Chcete nápady na dárky pod stromeček? Co vás zajímá?

misa_fisherprice
Moderátor
9. lis 2017

Hezké odpoledne,

ráno jsme měli celkem aktivní😅, možná vaše děti spinkají, možná se chystáte na procházku, možná začínáte přemýšlet o Vánocích.
Jak vyzdobíte dům, jaké nachystáte dárky, co komu pořídíte, jaké jsou finance k dispozici, jaké dárky jsou potřebné......

Ráda bych vám připravila pár doporučení, nápadů..., ale napište mi, co za hračky od FISHER PRICE hledáte.

Tématu Vánoc se budeme teď věnovat intenzivně, to se nemusíte bát.😉

Tak napište mi, co vás zajímá. 😇

anetka1701
9. lis 2017

Mně by se líbilo kdyby fisher price měli dárky pro tatínka 😀😀 protože vybrat něco pro děti je dost snadný... ale vybrat pro tatinka, tchyni nebo babicku je mazec! To by byl tip na darek 😀😀😀😀

petra_pf
9. lis 2017

Jaké hračky FP jsou vhodné pro pětiletou holčičku? Doma máme stoleček (s tím se světe div se hraje doteď), šnečka, hrnec a kostky...ale to už je spíš pro sestřičku či mladší. Děkuji za odpověď.

hani1234
9. lis 2017

Naše malá 16m , pořád něco montuje . Co by jste mi doporučila za hračku ? Moc se ji líbí to umyvadélko , ale obavám se , ze za chvilku by ji to omrzelo. 😒

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

😅😅odpověď asi znáte..., pozdravujte tatínka. Míša

makynaeliska
9. lis 2017

Me by taky zajimalo zda mate neco pro deti rekneme 6+ ,zaujal me hrozne ten globus

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@petra_pf a veliký BeatBo by vaší dcerku nenadchnul? I moje velká (11 let) dcera je moc natěšená, opravdu je to veliký kamarád🙂. Podívejte se na video. Míša

FP BEATBO CZ

https://www.youtube.com/watch?v=YJ7bKvKK4hI
misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@makynaeliska podobně jako u @petra_pf.
Globus je parádní, video jste asi viděla. Anebo?

FP BEATBO CZ

https://www.youtube.com/watch?v=YJ7bKvKK4hI
lucka2092
9. lis 2017

jaké dárky byste doporučila pro 4 letou holčičku,baví ji všechno ale taky u ničeho moc dlouho nebydrží.

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@hani1234 Pejskovo umyvadlo je fajn, je pro děti do 18m do 36m. Je tam spousty zábavy,děti se díky němu naučí základním hyg. navykům...naučí se používat mýdlo, společně si s pejskem čistí zoubky, češou vlásky....zpívají písničky🙂

No a potom i pejskův stoleček, ten je zase hodně o zvířátkach, o farmě....Děti se učí písničky o zvířátkách, můžete i různá slůvka v angličtině i češtině...posílám obrázek. Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@lucka2092 no a co mluvící pejsek či jeho setřička? Děti tuto hračku milují a v podstatě s ní rostou🙂. Štěńátko pohladí po kožíšku a ono zpívá ....co myslíte?

hani1234
9. lis 2017

@misa_fisherprice Děkuji moc za doporučení .
To umyvadlo je asi opravdu dost naučné . A zuby si čistit nechce, to by se díky tomu mohlo zlepšit 😀🙈

rottentocore
9. lis 2017

Co byste mi doporučila pro malou? Je jí 13 měsíců, nechodí, zkouší lézt. Potřebovala bych něco, co by jí motivovalo lézt, chodit a mluvit.

claudie89
9. lis 2017

Ahoj Miso, tak my nepotrebujeme poradit ale můžeme byt také inspiraci. Štěpánek bude mít Fisher price Vanoce😀 dostane od nás Pejska, tahací zelvicku FP,mluvící hrnec FP...od babičky s dědečkem Pejskuv stolecek...na jeho svátek vyhrany tablet od FP...a ještě máme vlastně vkladacku FP..no co víc si prat?😀 ( ještě si přejeme to Vesele jablicko,aaale to musíme napsat Jeziskovi,snad někdo koupi😂 )

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@rottentocore a co naše chodítko ZEBRA o kterém si dnes na Fóru povídáme??? Je moc nápadité, srandovní, děti se při něm dobře učí a zároveň je motivuje na první krůčky...

rottentocore
9. lis 2017

@misa_fisherprice na to má ještě čas. Teprve teď si začala sedat sama...ale děkuji za typ🙂. Co pejskův stoleček? Mohlo by jí to motivovat?

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@rottentocore tak ten rozhodně! Můžete si vyjít díky tomuto stolečku do ZOO, roztočíte váleček se zvířátky, posloucháte písničky, mačkáte tlačítka a učíte se názvy různých tvarů....zajdete si na nákup na trh...opravdu velmi milá hračka.Míša

rottentocore
9. lis 2017

@misa_fisherprice děkuji moc, tak snad Ježíšek přinese🙂

makynaeliska
9. lis 2017

@rottentocore ja mam pocit ze tomu stolecku jdou sundat i nozicky tudiz by nemusela mala stat u nej ,takze myslim ze super!🙂Kdyz byla Eli mala meli jsme taky stolecek a fakt se snim zabavila a to podotykam ji jinak nic extra nebavilo 😂

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@makynaeliska ano, ano...jdou

rottentocore
9. lis 2017

@makynaeliska právě no uvažuju nad stoleckem a pejskovou sestřičkou. Babička se ptala co má malé koupit tak asi bude stoleček 🙂...už jí musim na ty nohy nějak dostat. Ale to asi ještě chvilku potrvá. Teprve teď začla trochu lézt a sedat si. Zkoušela jsem ji držet a postavit na nohy a to jí jako vůbec nezajímá... začne kopat nohama ani nedoslapne...

makynaeliska
9. lis 2017

@rottentocore to je dileme ten pejsek totiz u Elisky taky celkem vedl,pejsek a stolecek,pejska tahala vsude vypadal jak bezdomovec 😂

rottentocore
9. lis 2017

@makynaeliska že jako bezdomovec 😂 právě nevím taky je to těžké.

eva1987
9. lis 2017

Dobrý den Míšo, nějaké doporučení by se mi hodilo syn 10měsíců stolecek již máme, knížku učíme se rikanky taky. Malý je čipera a dlouho u ničeho nevydrží. Děkuji. Hezký den. Eva

misa_fisherprice
autorModerátor
9. lis 2017

@eva1987 dobrý den, Evo🙂
Tak co kdybychom pro synka nabídli chytrý telefon či tablet? Možná bych dala přednost telefonu. Hraje spousty melodií, zvuků, písniček....je opravdu určený pro ty nejmenší. Tablet je potom možný přepínat ve třech úrovních, podle potřeby a věku dítěte👦.
Míša