Autodráha pro 4letého. Bude umět obsluhovat?

myval853
15. dub 2022

Ahoj, mám doma malého syna (4roky), a přemýšlím co mu dát k narozeninám. Viděla jsem tady ty autodráhy https://diten.cz/542-autodrahy-letadla ,ale přemýšlím zda by to uměl obsluhovat, když je tak malý, nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za reakce

nikishkaaaa
15. dub 2022

@myval853 také jsme kupovali pro dceru 4 roky. Byla nadšená, ale to ovládání je opravdu problematické. V tom ohledu, že děti drží ovladač zmáčknutý naplno a to je v zatáčce vyhodí. Jedině obmotat spínač nějakou bužírkou nebo páskou, aby nešel zmáčkniut na doraz, tak malé děti nejsou schopny do zatáčky zpomalit atd.

martt
15. dub 2022

@myval853 My máme doma dvě ty větší autodráhy od Carery a jezdil s nim syn už od 3 let. Sice ze začátku neměl cit v ručičce , ale rychle na to přišel. A za mne to jsou nejlepší autodráhy.

konidana
15. dub 2022

Nase deti dostaly, kdyz bylo klukovi 5a1/4 a holce 7. O rok driv by to neslo. Takhle to bylo dobry, akorat drahu sem musela stavet ja. Nebyli schopni to vymyslet aby to slo spojit dokola. Meli jsme nejakou vetsi carrera a vlastne spis dve spojene.

luciklim
15. dub 2022

@myval853 syn ma od necelych 4 let, a naucil se to za jeden den, dokonce me to trvalo dele se to naucit 😀 pri nejhorsim se k ni vratite za nejaky cas..

janaaanna
16. dub 2022

@myval853 mame Carrera Go!!!, psana je od 6 let, ta Carrera first je od 4 let, ale je na baterky, to jsme nechteli. Pokud vim, ovladaji se stejne, maly dostal kdyz mu byly 4 a pohoda. Ona se tam da nejak nastavit i regulace, ze i kdyz jede furt "na doraz", tak to jede pomaleji a v zatacce mu to nevyleti. Stavet a rozkladat musi dospely, jak uz nekdo psal, daji se pro zacatek stavet jednodussi trasy. Mne se libi, ze je to hracka na dlouho a daji se dokupovat dalsi doplnky, ktere to ozivi

janedv
16. dub 2022

mamevelko carrera go, i s loopingem a jeste cimsi, Deti 6.5 a 3r. Skladat musi dospely, coz je vopruz, deti to bavi jen chvili, hele, ja bych ji podruhe nekoupila. Ale jestli mate hodne mista, tak proc ne.

martiniquest
16. dub 2022

Syn ji dostal v 5 letech a moc ho to nebavi. Je to porad dokola. Ma ji roztazenou u tchanu a sotva si na ni vzpomene. Skoda penez a mista. Za me je lepsi koupit kreativnejsi autodrahu (treba lidl, ikea)/vlackodrahu ze dreva, ke ktere je spousta doplnu k dokoupeni, a ktera rozviji fantazii.