Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

f161
13. únor 2009

Taky mi občas po orgasmu ztvrdne, ale po pár minutách to poleví a vše je OK 😉

dolda
13. únor 2009

My si sexu také užíváme dost, nejsou ty akrobatické prvky jako před těhu, ale i tak je to moc fajn. 😵

mrs.bistra
28. črc 2009

U prvního mimi jsem měla sex vzhledem k rizikovému těhu zakázaný.Ted čekáme druhé miminko a sexíku se vyhýbat nemusíme.Je pravda,že jsme opatrní,abychom miminku nějak neublížili,ale je to moc fajn...takové něžnější,procítěné a víc intenzivní 🙂

dudek
12. srp 2009

Chtěla jsem se zeptat zda se někomu stalo, že citlivé zóny se během těhu přestěhovaly úplně jinam 🙂 Jsme ve 4-5tt a hlava by se milovat chtělo ale tělo vůbec neposlouchá. To co bylo dřív zaručené na naladění a vzrušení, teď vůbec nefunguje. Připadám si hrozně, protože nevím co s tím mám dělat a jestli je to vůbec normální. Díky

raduzkaaa
25. srp 2009

Holky to vám závidím, já si připadám jako prašivá... Chuť na sex mám a velikou, zdravá jsem a miminko roste jak má, ale manžel nejeví absolutně zájem a to nemám ještě žádné extra břicho, mluvit na toto téma nechce a svádí únavu na novou práci, ale...... Už to tak bylo dřív. Nejsem prostě jeho typ 😀 . Teď si v klidu chrápe a já tu bulím nad PC, je mi z toho fakt do breku. Na ulici se za mnou bez nadsázky chlapy otočí, doma nezájem. No co se dá dělat, aspoń, že se z toho tady můžu vypsat 😉

lucik23
26. srp 2009

raduzko, někteří chlapi se bojí aby miminku neublížili a mají tedy blok. Tak zkus zjistit jestli to není příčina... Přece nenechá svojí manželku strádat 🙂

whoknows
26. srp 2009

raduzko, nejsi sama. manžela to jaksi nebaví (na jednu stranu to chápu, protože jsem fakt nepohyblivá a hlavně to musí vypadat opravdu směšně, jak souložící hroch🙂)
taky mě to mrzí, ale nutit ho nebudu. ono se to zase vrátí do normálu, tedy doufám.
takže si z toho nic nedělej 🙂

zelvatko
26. srp 2009

tak já ze začátku chuť neměla vůbec..teď se to jaksi otočilo a zas bych chtěla víc, ale přítel to nezvládá, tak zas nic..snad se nějak ustálíme.. 😅

raduzkaaa
26. srp 2009

Whoknows 😀 😀 souložící hroch je určitě rozkošnej 😀 😀

Zelvatko, taky doufám, že se doma někdy ještě v tomto směru shodneme 🙂

Teď jsem si vzpomněla, jak na jiné diskuzi popisovalo Alcatko soulož s manžou před porodem, to jsem málem spadla z kanape 😀

Tak hodně zdaru všem a aspoň nějakou tu občasnou muckandu 🙂

renush
17. kvě 2010

!!SEXUALNE PO ME NETOUZI!!
Ahoj, jsem nějak v depresi. Štve mě, že jsem přibrala a nepřipadám si vůbec sexy. S přítelem spolu nespíme, nemám pocit, že bych ho vzrušovala a je pravda, že z deprimace se snažím být aktivní já. Je to tqakový ten pocit, který vás nahlodává. Onehdá jsem viděla nádherné šaty ve výloze, bohužel si je koupit nemůži, měla bych je dobré tak na jedno stehno! Jsem zbrklé povahy, vždy chci všechno hned a teď. Kdybych mohla, nechala bych si odsát tuk už teď. Přitel mi vysvětloval, že nás moc miluje, akorát se bojí, pro naše miminko. Je pravda, že muži jsou někdy obezřetní, co se týče miminka a mateřství je pro ně svaté. Ten můj to tak má. Já už tak dlouho necítila jeho chtíč a to mě deptá. JSme dva zhýralci, máme rádi sex, ale teď se to nějak kazí. Nedělám si iluze, ačkoliv nás miluje oba dva, vím, že se mu ženy líbí. Nepřešel by tu nebezpečnou hranici, ale na krásnou ženskou se podívá, to já na chlapa taky a vím, koho miluju. Osobně mi chybí, že nevidím u svého partnera, že sexuálně touží po MĚ. Fakt mě to vytáčí! Co vy? máte některá něco takového doma? PS.: JSem ve 26 týdnu 🙂

elgereta
17. kvě 2010

Ahojky Renush, no tak můj manžel se k tomu taky moc nemá. říká, že má z toho takovej divnej pocit, když ví, že tam to mímo je, jakoby se na něj dívalo...a taky má strach aby se náhodou něco nestalo, takže to radši ted oželí a pak si to vynahradíme 😉

vysocanka
17. kvě 2010

Holky, ja myslim ze to takhle ma hodne chlapu. Kor asi kdyz vidi mimi na utz ma strach aby se neco nestalo. Ten muj to ma taky tak. Ale obcas to nevydrzime a vlitnem na to. Ja ale sama nekdy pak litam na zachod a kontroluji kalhotky jestli nespinim a pak si rikam jestli mi to jako vubec stalo za to. :( Takze asi je to normálka

teddyx2
18. kvě 2010

Ahoj holky, jáj sem ve 37. tt a s manželem se normálně milujeme. Pokud jste vy i vaš mimi zdravé a váš doktor vám nic nezakázal, není důvod sexuálně strádat. naopak to prospěje vaší psychice

sirael4
18. kvě 2010

renush: možná že vycítí tvoje pocity, že si nepřipadáš sexy....hodně se říká, že člověk na ostatní působí tak, jak se sám cítí 😉
A bříško JE přeci sexy!

renush
1. čer 2010

děkuju Vám všem!! Nijak se to nezměnilo, počkám po šestinedělí. 😉 Zdravím, holky

tichackova
4. říj 2011

Holky, obnovuju diskuzi. Jak jste na tom se sexem? Jsem v 8 tt a od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhotná, tak ani jednou... 😒 Ani na to nemám chuť a obávám se, že ani manžel...

bilbery
4. říj 2011

Tak než mi začalo růst břicho tak úplně normálně, i když mivečer nebývalo moc ok, pozdější už to bylo horší. Chuť na to moc není a teď už je to i trochu krkolomný, ale sem tam něco podniknem 🙂

beta.m
4. říj 2011

@tichackova já jsem v 6 tt a od té doby co to vím tak dneska ráno poprvé, sem se bála aby se něco nestalo, navíc minule když manžel chtěl tak mě ještě bolelo břicho, teď už mi nic není tak sme na to ráno vlítli. 😉

tichackova
4. říj 2011

@bilbery Tak to tiše závidim🙂 Já se teď bojim, už 2x jsem špinila, tak si říkám, aby se něco nestalo, ale doufám, že po tom 12 tt zase začneme. Ale obávám se, že jakmile mi začne růst břicho, tak zas nebude chtít manžel... ☹

tichackova
4. říj 2011

@beta.m Na konci 6 tt mi začalo být po ránu špatně, takže ranní sex bych nedala ani náhodou...😀

bilbery
4. říj 2011

@tichackova Taky jsem ze začátku špinila, ale bylo to jen zahnízďování. Manžel se na to břicho taky dvakrát netváří, ale je to chlap, takže nakonec ,,neodolá". Ale pokud je všechno v pořádku, tak proč ne, třeba 1xtýdně, i když není moc chuť. Většinou, když je po všem, si řeknu, že to za to stálo 😀

tichackova
4. říj 2011

@bilbery A jak dlouho jsi špinila? Já už jsem v 8 tt, to už je na zahnízďování pozdě, ne? Nebo já fakt nevim...

bilbery
4. říj 2011

@tichackova No to dřív, určitě, protože jsem chtěla jít až ve 4 tt na kontrolu na potvrzení a před tím se mi to stalo 2x, tak jsem volala dr., jestli je to normální. Takže tak ten 3tt. Ale jestli to není čistá krev a je to třeba jen po ráno nebo 1x za den, tak bych z toho nedělala problém, kdyžtak se jen zmiň u dr.

tichackova
4. říj 2011

@bilbery Tak takhle brzo jsem nešpinila vůbec. Poprvé až minulý týden. Je to hnědý výtok, trvá celý den a večer už je do růžova. Druhý den ale nic, všechno v pohodě. Napoprvé doktor nic nenašel, teď napodruhé jsem k němu ani nešla. No uvidim v pátek, jdu na kontrolu 😒

michaela_2
4. říj 2011

@tichackova ahoj, tak my jsme na tom docela dobře, sice je to trošku méně častěji než před tím - ale to jsme se fakt milovali úplně každý den. Manžel se trošičku bál co mi začalo růst bříško, že miminko nějak zmáčkne, takže máme polohy, kde se bříška vůbec nedotýká. Myslím si, že pokud je všechno v pořádku, tak by sex úplně zmizet na 9 měsíců neměl 🙂 ale pokud se necítíš dobře nebo ti to nedoporučí doktorka, tak to je pak samozřejmě něco jiného!

usounek25
4. říj 2011

No my bohužel máme od začátku zákaz 😒 . Prvně kvůli cystě a špinění, pak byla zjištěna nízko položená placenta. Naštěstí špinění už ustalo a ta placenta se snad taky povytáhne, tak se k něčemu ještě do konce těhu dopracujeme. Takže momentálně u nás probíhá ,,ruční práce" 😉

balisek
15. led 2012

Ahoj holky, tak teď pro změnu obnovuju já🙂 Máme už 2,5 letého chlapíka a teď čekáme dalšího chlapíka (24.tt)Při Tomáškovi jsem se sexu uplně vyhýbala, takže jsem to musela obcházet jinak aby aspon manžílek z toho něco měl,a říkala jsem si při druhém, že to bude určitě jiné,co se týče strachu,ale ne ne, je to uplně stejný, teda dneska už mě hrozně štvalo,že manžel nejeví vůbec zájem(což jsem si způsobila já,protože jsem neměla na sex ani pomyšlení kvůli tomu strachu a do třetího měsíce jsem hrozně zvracela) a tak to nakonec došlo k tomu, že to bylo z boku zezadu(takový intimnosti) no jenže celej den je malej takovej klidnější a moc nekope, oproti jinejm dní) je pořád hlavičkou dolů,teda pořád určitě ne,ale většinou jo a určitě jsme to nedělali na doraz a celý to trvalo sotva 4 minuty..ale stejně červík v hlavě hlodá,připadám si jako cvok a asi si zajdu někam pro pomoc:Dmám strach že jsme mu třeba narážely do hlavičky:O Holky, je ten sex fakt pro ty miminka bezpečnej?

giselka
15. led 2012

@balisek nemusíš se bát, do hlavičky jste mu určitě nenaráželi 😀 Miminko je v břiše chráněné. Pokud nemáš žádné problémy, jako třeba špinění, zkrácený čípek atd., je sex bezpečný. Dokonce prý pokud si maminka v těhotenství užívá, jsou i děti spokojené, takže nemusíš mít strach 😉

balisek
15. led 2012

:D žádné problémy nemám,akorát jsem s malym po císaři ale to už je dlouhá doba, jizva je prý tlustá a pevná🙂 Tak jestli to je pravda s tou spokojeností, tak to by odpovídalo našemu prvnímu Tomáškovi,ten je věčně nespokojenej už od toho co vykoukl na svět:D Já stejně ať se snažim jak se snažim si to užít,tak mi stejně myšlenky směřujou na miminko a je to síš vtipný potom:D chudák manžel:D Tak moc děkuji za odpověď🙂

giselka
15. led 2012

@balisek My jsme si užívali hodně a obě holky byly hodný miminka, tak na tom třeba opravdu něco bude 😉 Ale psychice bohužel neporučíš, takže jestli z toho nemáš dobrej pocit, tak se nepřemáhej, manžel to holt vydrží 🙂 Pro klid duše to můžeš probrat s tvým doktorem, určitě tě taky uklidní 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru