Albi - elektronická tužka, máte ji?

veronikaka
9. lis 2014

Dnes jsem byla v Albi a zaujala mne tam elektronická tužka a kouzelné čtení knížky. Nemáte ji někdo doma? Vypadá úžasně. Děkuji i za případné komentáře těch co ji nemají a přece jen Vás něco napadlo proč by jste ji koupili x nekoupili. Je celkem drahá, ale myslím, že zabaví. Do Vánoc by měly vyjít ještě 2 knížky - angličtina a něco pro předškoláčky. http://www.albi.cz/hry-a-zabava/hry-pro-deti/ko...

kvakuska
28. pro 2016

... jo a tužka nebyla kupovaná v Albi obchodě, ale oni se ani neptali kde jsme ji kupovali ani kdy jsme ji kupovali, nechtěli vidět paragon, prostě se hned tužky ujali a když nešla "vyléčit" tak ji prostě vyměnili 🙂

heduska82
28. pro 2016

U nas teda maximalni spokojenost. Koupili jsme ji k vanocum jakoze starsimu, k tomu, ceskou republiku, atlas sveta, lidske telo, kdyz roboti brebenti a anglicky obrazkovy slovnik a nejvic ho bavi kvizy. Za 14 dnu bude mit 3.narozeniny mladsi a koupime druhou, protoze se o ni rvou a k tomu svet zvirat a hrave uceni....pokud teda sezeneme. A ty poznamky o rozmnozovani...vzdyt tam nic nevhodneho neni, nahodou je to pekne zpracovane a tahle kapitola starsiho zaujala uz pred rokem v Larousse encyklopedii...porad dokola jsme cetli od poceti az po porod. 😀

betelgeuzz
31. pro 2016

@kvakuska tak hlavně, že reklamaci vyřídili hned 🙂

Tohle jsem našla k té stránce o rozmnožování na stránkách albi:
Dobrý den,
v současnosti připravujeme nový zvukový soubor, kde bude zmíněná pasáž vynechána, během počátku nového roku bude potom tato část knihy předabována s novými texty. Kniha byla připravována lékařkou a samozřejmě i konzultována s lékaři, terminologie byla takto zvolena vzhledem k faktografickému charakteru knihy. V současnosti máme příznivce i odpůrce dané pasáže, ale rozhodli jsme se vyhnout kontroverzím, takže do Vánoc bude na světě vhodnější verze souboru. Mějte se hezky, David Mareček

betelgeuzz
31. pro 2016

A ještě jsem při pročítání diskuzí zjistila, že během prosince jsou na stránkách nové audio soubory pro jednotlivé knížky, které jsou o hodně menší, než ty předchozí, takže se toho na tužku vejde víc.

lucyp13
31. led 2017

Dcera ji dostala k vánocům (21m) a umi si krasne ukazovat a přepínat mezi čtením a povidanim,mame zpivanky - to je hit číslo jedna,pak pernikovou chaloupku a svět zvířat (tam zatím jen poslouchá zvuky a názvy zvirat).dle me je to uzasna vec,synovci mají ještě angličtinu (super na učení slovíček a slyší i ten prizvuk)atlas a českou historii,vsechny to moc bavi,myslim ze investice se vyplati

hemera
9. únor 2017

Ahoj, nevíte někdo, k jakému účelu slouží v knížce Lidské tělo, na každé dvoustraně ABC v levém dolním rohu?

lennnia
9. únor 2017

@hemera to taky nevíme..A zajímalo by mě to!

lennnia
10. únor 2017

@hemera psala jsem dotaz na Albi 🙂 zde odpověď..

Dobrý den

ikony A B C slouží jako odpovědi na otázky z nejtěžšího kvízu, ikona kostka se třemi tečkami.

S pozdravem

Regina Rosová - Albi

scoolio
9. črc 2017

@betelgeuzz Dobrý večer, sice je to starý příspěvek, ale nedá mi to neodepsat. Já dětem namlouvám pohádky v jejich knížkách, po každé stránce dodám dovětek, otoč stránku, aby věděli, že pokračujeme. Co stránka nebo dvoustránka, to nálepka. Dávám tam ale jen ten spouštěcí lepík, aby to nepřemazaly. Pak je to o tom, pamatovat si nebo napsat, který lepík k tomu patřil, kdybyste ho chtěli jednou využít pro jinou knihu.