Vzala jsem si Panadol proti migréně ve 12tt, neuškodí?

diankaary
29. kvě 2014

Od rána mám migrénu, která ještě neustoupila. Je mi z toho nazvracení. Na gyndu se nemohu dovolat, je to opravdu nesnesitelná bolest. Co myslíte ?Díky

hojda
29. kvě 2014

Já myslím, že jednou se nic nestane.

werumka
29. kvě 2014

Panadol je to samé co Paralen (paracetamol). Můžeš jich přes den klidně víc, pokud máš velké bolesti.

petkula
29. kvě 2014

určitě se může Paralen, nevím, jestli je to to samé jako Panadol...Ale moc bych to nepřeháněla, v 1. trimestru by se těch léků mělo brát co nejméně.

me79
29. kvě 2014

Ja mam ted v 29. Tydnu šílené bolesti zad, ze nemohu ani chodit. Mam dovoleno paracetamol 500mg az 3x denně. Snažím se léky vubec nebrat, ale dnes jsem uz 1 vzala .

ilonne
29. kvě 2014

Může v pohodě panadol i paralen, jen se nesmí překročit denní dávka.

baraz
29. kvě 2014

často mám velmi silné bolesti - chronická bolest a dr ví a i mi řekl, že můžu celé těhu 3 za 24 hodin. tolik jsem jich nikdy neměla, ale tak po těch 12 hodinách občas jo a mimčo se zdá být ok...

pt1981
29. kvě 2014

ahoj, neboj se. Byla jsem v lékárně, chytly mě zuby. Magistra mi sama prodala panadol s tím, že můžu vzít i 4 denně, po dobu jednoho týdne... Pokud máš strach, zavolej si do nějaké non stop lékárny, oni ti poradí. Ale fakt bych se nebála...

adelaslaba
29. kvě 2014

Také trpím na silné migrény. Když jsem byla těhotná brala jsem si 2 Paraleny najednou. Pomáhalo mi to. Víc jsem jich nebrala. A děti jsou v pořádku. Doktor mi to tak řekl, že jednorázové je to v pohodě.

lamarika
29. kvě 2014

Migréna škodí tělu (miminku) víc jak panadol 😉

littlemousecz
29. kvě 2014

holky, tady je příručka od Dr.Maxe, od str. 21 jsou léky, co se smí a co ne v které fázi těhu: http://www.drmax.cz/data/upload/file/Brozura_TE...

misulinka44
29. kvě 2014

Panadol, narozdíl od paralenu, obsahuje navíc kofein. Proto by se v těhotenství měl brát spíš paralen, ale jedna tableta vůbec neuškodí 🙂

anetka1701
29. kvě 2014

v 7.měsíci jsem byla na neurologii kvůli zádům. Doktor mi dovolil 3x denně 2 pětistovky paraleny, aby to zabralo najednou. Bude to OK, neboj :o)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru