Český interaktivní stolek, poraďte prosím

denousek
11. zář 2012

ráda bych Matyáškovi na vanoce koupila nějaký super interaktivní stoleček jen nevím jaky vybrat ..hlavne musi byt česky!!! libil se mi jeden od fisher price ale zase toho na sobe moc nemá ja takový ,,chudý,,
poradte prosím... hlavně českej 🙂 díky

mrsblack
11. zář 2012

@denousek My máme tento od Fisher Price http://www.zbozi.cz/vyrobek/fisher-price-zpivaj... a prcek si s ním hraje denně. Má několik modů - písničky, mluvení česky, anglicky a hrací mod, v každém je něco jiného. Vyhrají si s ním děti i starší, když tu máme někoho na návštěvě, tak stoleček je vždycky okupován dětmi - i šestiletými 😉
Když jsem vybírala, tak jsem koukala ještě na Chicco aktivní stoleček, ale přišlo mi, že za stejnou cenu je tam toho méně. Výhodou je oboustranná deska, kde se potom dá stavět něco z kostiček jako lego, ale tam pak zase nejdou všechny druhy těch kostek. Navíc se mi u toho Fisher Price líbí, že je vyšší, stojí se u něj a dá se s ním i chodit, takže dřív občal sloužil i jako opora při začátcích chůze 😅 Nohy se dají sundat a zůstane jen hrací plocha, když u toho dítě sedí.

sandynka
11. zář 2012

@mrsblack mohla bych se zeptat od kdy si s ním Váš syn hrál? Uvažuji o koupi přesně tohoto stolečku od Fisher price a malému je 9m, nevím zda ještě počkat k narozeninám, nebo už by se mu to líbilo. Zatím spíš do všeho bouchá 😀 Mě přijde právě tento stoleček od Fisher price bezva - z toho co jsem vybírala 🙂

denousek
autor
11. zář 2012

@mrsblack dekuji za vyčerpávající odpoved...ale to je presne ten jak mam v popisu co se mi zda že na něm nic není .-(

denousek
autor
11. zář 2012

@sandynka muj maly bude mit 9 m na vanoce a koupím mu ho 🙂

sandynka
11. zář 2012

Já právě už bych mu ho chtěla pořídit, že by se o něj i stavěl, ale zase si říkám, že do všeho bouchá a hlavně, co pak vymýšlet k Vánocům a narozeninám - má je taky v prosinci 😀 Mně se právě tento líbí, je fakt, že není extra bohatý, ale z té nabídky a já jsem blázen do FP 😀

verusinek
11. zář 2012

Ten stoleček je naprosto super, syn ho dostal k roku a stále má své místo v herničce ....

denousek
autor
11. zář 2012

@sandynka muj starsi syn ma narozky na štedrý den 😅

mrsblack
11. zář 2012

@sandynka dostal ho k prvním narozeninám, ale u kamarádky si s ním hrál už před Vánoci, kdy mu bylo 8 měsíců. Protože se od něj nemohl odtrhnout, tak jsem měla jasno, co dostane k narozkám 🙂

@denousek tak to je asi věc názoru - je to zpívající stoleček, takže je hodně hudební a rozvíjí spíš sluch, mluvení než motoriku (tu trochu taky - mačkat správné knoflíky, otáčet stránky v knížce, jezdit posuvníkem nahoru a dolů). Nepřijde mi, že by tam toho bylo málo. Jsou ještě hrací stolečky, které rozvíjí vyloženě motoriku, ale ty zase nemluví, nehrají (třeba tento http://www.babydracek.com/zbozi/5521-smoby-coto...). Ale kostiček, skládaček a podobného máme dost, tak to už bylo dublování věcí. Já jsem nic lepšího nenašla 🙂 Teda líbily se mi i jiné (třeba tento: http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=3967191), ale ten zase není v češtině. Já chtěla hlavně něco mluvícího, s prckem chodím na Yamahu, snažím se rozvíjet cit k hudbě, sama (a teď i s malým) hraju na klavír, takže proto mi vyhovoval nejvíc. Teď už u něj prcek i tančí 😅 Navíc jsem ho koupila v akci za super cenu 😀

denousek
autor
11. zář 2012

@mrsblack ten druhy se mi strasne libi uz jsem ho videla ale neni v čestine..

denousek
autor
12. zář 2012

tak nikdo nic víc?? ☹