Vynechali jste v těhotenství sex? Nebo nevadí?

leniik1
6. zář 2006

Ahojky těhulky, chci se zeptat jestli v těhotenství jste zcela vynechaly sex nebo to nevadí, jestli vám nějak neublížil?Vím že ze začátku první 3 měsíce a poslední by se nemělo.Ale jak to funguje v praxi?Jaká je vaše zkušenost?

suki
3. lis 2007

Sex v těhotenství, no toho jsem si moc neužila a to z toho důvodu, že partner měl prostě strach, že něco udělá mimi, takže si vytvořil psychickej blok a prostě to nešlo... 😖 Myslím, že max jsme měli sex tak 1krát za měsic a to jsem ho ještě musela nutit 😔 Ale ke konci těhu nám to doporučila doktorka, abychom nepřenášeli, takže za poslední měsic jsme měli více sexu než za celé těhotenství 😀 😀 Když jsme se o tom bavili, tak on mi prostě tvrdil, že teď jsem prostě těhotná a že teď je to tak a až těhotná nebudu, tak že si to vynahradíme 😅 😅 no jsem zvědavá, jsem 2 měsíce po porodu a furt nic 😠 , ale už beru antikoncepci, tak třeba dneska??????? 😎 🤐 😵 😀

many
3. lis 2007

teda mně doktorka vůbec nic o sexu neřekla,my spolu spíme pořád,tak snad to bude dobrý 😒

minea
4. lis 2007

Many, mně taky ne 😖

sisstin
4. lis 2007

my jsme sexovali celé těhu..akorát asi dva dny před termínem už ne..ani se mi nechtělo 😕 ale teď už se mi chce strašně moooooc..a mám smůlu ještě 🙄 😅

andilek
4. lis 2007

tak já se od 22 tt otevírala a byla v nemocnici, takže nic 😝 a ani manža nechtěl předtím, jinak teď už bych si taky dala říct 😉 😀

drobcek576
5. lis 2007

ahojte, vidím, že tu každý sexuje odušu 😀 ja som pred tehulkovaním nemala žiaden problém, ale teraz /som v 1.trimestri/ vôbec nemám chuť na sex. Som zo seba nešťastná. Telo mi nefunguje ako má a ja neviem, čo s tým. Má niekto podobný problém? Vopred ďakujem.

micanek
5. lis 2007

mě to taky te´d nic neříká. 🙄

many
5. lis 2007

tak holky moje kamarádka je v pátým měsíci a říkala,že se svým přítelem spala tak 5x a to možná ani ne 😉

drobcek576
5. lis 2007

to ma teší, že nechutenstvo k sexu nemám len ja 😉 ale je mi môjho miláška ľúto....som rada, že je taký aký je a akceptuje to

micanek
5. lis 2007

Mě stejně doktorka řekla, že v prvním tremestru zákaz a pak jen na kousíček, aby byl spokojenej manžel. Mě se nechce ani na kousíček. Manžel to akceptuje. Holt ruční práce 😀 😀 😀

drobcek576
5. lis 2007

micanek: neviem, každý doky tvrdí niečo iné, niekto sex v 1.trimestru zakazuje a niekto zasa nie. asi záleži od chuti,no a samo, že treba dať pozor 😉

many
5. lis 2007

já jsem si teď našla na netu,že sex vůbec nevadí 😒

many
5. lis 2007

no jsem zvědavá jestli mi zítra doktorka něco řekne 😉

kristina_tvb
8. lis 2007

ahojte, chut na sex? To skoro neviem co je. Ak by si to moj drahy obcas svojimi ociskami nevypytal, tak snad spolu ani nepsime. Pred tym som sa nevedela nasytit a teraz na to nemam vobec chut.

pavlinka3
8. lis 2007

tak mě bylo řečeno, že sex nevadí - jenže mi bylo tak špatně, že první 3,5 měsíce nebylo vůbec nic a teď za poslední měsíc jen 2x a to proto, že je mi manžílka už líto 😅 chuť nemám vůbec a to mi dost kamarádek řeklo, že to přijde, že pak budu nymfomanka...tak se mě manžílek ptá, jestli už jsem ta nymfomanka, nebo má pořád smůlu 😅

zuziik
8. lis 2007

ahoj maminy, tak to ja mam opacnej problem.....chute mam vetsi nez kdyz jsem otehotnela......ale problem je v tom ze pritel ma blok, takze visledek mame stejnej 😀 ☹ v 1. trimestru jsme spolu spali jeste normalne a nic se nestalo. Pokud nedelate akrobaticky cviky u toho tak by se nemelo nic stat!! 😵

ha_nik
1. pro 2007

Ahojky, jsem momentalne v 6.tydnu a chut na milovani je silena, zatim nemam nejake nevolnosti, ikdyz nekdy pocit, ze jsem snedla slona 😀 ale myslenky a pocity na sex jsou pres cely den, jelikoz manzel pracuje cely den, a po praci je samozrejme unaveny, tak je uz hrozne milovat se jen obden 😀

mkr
1. pro 2007

ahoj, pokud žena nemá nějaký zdravotní problém třeba, že by se otevírala, tak nechápu proč by sex mít neměla (many), podle mě to nijak tomu těhotenství neublíží

vikvik
1. pro 2007

micanek kolik let ma tvoje doktorka? :o)

mkr souhlasim s tebou! my sexujeme furt a casto, protoze proste chceme, tehu mam bez problemu tak nevidim duvod, proc bychom se meli omezovat...
to, ze nekdo zacne krvacet behem styku neznamena, ze by nezacal krvacet o pul hodiny pozdeji i kdyby nesexoval. zdravemu tehu sex ublizit nemuze.
holky nejsme nemocny, jsme TEHOTNY 🙂 doktori by nas nejradsi upoutali na postele a zakazali nam uplne vsechno, ale ja vyznavam nazor, ze pokud nas nic neboli a jsme ok, tak muzem delat skoro vsechno a basta.

gaba3
2. pro 2007

Ahoj holky, já jsem naopak četla, že sex v těhu je super věc (pokud teda nemáte problémy a žádné akrobatické kousky) 🙂 Já se toho teda držím, i když do 16tt mě bylo tak špatně, že to fakt nešlo a pak mě někdy pobolívalo bříško, tak jsem se spíš bála a ted se chut vrací čím dál víc 😀 Ani si nedokážu představit, co by manžílek na 9měsíční celibát říkal 😀 😀

anta
3. pro 2007

vikvik - souhlasím s tebou, my tedy sexujeme normálně už od začátku těhu, přesně nejsme nemocné, ale těhotné, nevím, proč se omezovat, že? No my to tedy trochu omezili jen z toho důvodu, že mi občas nebývá dobře, ale to se holt nedá nic dělat 🙂 A když je mi dobře, tak nemyslím na nic jiného, než jak zmermomocnit toho mýho 😀 😀 😀

many
3. pro 2007

anta - taky sexujem pořád 😉

denousek
3. pro 2007

holky na zacatku me to taky jeste bavilo sexovat ale cim vic jsem tehule tak tim min mam na sex chut...ani to nevnimam a treba mi pak muj rekne ze uz tyden nic nebylo a ja jen koukam ze ma asi pravdu.....to je spis i strach o miminko....ted se bojim aby se nenarodilo predcasne no....ale ja jen vim ze by se sex nemel od 32tt do 36tt....jinak je to v pohode a doporucovano.. 😉

valeriem
3. pro 2007

no, my taky sexujeme tak nějak pořád, když je chuť, sice to není jako v dobách, kdy jsme se snažili, ale zase když je chuť, tka proč ne, akorát jsme vyloučili polohu klasickýho misionáře, to taky chytré knížky nedoporučujou, ale jinak knihy praví, že pokud nemáme žádný zdravotní problém, tak proč ne 😉

anta
3. pro 2007

Třeba mě to taky přejde to znásilňování muže 😀 Ale zatím tomu tak není 😉

pavlinka3
3. pro 2007

holky tak mě ta chuť hned od začátku přešla - nejdříve mi bylo až do poloviny čtvrtého měsíce špatně (od rána do večera), pak mi začalo tvrdnout břicho a teď, když už mám od tvrdnutí pokoj, tak ta chuť pořád ne a ne přijít 😅 jako nemůžu říct, že bysme nesexíkovali, ale tak 2x do měsíce a já jsem jak led.....vůbec si to neužívám.....prostě je to sex a ne milování ☹ ale zato se strašně ráda jenom tak tulím 😅 naštěstí je manžílek hoooodně tolerantní..... 🙂 🙂

many
3. pro 2007

denosek - tak to u nás taky někdy bývá - že už to týden nebylo 😀

anta
3. pro 2007

Holky, asi budeme muset doma zavést pravidelný sex - jen v sobotu 😀 😀

pavlina05
3. pro 2007

Holky, já mám strach! Od začátku těhu jsme sexíkovali jen 2 krát. Chudák MM ☹ A cuť na sex u mě 0

many
3. pro 2007

pavlina - teď už se bát nemusíš 😉 ale pokud není chuť,tak nuť se zase,že 😉 to je naprd

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru