyvádí z míry, že má nedostatek. Včera sme se o tom nějak bavili, protože mě se naopak teď na konci chuť tak nějak pozvedla, a docela bych i ráda, ale bohužel..druhá strana nechce. Né že bych mu připadala tlustná, nebo nějak ee. Ale je mu to divný, když tam má malá hlavu.. A už není tak čilej jako bejváválo. Prej medvědi spí, ale až příde jaro, tak to bude tanec..
Takže teď asi ostrouhám, a kdo ví, co bude potom... 😠 🙄

kajra
5. únor 2009

To je mi líto.Jsem zvědavá, jaký na to bude mít pohled můj manžel. Mám strach, že až budu "pořádně" těhotná a oteklá, že se mu budu hnusit. ☹

deathy
5. únor 2009

Oteklá být nemusíš 😀 Třeba budeš mít jen pupík, jaká já 😀 Ale je to stejně tohle pěkně na pytel..chtěla bych vidět je při nějaký srovnatelný situaci, jak by jim bylo, kdyby sme jim řikali, že sou ošklivý atd. Sou to mrchy nevděčný 😀

sarka_k
5. únor 2009

Ahoj, my jsme se s manželem milovali celé těhu prakticky denně, pravda že poslední měsíce to za moc nestálo. Přeci jen jsem měla téměř dvacet kilíček navíc a k tomu bříško, takže jsem byla taková nepohyblivá. Ale chuť byla z obou stran. Naposledy jsme se milovali v den porodu. Teď mám 14 dní po porodu, jsem šitá a sexuální abstinence je pro nás utrpením 😅

deathy
5. únor 2009

sarka, teda to před váma smekám a závidím 😠 😀
To já si fakt od sexu odvykla, a vůbec se mi to nelíbí..připadám si taková jako...nefunkční, k ničemu..a to bolí ☹

calli
5. únor 2009

Ahojky, jsem teprve na začátku, v 6tt+6, ale musím přiznat, že na sex nemám vůbec chuť. Už se mi přítel směje, že předtím bych ho málem i znásilnila a teď nic 😀 Ale prý je to normální, tak snad mě ta nechuť brzy přejde a najdeme nějakou vhodnou polohu, při níž se to bude líbit oběma a nebude mě nic bolet 😀

deathy
8. únor 2009

Noo, tak u nás teda pokror. I když říkat tomu pokrok, když si nejsem jistá tím, že by se to opakovalo..
My včera s přítelem úspěšně pokořili půst. Ale, ten pocit při tom nebyl zase tak úchvatnej, jak by měl být.. Hm 😠 Všechno to tak zvláštně tlačilo, že sem se fakt soustředila jen na to, jestli mě někde něco nebolí a tak.
Ale potom to bylo snad ještě horší, furt sem se kontrolovala, co se děje, protože mě děsně rozbolelo břicho..dole, a bylo to v takových jako intervalech. No bylo to divný, a párkrát mě bolest břicha probudila i v noci. Ale ráno vše v pohodě.
Přítel najednou otočil a rád by znovu, jenže já už si nejsem tak jistá, zda ta chuť stojí za tu bolest a obavy, jestli náhodou už nerodim 😀

renatica
12. únor 2009

Ahojky,prosím vás o radu!!!Mám takový problémek,teda vlastně pořádně nevim co a proč se to děje a doufám,že nejsem jedina!!!!Stává se mi že po orgasmu mi stvrdne bříško(více méně spíš podbříšek) Tak se bojím ,jestli tím nějak neubližujeme prckovi!!!Stavá se to někomu taky???Nebo to mám raději říct doktorce???? To se asi budu stydět,takhle to na ni vybalit ☹

andu
12. únor 2009

Renat, já myslím, že je to v pohodě! Mě se to stává taky! Nic moc příjemného to pro mne teda není, ale četla jsem, že kdž takhle tvrdne bříško, je to proto, že miminko se o dotýká děložní stěny a že mu to připadá asi takové, jako když si mamka dává masáž 😉

renatica
12. únor 2009

Tak to jsi mě malinko uklidnila,ale jak říkáš,nic příjemného to rozhodně nebylo

vendulka
12. únor 2009

tak já si sexu zatím dopřávám i když jsem už v docela pokročilejším stádiu těhotenství,ale jde to, až na to, že než se někam vyškrábu a nebo otočím, tak to chvilku trvá, člověk je takovej neohrabanej a udýchanej s tím bříškem,ale jinak si to zatím dopřávám, mudr nic nezakázala, tak zatím dokud to jde 😵 😀

renatica
12. únor 2009

no to jo,sexiku si taky užívame dostatek,ale ,.....to tvrdnutí bříška mě není nic moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru