Aktivity a hry s 13měsíční holčičkou. Máte tip?

mercythe
11. říj 2022

Čau ženy, poradily byste mi nebo nastínily aktivity a hry přes den s 13 měsíční holčičkou? Trochu tápu, jak ji, když nemáme jiné aktivity(koně, plavání a nebo cvičení) zabavit. Občas koukáme na binga 🫣, ale na max dva tři díly. Chodíme ven na procházky, staráme se společně o její miminko panenku...má spoustu hraček, ale každá ji baví jen chvilinku. Chci nějaké hry nebo aktivity, které ji budou rozvíjet. Doplňuji, že ještě nechodí, jen leze a to nerada, je tzv lehce centrálně hypotonická. Takže do toho ještě cvičíme. Poraďte mi prosím jo a druhý dotaz, jak to děláte při krmení děti? Malá vyžaduje u toho neustálou zábavu, jinak mi nepozre ani sousto. Díky díky díky moc vaše zoufalá matka 😃

jjasmina
11. říj 2022

@mercythe naše malá od roku spíš kulickova dráha nebo vkladacky, u ničeho nevydržela, rochnila se venku v pusku třeba, skluzavky apod. Jinak od 1r se naučila jist i vidličkou popř jsem ji krmila u pohádky

petulkadodo
11. říj 2022

@mercythe Pískoviště, kuličková dráha, první hudební nástroje jako rolničky nebo tamburínka, duplo pro nejmenší nebo stavění kostek. U nás v tomhle věku u jídla zabírala pouze pohádka jako Všetečkovi nebo Bing, nedávno jsme na youtube objevili Cocomelon, tak si říkám, že aspoň poslouchá angličtinu, že tam je aspoň tenhle přínos 😀

konidana
11. říj 2022

Kdyz deti lezly tak je nejvic bavily honicky po 4 jako pejsek ...az do 3 let... a ruzne hry na schovavanou ( kuk!) Venku pisek a driv umely lezt po zebriku nez chodit🤣. Ale ony byly naopak spis napred, chodily v 10m.