Zablokovanej krk, co můžu použít v 11tt?

Mám takový problém, dneska jsem se vzbudila hroznou bolesti hlavy a nemůžu vůbec hnout krkem, hlavu neotočím. Moje mamka mi poradila Dolgit krém a zahřívat. Jsem poprvé těhotná, jsem v 11tt a nevím co vše bych mohla nebo nemohla použit na namazání krku :-| můžete mi prosím poradit. Mám jediné štěstí, že jsem dneska nemusela do práce, musím se do pondělí dát dohromady. Budu vděčná za každou radu.
lv
26. črc 2013
ty lokální mazací věci neublíží, mimo Dolgitu Voltaren, Veral, cikoliv. Ale možná i obstřik u doktora by pomohl..
susanitademacho
26. črc 2013
měla jsem nesnesitelné bolesti v 6tt a trvaly několik týdnů. V noci jsem nemohla spát, bylo to fakt hodně akutní, bolest vystřelovala po půlminutě do ruky, neexistovala poloha, která by mi ulevila. Ortoped mi předepsal elektroléčbu a rehabilitace (masáže), ale ty se mají dělat až ta nejhorší bolest poleví. Nic jiného než francovkovou mast, nahřívání bolestivé oblasti krku (to je důležité a nejúčinější, ale v tomhle teple úmorné) a nějakou koňskou hřejivou mast jsem nemohla. Ani obstřik. Ani analgetika. Jen paralen maximálně. Hodně štěstí a ať tě to brzy přejde... Hlavně si najdi cviky na protahování svalů a i přes bolest cvič třeba pětkrát denně a až bolest přejde, tak pořád, aby se nevrátila.
vashaa
26. črc 2013
Měla podobný problém, ale já jsem to pro změnu měla z klimatizace. Zašla jsem si na masáž, pak jsem si to místo mazala konopnou mastí a do týdne jsem byla úplně v pohodě.

Začni psát odpověď...

Odešli