Bazén a mimi?

9. čer 2021

Holky dotaz, mám 8 měsíční dcerku, mají byt fakt velké tropy a já bych ráda s ní alespoň do brouzdaliště (mamka se mnou a ségrou byla taky když nám bylo už 8 měsíců a nic se nám nestalo). Bazén nemáme a žijeme v podkrovnim bytě, což je tu snad 2x hůř než venku.. mala u nikoho byt nechce jen u mě, tudíž bych se sama vykoupat nemohla, proto ji musim vzít s sebou. V aqua na pláž ven na pustí prý na vlastní riziko, hodně maminek tak prý takto chodí, jen se muze prý možná osypat z toho chloru, ale taky nemusí. Jenomže říkala, ze je možnost, ze nás plačíci vyhodí. Napadlo mě rict, ze mala bude mít za chvíli rok aby nás nevyhodily, budou chtít průkazku myslíte? Nebo vo mám dělat, kam jet abych se taky vykoupala? Auto nemáme..

Děkuji moc🙄😔

felixfelicis
9. čer 2021

@madamas bazény pro plavání kojenců se čistí uv zářením nebo ionizaci.

95newmommy2020
10. čer 2021

Prosíte v klidu bez. Nikdo se te ptát na věk ani nebude. My byli loni s 6 měsíčním v Brně v aqualandu, a bylo to super. Mimochodem v týdnu jsme byli s 16 měsíčním a vstup se plati od 3 let, a ptali se nás jestli mu už 3 byly. 🤣

autor
10. čer 2021

@95newmommy2020 tak já to možná zkusím.. no já nevím safra🤣 a koupalo se mimi normálně? To 6 měsíční?
Jak to probíhalo?
Když už tak přemýšlím ze vezmu ji ty plavky na koupání ( plinku) a kruh.

95newmommy2020
10. čer 2021

Jjj byl v bazénu. Koupací plenka stačí, my měli ještě takovej ten pásek s tím posltrovanim. To nafukovací je takový na prd. :D

zuzineckah
10. čer 2021

nemáte v okolí nějaké jezero, biotop nebo něco podobného? Stokrát lepší než chemický humus a la koupaliště/aquaparky...

janule0123
10. čer 2021

Co jsem kdysi četla, tak by to mělo být kvůli tomu, ze chlorovaná voda v bazénu není vhodná pro děti do jednoho roku... častěji pak trpí na astma ...

veroniquecz
11. čer 2021

@janule0123 ano, je to kvůli vyparum chloru nad hladinou, který dychas.

veroniquecz
11. čer 2021

@mimi1004 přesně tak, hygiena jak pro mimino, tak pro okolí, kdyby mělo mimco “nehodu” 🤷🏻‍♀️

autor
11. čer 2021

Děkuji všem, já furt premyslela a nakonec jsem zastánce toho názoru, ze zaplatim kurz plavání a budeme raději plavat taktoxn