Zánět močových cest a těhotenství. Můžu urologický čaj?

kytinka
9. lis 2007

Ahojky holky, ode dnešního hodně časného rána jsem dostala zánět močových cest. Jelikož se s MM snažíme o mimi a menstruace se "zatím" nedostavila, udělala jsem si náhodně test. Na testu se mi dnes ráno objevila druhá slabší čárka. Máte prosím někdo zkušenosti s monžým těhu nebo s těhu a zánětem močových cest. Může se urologický čaj pít i v těhotenství??? Nevím si rady, na jednu stranu jsem ráda že mám // a na druhou se mi stane něco takového 😢 . Děkuji

liaa
9. lis 2007

Ahoj Kyti-já mám chronický zánět moč.cest a bojuji s tím nárazově celé těhu.(2x jsem musela být už na ATB)-jen kvůli tomu.
V každém případě si rozhodně zajdi ke gynekologovi a poraď se tam.On ti může udělat rovnou i rozbor moče v laborce,aby se vědělo zda se jedná o bakterii která musí být ATB léčena!!!
V lékárnách je mnoho výrobků z brusinek,které pročišťují močové cesty a jsou neškodné.Ted se za nejlepší považují Brusinky Swiss a Uroval biotic.Mnohým těhulkám pomohlo pouhé braní těchto výrobků.
Strašně důležitý je pitný režim.Nejlépe vodu,občas třeba heřmánk.čaj.Alespoň 3 l denně.
Doporučuje se vynechat sladká a dráždivá jídla,pikantní ovoce.
Na Urologický čaj mají lékaři různý názor.Spíše jsem se setkala s tím,že neužívat.
Tak ať máš brzo klid!!

kytinka
autor
9. lis 2007

ahoj liaa moc díky za rady tak já jdu zase pít 😒 . Já nemám ještě těhu jisté, ale co kdyby, že? Ještě jednou díky.

kytinka
autor
9. lis 2007

a taky přeju aby zbytek těhu už bylo bez těhle děsných chorob 😉 🙂 hezký den

eva.konczynova
9. lis 2007

Ahojky, no já otěhotněla zrovna když jsem měla zánět.. byla jsem zrovna v Egyptě, takže s sebou jsem měla jen brusinkovou šťávu, kterou beru jako prevenci a jeden homeopatický lék, trápilo mně to naštěstí jen 3 dny a pak to přešlo.. nyní jsem v 9tt a vypadá to, že to těhotenství neohrozilo, musím zaklepat! Tak držím palce.

kytinka
autor
9. lis 2007

tak mocka děkuji evi 🙂 snad to bude dobrý a čárka nezmizí

finitinko
29. dub 2015

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,jestli někdo nevíte,zda může zánět močových cest ovlivnit výsledek těhoto testu?Minulý týden jsem si dělala test a měla jsem tam slabou druhou čárku a za dva už byla silnější a dnes už byla sytě fialová.Ale nevím,zda je možné,že by to bylo způsobeno zánětem nebo jsem opravdu těhotná.Bílkoviny v moči totiž mohou způsobit falešně pozitivní test. Mám už měsíc bolavá prsa,menstruace se nedostavila a zhubla jsem.Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru