Chodítko. Je pro dítě vhodné? Na co si dát pozor?

andik
14. led 2007

náš malej dostal k vánocům chodítko,některé známé mě ale od toho zrazují a prý to není pro děti zdravé.Ráda bych se zeptala jak to řešíte vy?Na jak dlouho dáváte své dítě do chodítka a zda mi můžete poradit na co si dávat pozor.Díky! 🙂

hojda
30. pro 2011

Moc hezký článek o tom, co dokážkou s dětmi udělat chotítka je v nové Mamince.

lady511
21. kvě 2012

nooo..ja mam trošku iný nazor síce sme začali len 7 mm,,je neskutočne živa v ohradke chce byt tak chvíločku chce byt pri mne,,takže chodítko som kupila,,,ale neberem to akoodkladací priestor,,,doktor mi to odporučil,,,a aj somsa ho pítala na tie klbiky ale povedal že mam kludne kupit,,len davat pozor na ,,všetko možne v jej dosahu,,,mam neskutočne žive dieta aaby som niečo porobila dam ju tam na 20min,,,a je hotovo 😉

mirasierra26
21. bře 2013

Ahojte, tak ja mam super skusenosti s tymto choditkom, dam aj fotky. Je to patentovany a certifikovany vyrobok, vyrobeny v EU, z kvalitnych a bezpecnych materialov, lahucky, skladaci a nasa mala s nim nielen chodi, ale dokonca sa s nim aj sama hra, chyti si ho sama a beha s nim kade tade ... chodime s tym vsade, ci doma po byte, ci na nakupy do obchodnych centier, ci na prechadzky do prirody, pred dom, ked nam nechce sediet v kociku tak vybalime choditko a je pohoda. Zide nam s tym aj z maleho kopceka aj si to vytlaci do kopceka sama. Je na tom velmi stabilna ... proste ho zboznuje. Su k tomu aj take bezpecnostne popruhy ale my ich nie vzdy vyuzivame, ale niekedy to je dobre vyuzit aby vam dieta neutieklo. A chvalime si to vsetci, lebo fakt sa k nej nemusime furt zohynat, a setrime si chrbat. Moj priatel ma vysku cez 185 cm a vobec sa k tomu nemusi zohynat. Navyse toto choditko ziskalo niekolko oceneni za inovaciu, bezpecnost atd.

lululilien
14. dub 2013

@mirasierra26 vyzerá to super, prosím ťa ako sa to volá? 🙂