Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

bambulik
3. říj 2007

sex v těhotenství je super, to je pravda.
první tři měsíce bomba, s orgasmem jsem neměla problémy, ale te´d mi to kruci nějak trvá

lenkazdenek
3. říj 2007

No holky mi sexík stále provozujem,ale už si u toho připadám díky břichu strašně nemotorná 😅

bambulik
3. říj 2007

a kdo by nebyl nemotornej, musí se najít ta správná poloha, naopak mám někdy pocit že si to daleko lépe užívám....
a ten můj taky nemá zrovna malé bříško, takže jsme dobrá dvojka 😀 😝

caira
4. říj 2007

tak ja uz mam se sexem asi utrum.. nejdriv od toho cca 12 tydne jsem na to mela desnou chut a byl to fakt super sex { predtim mi bylo tak zle,ze jsem zvracela i v noci, takze nic moc..} a ted co mi narostlo uz trochu brisko je mi to nepohodlny a ani se mi do toho uz nechce..nemam na sex vubec chut 😒

cibule
4. říj 2007

Takže já do 12 tt opravdu spíš jen vyjmečně a kvůli manželovi 😉 Bylo mi zle a furt něco. Pak mi přestalo být blbě, což trvá a na sex chuť mám a je to fajn. I když mi už trochu začíná být vidět bříško a manžel říkal: A není to blbý, když je tam to dítě? Ještě do něj budu šťouchat 😀 😀 😀 takže předpokládám, že až bude pupek větší, už to zas bude divný, no kdo ví......

bihan
4. říj 2007

Ja som patrila k tým šťastným, ktorým vôbec nebolo zle, takže my ešte stále ideme ako pred otehotnením.. na bruško sa dá časom zvyknúť 😉 😀
No a orgazmus či spermie vyvolávajúce pôrod.. to je taká kravina! Možno to posilňuje maternicu, ale rozhodne nič viac... predpokladám, že pred termínom neporodím 😅
Najlepšie je, že v tehotenstve si človek môže dokonale vychutnávať sex bez ochrany a strachu z otehotnenia 😀 😀 😀

binki
4. říj 2007

Do šestého měsíce nás to bavilo, ale pak jak se mi začlo zvětšovat břicho, už to bylo o ničem. 😔

afronina
4. říj 2007

Ahoj holky, tak já jsem ve 28. týdnu a s manželem se milujeme v průměu tak 1-2x týdně (po celou dobu těhotenství kromě prvních 2 měsíců). A to ještě manžela ukecávám, protože on se bojí, aby to mě nebo mimču nějak neublížilo. Příští týden jdu k doktorovi na kontrolu, tak mám v plánu se zeptat, zda už máme ukončit radovánky nebo ještě ne.

kotatko.nejvetsi
4. říj 2007

my skoroo kazdy den 😎 ....afronina nekde jsem cetla ze se ma pritehotenstvi milovat dokud to jde, prestat jen pokud to mamine dela problemy, dokonce je pry i dokazane ze sex a orgasmus muze tesne ke konci tehotenstvi pomoci i pri porodu, tedy ho vyvolat....

bihan
4. říj 2007

Afronina, nechápem, prečo by ste mali ukončiť hrátky, ak nemáš rizikové tehotenstvo 😅, ale predpokladám, že námáš, ak ste to doteraz nemali zakázané... nexeistuje iná zdravotná príčina, prečo by ste sa mali predstať milovať až do pôrodu 😎

binki
5. říj 2007

třeba je to tím, že v těhu nejdou všechny Kámasútrácké vymoženosti a než práci odbít, tak raději nic 😀

petruna
5. říj 2007

ja to taky casto resim, jestli to nejak nevadi miminku. V I. trimestru jsem se bala jeste vic, ale v podstate od zacatku tehu na to vlitnem tak cca 1 tydne. Casteji se bojim, i kdyz vsude ctu ze to nevadi a v knizce co mam o tehotenstvi a porodu, jsou dokonce nafoceny nejaky polohy, kdyz uz ma maminka vetsi bricho...takze kdyby to vadilo, tak to tam nedavaj, tu knizku napsal nejakej dr. od Apolinare...
A co se chuti tyce, tak na sex myslim min casto nez driv, ale kdyz na to pride, tak je to vetsi zazitek nez driv (a to i tenkrat to bylo fajn) 😵
Jinak, mymu manzelovi bricho nevadi, ja ho mela vzdycky obrovsky (i pred tehu) 😀 , tak je zvyklej !

kominka
16. říj 2007

Ahojte holky některá z vás se zmínila o kondomu během těhotenství. Chci se zeptat jestli je to nutný a zda ho některá používáte?Díky

denousek
16. říj 2007

kominko a na co kondom kdyz uz tehule jsi???mozna ke konci tehu kdyz ti hrozi predcasny porod protoze spermie vyvolavaji kontrakce.....vyvolava se tim i porod tak jedine tehdy ale jinak ne....

kominka
16. říj 2007

No jasně ja jen že se někdo zmiňoval používání kondomu jen z důvodu infekce, tak proto se ptám

monaberuska1
29. říj 2007

Ahoj holky🙂je pravda, že spermie vyvolávají porod?někdo říká že sex ke konci těhu je nebezpečné?jak jste na tom vy?máte s tým někdo zkušenosti?jsem těhotná poprvé 😀

bihan
29. říj 2007

Mona, nie je.. s MM sme mali bohatý sexuálny život aj počas tehotenstva a naša malá aj tak vyliezla dva dni po termíne 😉

monaberuska1
29. říj 2007

bihan
:takže to neškodí a ani nevyvolává🙂já si myslela, že u každý je to jiný🙂

caira
29. říj 2007

holky ja bych sex i jo.. uz zase to na me leze, ale nejak se nam nedari najit vhodna pozice ☹ .. klasicka uz kvuli brichu nehrozi, nahore byt nemuzu, protoze to pak krvacim { prekrveny cipek} a zbytek nic moc, z toho zase nic nemam..tak ted babo rad .. 😖 🙂

Jinak s tim kondomem..taky jsem o tom, ze sperma muze zpusobit kontrakce slysela..od kdy by se na to tedy melo davat pozor?

beny
29. říj 2007

holky já si myslím že by toho sperma muselo být docela hodně aby to vyvolalo porod.Nevím myslím si že sex nevadí teda pokud se nekrvácí 😉 a klidně i bez kondomu 😉

monaberuska1
29. říj 2007

caira
:měsíc před porodem by se prý mělo dávat pozor, já taky slyšela o těch kontrakcích a ještě že by se nemělo kvůli tomu že jsi háklivější na všelijaký výtoky a tak jako něco nepříznivýho že by se ti do ní mohlo dostat☹

bihan
29. říj 2007

Caira, malo by sa na to dávať pozor, ak má tehulka riziko predčasného pôrodu, lebo vtedy stačí málo... pri normálne prebiehajútom tehotenstve by ten pohlavný styk musel byť min. 2x denne, aby sa ku krčku dostalo dostatočné množstvo prostaglandínu na vyvolanie kontrakcií 😉
A čo sa týka tých polôh, skúste to s vankúšom pod zadok 😀

caira
29. říj 2007

s vankusom? co to je? 😅

mobina
29. říj 2007

cairo typla bych polštář 😀

bihan
29. říj 2007

😀 som zabudla, že treba písať aj vysvetlivky 😀

kristi
29. říj 2007

my meli peknej utrum....od 6 mesice nic...

caira
29. říj 2007

bihan : no jo no.. to vis, cizina 😀

Kristi uz nas uz se to taky nejak blizi k utrumu,.. frekvence se snizuje a snizuje a snizuje.. 😀

kristi
29. říj 2007

ja teda nevim,ale ja si pripadala jak obluda a sama bych na sebe ani nesahla, kdybych byla chlap...

mobina
29. říj 2007

Tak u nás první trim skoro nic. Já jak lehla, tak jsem spala. Od druhého trimu je to zase super, i když s rostoucím bruchem jsme trochu nemotorní 😀 Snad nám chuť zůstane až do porodu 😉

caira
29. říj 2007

kristi: me se zatim brisko desne libi..i kdyz kolikrat kdyz se vidim z profilu tak si taky pripadam jako velryba 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru