Chodítko alebo odrážadlo? Je to dobré na psychomotorický vývin?

susik77
9. čer 2008

Ahojte, co myslite, ze je vyhodnejsie kupit: aktivne choditko, alebo odrazadlo? A je to dobre na psychomotoricky vyvin?

simi313
9. říj 2008

Dakujem za radu,mi uz jedno odrazadlo mame take jednoduche ale toto lietadielko sme videli u kamosky a Brankovi sa strasne pacila ta vrtulka,ale aj toto odrazadlo macko pu je krasne,ved este sa rozhodnem,aj tak som to lietadielko u nas nevidela a ani neviem co stoji este raz ti dakujem 🙂

llucinka
11. říj 2008

simi: Tak pak dej vědět, co jste vybrali a jak jste spokojení 😉

abbana
12. říj 2008

Ahojte kocky, aj ja mam jeden tip.
Moja kamoska doniesla nedavno z Nemecka choditko Macko a maly bol nadseny, lebo tam boli zaroven viacere prvky na hranie. Minule som to videla aj v jednom slovenskom e-shope a maju tam aj super odrazadla Big Bobby car zlacnene, tak vas to mozno zaujme.
Pozrite: http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat...

power700
12. říj 2008

Ahoj holky, nemáte některá doma odrážedlo od firmy Chicco, taková mašinka to je, jmenuje se to přesně chicco loco. Chtěla bych ho malý koupit, ale nevim, jestli je to to "pravé ořechové" 🙂 Děkuju za všechny připomínky. 😉

pietra
12. říj 2008

power, my mame toto odrazadlo doma. Mala sa len teraz naucila ako tak odrazat, zatial jej to ide len dozadu. Ale s ostatnymi aktivnymi prvkami sa bavila uz skor, takze ja odporucam 😉

power700
12. říj 2008

pietra, děkuju moc za názor. Pověříme asi babičku, aby obdarovala Kristýnku k 1. narozeninám. 🙂

nickili
12. říj 2008

Abbana,
to choditko sa mi tiez paci. No nasla som na tej stranke taky drevený kocík, ktorý by sa mi pácil pre malú.
Nemáte ho niektorá? Dá sa pouzit ako pomocka pre chodení alebo nie je az taky stabilný?

http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat...

abbana
12. říj 2008

Nickili, zial nemam skusenosti, no vyzerá dost stabilne.
Ale nedávala by som to dietatu, pokial este nema stabilitu na nohach. 😖

nathy
13. říj 2008

Nickili, kamoskina malá má ten kocík a je dost stabilný. Ale malá uz chodí aj sama a kocík pouzíva na kocíkovanie, nie ako pomocku.
No ak chces uplnu stabilitu, tie drahsie su urcite dost stabilné. 😉

nickili
13. říj 2008

Dakujem za odpovede. 😉