Automatické houpátko. Má ho cenu pořizovat pro 4 měs.?

vverunkaa
15. lis 2010

holky,porad te mi prosím ,přemýšlím nad elektrickým houpátkem ,ale nevím jestli to má smysl pořizovat,když malé budou 4 měsíce (4.12) 🙂 ??? 😒 tohle to ,co mám vyhlídlé,je do 11 ti kg 🙂 v kolika asi letech nebo spíš měsícich váží dítě 11 kg ? 😀 Díky mooc 😵 😵

evatk
15. lis 2010

malá má v roce 10,150 kg a v naší tabulce stejně starých dětí patří spíše k těžším, některé děti mají v 1,5 roce 10,5 kg

nevím přesně které houpátko myslíš, aby to tam prcka pak bavilo

ufo8
15. lis 2010

ahoj, my jsme takové lehátko co myslíš asi měli, bylo do 11 kil a malýmu byl teďka rok a pořád ho používáme, v roce měl 10,5 kg a není teda žádnej drobek ani nijak tlustej... ještě v 11 měsících se v něm houpal a poslouchal tu hudbu, pak už teda přišel na to, jak na něj vylézt a hopsal na něm, ale když ho tam posadím, tak se houpá, nebo na něm leží (má dobrej sklon) a pije

mates22
17. lis 2010

Ahoj, náš malej v něm jako opravdu malej bejt nechtěl, teď od asi tak šesti měsíců tam vydrží tak max. půl hoďky, musí mu hrát hudba a urvanej z toho není. Ale je to dítě od dítěte, starší dcera milovala houpání v lehátku - tedy nebylo automatické, ale museli sme houpat nohou, proto sem pro malýho tohle koupila a on houpání nemusí, obyč. lehátko už nepoužíváme vůbec......

takže, pokud se mimi rádo houpe, klidně ho ve čtyřech měsících pořiď, vydrží mu minimálně do roka, spíš dýl

lucie777
17. lis 2010

Já osobně bych ho nepořizovala, podle kil sice vydrží, ale nedovedu si představit svoje dítě, že by v klídku sedělo v houpátku a nechtělo zdrhnout, měli sme normální lehátko, to sme používali asi do 7 měsíců na jídlo, ale už to byl boj, v jídelní židličce sem jí aspoň mohla pořádně přivázat a nehrozilo, že se převrátí.. takže asi spíš záleží na dítěti, jestli by ho to bavilo..

aguaverde
17. lis 2010

Též si nedovedu představit svoje dítě v lehátku ve 4měs 😀 jelikož ve 4měs si stoupla a začla za ruce chodit 😀 takže bych ji tam fakt neudržela 😅 ale pokud máš "lenocha"tak klidně proč ne 😉 Chár má 1.12 rok a váží 7,5kg takže jí by vydrželo lehátko asi i do školky 😀 😀 😀 😀