• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Automatické houpátko. Má ho cenu pořizovat pro 4 měs.?

17. listopadu 2010 
holky,porad te mi prosím ,přemýšlím nad elektrickým houpátkem ,ale nevím jestli to má smysl pořizovat,když malé budou 4 měsíce (4.12) :slight_smile: ??? :unamused: tohle to ,co mám vyhlídlé,je do 11 ti kg :slight_smile: v kolika asi letech nebo spíš měsícich váží dítě 11 kg ? :grinning: Díky mooc :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá má v roce 10,150 kg a v naší tabulce stejně starých dětí patří spíše k těžším, některé děti mají v 1,5 roce 10,5 kg

nevím přesně které houpátko myslíš, aby to tam prcka pak bavilo
15. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme takové lehátko co myslíš asi měli, bylo do 11 kil a malýmu byl teďka rok a pořád ho používáme, v roce měl 10,5 kg a není teda žádnej drobek ani nijak tlustej... ještě v 11 měsících se v něm houpal a poslouchal tu hudbu, pak už teda přišel na to, jak na něj vylézt a hopsal na něm, ale když ho tam posadím, tak se houpá, nebo na něm leží (má dobrej sklon) a pije
15. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, náš malej v něm jako opravdu malej bejt nechtěl, teď od asi tak šesti měsíců tam vydrží tak max. půl hoďky, musí mu hrát hudba a urvanej z toho není. Ale je to dítě od dítěte, starší dcera milovala houpání v lehátku - tedy nebylo automatické, ale museli sme houpat nohou, proto sem pro malýho tohle koupila a on houpání nemusí, obyč. lehátko už nepoužíváme vůbec......

takže, pokud se mimi rádo houpe, klidně ho ve čtyřech měsících pořiď, vydrží mu minimálně do roka, spíš dýl
17. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já osobně bych ho nepořizovala, podle kil sice vydrží, ale nedovedu si představit svoje dítě, že by v klídku sedělo v houpátku a nechtělo zdrhnout, měli sme normální lehátko, to sme používali asi do 7 měsíců na jídlo, ale už to byl boj, v jídelní židličce sem jí aspoň mohla pořádně přivázat a nehrozilo, že se převrátí.. takže asi spíš záleží na dítěti, jestli by ho to bavilo..
17. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též si nedovedu představit svoje dítě v lehátku ve 4měs :grinning: jelikož ve 4měs si stoupla a začla za ruce chodit :grinning: takže bych ji tam fakt neudržela :sweat_smile: ale pokud máš "lenocha"tak klidně proč ne :wink: Chár má 1.12 rok a váží 7,5kg takže jí by vydrželo lehátko asi i do školky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek