Autodráha pro 3letého kluka, máte zkušenost?

zuzicz
20. říj 2013

Ahoj maminky, synovi bydou v lednu 3 roky a k Vanocum si preje autodrahu, - presneji Carrero autodrahu. Nevim, jestli to neni pro trileteho kluka brzy. Jakou s tim mate zkusenost, popr jakou byste doporucili autodrahu?

ludva
20. říj 2013

@zuzicz Ahoj, moje děti jí měly od 3 let a v pohodě 🙂 Máme Carreru, nejlepší jsou svítící autíčka... Jen mi přijde, že se dráha postaví, chvilku se jezdí a po čase je to neba.... Nevím, třeba jsou dneska lepší a dají se měnit trasy. My máme 2 a pokaždé je postavíme jinak.

zvirka
20. říj 2013

Ahoj, malý měl tři v září a od Ježíška dostane dřevěnou vláčkodrahu. http://a-toys.cz/cz-detail-878083-vlackodraha-4...
Zdá se mi to takové klidnější a kreativnějš než autodráha, i ten materiál je příjemnější.

zuzicz
autor
20. říj 2013

@zvirka vlakodrahu jsme meli puvodne v planu, ale vlacky ho vubec nebavi, proto prisla na radu autodraha a on se zamiloval do te Carrera.

@ludva myslim, ze by to u nas dopadlo podobne. Jeste to musime promyslet.

ludva
20. říj 2013

@zuzicz U té vláčkodráhy je lepší, že jí může dítko postavit samo. Na autodráhu přeci jen potřebuje pomoc dospěláka... Dneska už jsou perfektní ty, kdy může autíčko přejíždět z pruhu do pruhu... Ale je fakt, že když se dráha postaví, tak kluci jezdí 😉 a jakmile někdo přijde na návštěvu, tak má Carrera úspěch 🙂 Na druhou stranu, je to hračka, kterou můžeš klukovi dát v jakémkoliv věku... Třeba můj muž si jí užívá i ve 40 😀 😀 😀
Jo a také záleží na tom, jak velký máte doma prostor.

hojda
20. říj 2013

@zuzicz Malej jí taky dostal, ale je to na něj dost rychlé, vláčky mají větší úspěch.

zmrzlinka
21. zář 2015

Ahojky.Prosim o recencze na autodrahu Carrera a Cartonic.Ktera je lepsi?Dekuji moc.

cabalkova
21. zář 2015

@zuzicz my mame Tagamoto a je nej... da se pokazde postavit jinak a auticka podle samolepek zastavuji, houkaji, sviti...