Aktivní chodítko. Líbí se dětem?

pomfrita
11. zář 2008

http://www.kouzelnyhrad.cz/hracky-pro-nejmensi/...
něco takového chceme koupit malému k 1. narozkám....zajímalo by mě zda s tímto nemáte některá zkušenost, jestli se to dětem líbí, jak si s tím vyhrají...apod. Díky 🙂

nensy
11. zář 2008

jo tak to je pěkný to chodítko mi měli do nedávna to normální a 2x nám prasklo tak jsme ho vrátili ale k roku by jsme jí tohle taky mohli koupit 😀

pomfrita
autor
11. zář 2008

ahoj nensy...klasický máme taky, ale moc ho do něj nedávám, jen občas (když se tolik píše, že je to škodlivý 😅 ) a tohle mi přijde dobrý, že je to vlastně jak chodítko (v kterým nesedí jak pecka) a zároveň i hrací stoleček...ale existuje hodně druhů, nevím, který vybrat 🙄

nensy
11. zář 2008

tak malá byla uplně nadšená furt v chodítku lítala 😀 ted už se naučila stát a chodí kolem nábytku a snaží se už stát i sama tak přemýšlím jestli to má cenu ale je fakt moc pěkný a vy už chodíte?

pomfrita
autor
11. zář 2008

trochu 🙂 - postaví se o stěnu a ujde tak 5 krůčků...ale tam píšou, že toto chodítko je dobré právě, když dítě začíná chodit 😉
jo a máme problém chodit v botičkách, bosky mu to jde, ale v botkách se hrozně motá 😠

nensy
11. zář 2008

no tak naše taky chodí nejlépe bosa ale máme boty kotníčkové na chození a to jí jde ale blbě se jí chodí v bačkurkách to je jak nemotora

pomfrita
autor
11. zář 2008

my máme taky kotníčkové a stejně mu to nejde, bačkůrky nemáme, ale asi je pořídím...myslím, že i bačkůrky dělají kotníčkové, tak je zkuste 😉

mikca
11. zář 2008

přesně tohleto jsem měla na malého..je dobré v tom že jo hodně stabilní ale nevyhodu to má v tom že když začíná mimčo chodit, tak se o to opře a chodítko nemá žádnou brzdu takže se rozjede docela dost rychle..takže si většinou roozbije kokos ☹ ..takže se u něj musí z ohnutýma zádama běhat 🙄 ..ale když zvládně trochu stabilitu tak je chdoítko super..hlavně si v něm nemrví záda ani nožky jako ve chodítku do kterého se posazuje.. 😝
s těma botkama talky jsme začinali v bačkůrkách měl i jedny na ven..prodávají normálně bačkůrky se žirafou..takže mají nožičku ve správném obutí.. 🙂

pomfrita
autor
11. zář 2008

mikco a to jsi měla přesně tohle? koukala jsem, že dělají i s brzdičkou... 😉
jo a botky jedině se žirafou 😉 právě jsem se vrátila s města, koupila jsem kotníčkové bačkůrky - tak jsem zvědavá 😅

mikca
11. zář 2008

pom jo měla jsem přímo tuto..ale žádnou brzdu to naše nemělo.já lítala ohnutá 😝 ..a navíc jsme měli doma prahy tak to bylo docela taky blbý protže to mallej přes ně nezvedl..ale venku s tím lítal jak drak 🙂

pomfrita
autor
11. zář 2008

to se mi moc nechce - lítat ohnutá, takže spíš toto: http://www.vseprodvojcata.cz/hracky/choditko-pr...
ale říkáš, že si s tím vyhrál, jo? a do kolika asi? 😅

mikca
12. zář 2008

pom já mu tuto chdoítko skládala do vodorovné polohy aby mohl na tu hrací desku když uměl sedět..takže to nejdřív využíval takle a pak začal chodit asi v 11 měsících tak s tím drndal..dost rád v tom vozil nějaké to zvíře..ale koukám že už máš prcka docela "velkého"..tak nevím jestli se ti vyplatí ho kupovat, když už mu bude rok....já ho využívala od jeho 6 měsíců asi tak do 13 měsíců..pak jsem ho prodala

pomfrita
autor
12. zář 2008

no, já už ho objednala 😒 , ale jak říkám, zatím udělá bez držení jen pár krůčků, tak si s tím snad vyhraje a taky, znáš to, bude to NOVá, NEOKOUKANá ! hračka, takže se mu bude líbit 😎

krista
25. čer 2009

aja123 • 1d • Dnes v 10:59
Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s chodítkem, které si mimčo tlačí před sebou? Pomohlo to při učení chůze?
Dikec