Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

balisek
15. led 2012

No mě to docela vynahrazují sny,aniž bych chtěla,akorát při těch erotickejch snech mi šíleně ztvrdne bříško a docela to teda bolí..Jako já bych právě i chtěla, jenže zrovna jako dneska, vše bylo v pohodě dokud jsem nezahlídla jak se mi při tom houpe bříško..a to byl konec:Dtak to ti závidím,že jste to měli takhle v pohodě, ono je to asi hodně na tý psychice🙂

jennyska
21. říj 2013

Ahoj Maminky a Těhulky 🙂

Pokud máte zkušenosti se sexem v těhotenství, můžete je sdílet v naší společné Wiki knihovničce Modrého koníka, kam si všechny píšeme své zkušenosti? 🙂

Stačí vložit svou zkušenost zde: https://www.modrykonik.cz/sex-v-tehotenstvi/ , kterou tak pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tímto životní obdobím a hledají rady, tipy, zkušenosti.

Děkuji Vám, že své zkušenosti sdílíte, radíte a pomáhate 🙂
Mějte krásný den.
Janča

verisek91
4. lis 2013

tak my jsme bez toho už 7 měsíců.mě už to začíná vadit :D Ale zvykla jsem si,jelikož se stejně bojím,že bych mohla krvácet.Já už pomály nevím,co sex je :D

iliseek
12. lis 2013

Tak u nás je sex tak jednou do týdne a v pořádku 🙂 Asi bych chudáka manžela litovala 🙂 Ale když to má někdo zakázané a nedoporučené, tak určitě chápu a asi by to musel vydržet.. 🙂

terezka1484
5. pro 2013

Tak já mám teda chutě nehorázné, ale manžel se bojí, takže stejně nic není ☹

whitelilith
27. pro 2013

😵 V druhém měsíci mi byl nepříjemný, ale teď ve čtvrtém klidně i dvakrát denně, když je čas. Naprosto bez problémů a s radostí.

baris
27. pro 2013

v obou těhotenstvích mi sex nevadil a "sexovali" jsme až do porodu 😀

1kacaba1
22. kvě 2014

@leniik1 Já jsem těhotná potřetí a nikdy jsme sex nijak neomezovali. Nevidím důvod, pokud tedy doktor neřekne jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru