Co k vanocum manzelum?

Ahoj, vim ze je brzy, ale co mate v plamu davat svym drahym polovickam? Muj manzel je zapaleny farmar, ale nemam vubec paru, co mu poridit, tak treba me teochu inspirujete
felineli
9. srp 2017
koukala jsem na Manboxeo - hodně lidí si to vychvalovalo, pak mě napadlo pro farmaře nějaké tričko udělat s vtipem to jsem zahlédla zajímavá nedávno na hobbytriko.cz něco ve smyslu ,,pěkně jsem to pohnojil,,

Ale sama nevím a to nemam farmaře ale ajťáka ( pokud tě něco napadne sem s tím) 😅
apple_tree
9. srp 2017
No my mame dohodu, ze si na Vanoce darky nedavame a misto toho jedem v zime nekam na dovcu do tepla. Ale dam ti par tipu, co jsem davala k narozkam. Pritel miluje vareni a jidlo, ma rad hudbu, ruzne vychytavky, ale je strasne tezke mu neco dat, protoze si sam koupi vse, co potrebuje. I to, co vlastne nepotrebuje 😃 No je strasne tezke se mu zavdecit. Davala jsem mu kuchynsky nuz, nekolik mesicu predem jsem nenapadne zjistovala, jaky by chtel nejvic, pak jsem mu nechavala delat kozeny obal na ten nuz, jindy jsem dala listky na koncert, sehnala nejakou desku oblibene kapely, helmu na sport, ktery dela, no pristi narozky asi dokoupim dalsi nuz do sady, furt o nem basni, snad si ho mezitim nekoupi sam 🙂 Jinak vim, ze u kamaradu maji hodne uspech ruzne zazitky, ale to toho meho moc nebere.
apple_tree
9. srp 2017
Jinak teda nedavno jsme koupili zahradu, takze muj pritel zacina byt taky dost zapaleny farmar a nejvetsi hit pro nej je motucko - motorizovane kolecko, ale to uz je teda pekna palka. No jeste me napada, co nejaky mensi dron, to by se mu nelibilo?
jipe
9. srp 2017
u nás sahám ted dost často po nějakém zážitku, jinak třeba knihy, kapesní nůž, parfém, naposledy mlýnek na kávu a zrnková káva
shine2015
9. srp 2017
@apple_tree nůž je pro chlapa základ 😉 Jinak co dat - pokud někdo moc neřeší finance tak i telescop je super...kniha o vesmíru ...hodinky, miluju na něm parfém tak ten, kytaru, pokud hrají na kytaru....set na grilování,gril, já koupila i masazni stroj na zadá a nasmali jsme se u toho fest....paddleboard....foťák, kameru, chytré hodinky, koncert na DVD v blueray....reprobedny....ještě pooremyslim....kamoska dala kurz vaření - grilování v Praze ...a steaky děla její muž luxusní .... jo a ještě set na míchání nápojů a k tomu skleničky....sekyrky a pomůcky na zahradu značky fiskars...pokud má rad tak velkou čínskou sadu wok pánev plus misticky a lžičky hůlky....nebo na tu zahradu kotlik a trojnozku na vaření na ohni....
shine2015
9. srp 2017
Stan.....krásný špičkový stan určitě potěší
shine2015
9. srp 2017
Závěsné křeslo na zahradu ...houpacku....
vamberovazuzanaautor
10. srp 2017
My si davame spis malickosti letos, jelikoz jsme meli vetsi vydaje... Na zazitky ho neuzije a nejaky pobyt nekde, to nechce, musel by tu nechat zvirata... Na grilovani ma snad vsechno, to postupne dostaval minule vanoce, letos mam v planu jeste grilovaci knizku... Ale jinak netusim, na kosmetiku a parfemy ho moc neuzije taky, knizky necte, obcas mam pocit, ze ma rad jen kuteni, zvirata a jidlo 😃
yelowangel
10. srp 2017
Když je zapálený farmář tak co něco co by ve farmaření využil? Krmivo pro zvířata, zaplacený očkování nebo nějakou inspirující knížku co ještě nemá a mohla by ho zajímat? Nebo poukaz do hobymarketu? Můj je třeba kutil takže dotal přímočarou pilu, vrtačku, bity, kufr na nářadí...letos to budou dláta, strašně si je přeje 🙂
apple_tree
10. srp 2017
@vamberovazuzana Tak ono se da i na to kuteni, zvirata a jidlo vymyslet spousta veci 🙂 At uz jsou to jakekoliv pomucky na zahradu, taky urco doporucuju znacku Fiskars, mame od nich snad vsechno, jejich sekyrky jsou super, nebo teleskopicke nuzky na strihani, pritel je uneseny z jejich macety, vsechny tyhle veci se doma hodi mit, zvlast pokud mate nejake hospodarstvi. No jidlo, tak ho vem nekam na velky steak 🙂 Jinak uzasne vychytavky do kuchyne (ale to nevim, jak to mate doma, u nas je to kralovstvi pritele - nastesti 😃), tak je vakuovacka a vodni lazen, to si fakt nemuzem vynachvalit. No a zasteru na grilovani uz ma taky? 🙂 Nebo treba i ten grilovaci kurz, jak psala shine2015 vyse.
jipe
10. srp 2017
@vamberovazuzana Tak nějaké zvíře 😃 😃 Nebo gastrozážitek, nějakou ochutnávku nebo ten kurz, jak zminují holky výše. Nebo třeba tu sušenou šunku - jamon. Případně pokud mu něco chybí na kutění, no.. Ono je to s těma chlapama těžký
6miska4
11. srp 2017
Můj manžel si stále nejvíc chválí dárek, který dostal tak 4 roky zpět - nechala jsem se pro něj profesionálně nafotit, hezké fotky, některé i ve spodním prádle, měla jsem rekvizity jako jeho autíčko na ovládání, jeho motorkářské rukavice, jeho košili a tak.. Pak jsem mu z fotek udělala fotoknihu. Občas ho přistihnu, jak si tu knihu prohlíží. 🙂
eleonor1978
17. srp 2017
Já mu koupila na http://www.neplatpostu.cz/ věci na grilování 🙂 Je to jediné vaření, ke kterému do donutím 😃 Aspoň ho to baví a já si ulevím přes léto 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli