Žvýkání pálivých mentolových žvýkaček v těhotenství

terik23
10. kvě 2008

Ahoj holky, trochu neobvyklý dotaz, ale musím se zeptat. Myslíte si že pálivé bonbony a žvýkačky mohou mít nějaký neg.vliv na miminko v bříšku?Aby mu to nějak neuškodilo nebo aby ho to nepálilo 😅 Já před chvílí totiž snědla skoro celý balíček Mentos - pálivé a pak až jsem si uvědomila že jsem to asi přehnala co. 😒

dvojka
10. kvě 2008

na balíčku je napsaný množství které může běžný spotřebitel za den sníst.Spíš bych se bála žvýkaček co jsou slazeny náhradními sladidly,ale taky záleží na množství.Pokud si někdo vezme jednu dvě žvejky denně,tak to uškodit nemůže-si myslim

janaboris
10. kvě 2008

Já žvýkám celý těhotenství tmavě modrý pálivý žvýkačky airwaves a v pohodě🙂Ani mě nenapadlo že by to mohlo nějak škodit...

titida
11. kvě 2008

teri klídek, to to zas nesmíš tak prožívat 🙂 všeho s mírou, žvýkačky nebo mentos určitě nevadí, ale asi bych se tím necpala, což ale ničím, prostě normální neextrémní jezení ještě nic nikomu neudělalo, rozhodně balíček mentos mimi neohrozí, to toho budeš muset sníst vagón (si dělám srandu, vagón mentos prosimtě nejez!) teda vagón ničeho nejez 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru