Čím zabavit tříměšíční miminko?

theresa
16. říj 2008

Pěkný večer, prosím o radu, čím zabavit tříměšíční miminko? Náš malý se evidentně nudí. Máme kolotoč nad postýlku a ten ho docela bere. Lehátko se mu někdy líbí jindy ne, hrazdička se mu tam moc nelíbí. Přemýšlela jsem třeba o hrací dece, nebo poraďte prosím nějakou zajímavou hračku která toho našeho uplakánka trochu zabaví. Moc děkuji, jsem už občas bezradná a hlavně strašně unavená.

missymici
20. únor 2009

theresa: nám se hodně osvěčil hrací kolotoč nad postýlkou, ale taky to není na dlouho.Moc se nášmu malému líbi když přes den leží jen tak na naší posteli, rozbalený ,uložím kolem něj různe chrastítka, plyšaký, no vše možné....on pořád kroutí hlavičkou ze strany na stranu a obdivuje co to kolem sebe má. Zababím ho tím tak 25-30minut.

smardik
20. únor 2009

geminis moooooooooooc díky, mám 4měsíčního chlapečka a zrovna koukám co bychom mohli spolu dělat 🙂 taky se mi nudí, hračky ho nezajímájí, nejraději se nosí,vozí a rozhlíží ale to zas pořád nechci dělat

midiana
24. srp 2013

Ahoj,vím že to píšu pozdě,ale i tak málé dítě 3,4měsíce má rádo čtení pohádek uklidňjícím hlasem a pokud už trochu kouká tak májí rádi i tak brzy všelijaké barevné obrázky,mám 3 děti a u všech jsem začala číst pohádky a ukazovat obrázky a líbílo se jim to,sice koukali a asi nic nechápali ale byly v klidu...,nebo zpívat,pohupovat,můžou je i v tomhle věku trápit větříky tak můžou být neklidné...

kuwait
25. srp 2013

Moja mama mi nechavala zapate radio,vselijake stanice aj radio Amerika,to ma dost bavilo a potom aj moje prve slova boli v cudzom jazyku ze mi ani nerozumela,tak potom kupovala rozpravky na platniach take tie audio z toho som vraj bola unesena

avoksal
18. pro 2015

Ahoj mám dotaz, mám tříměsíční holčičku a při kojení mě občas dost silně skousne vůbec nevím co mi tím chce říct, můžete mi prosím poradit? 🙂 teda zda to není blbý dotaz. Děkuji za příspěvky co se týká jak zabavit tříměsíční miminko, také jsem se na to chtěla totiž zeptat.

kukuss
13. dub 2019

Je to male miminko to chce hlavně maminku...ne nahrady typu lehátka...kupte si satek nebo nosítko🙂 udelate nejlepe.