• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CD přehrávač od Fisher Price. Máte zkušenost?

29. listopadu 2010 
Máte s ním někdo zkušenosti? Líbí se mi, ale kamarádka mi říkala, že bývá dost poruchový. Že její kamarádka ho má snad už potřetí v reklamaci. Stačí prý s ním jen trochu bouchnout (což děti dělají) a už nehraje.
28. lis 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo ho nemá?
29. lis 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t my mame od FP veci vic - housenku, interaktivni choditko, pejska ... a nic malyho nebavilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky toho máme od FP víc (pejsek, CD přehrávač, multifunkční stolek, želva,. . .) a taky ho nic nebere. Ten CD přehrávač je navíc celkem dost poruchovej. Nám i známý se hned rozbil a funguje víceméně na heslo
29. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám od FP přehrávač a pak multifunkční stoleček,auto, hrnec, psa,knížku a všechno je v pohodě, funguje vše akorát ten CD přehrávač moje kluky nebaví, nějak je to nechytlo už bych nekoupila, pes nebo hrnec je baví daleko víc
29. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a máte jiný tip na vánoční dárek: :unamused:
29. lis 2010 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás měl dost úspěch ten multifunkční stolek a hrnec FP, to asi využívají nejvíc a ted ještě ten pes pokud chceš teda něco od FP
29. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemusí to být od FP, ale líbí se mi od něj věci. Ten stoleček mají v plánu koupit tchánovci. Pejska máme. O hrnci jsem uvažovalal. Uvidíme.
29. lis 2010 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek