Co koupit osmiměsíční dceři, aby se nenudila?

m.ajka
10. lis 2007

Holky, poraďte mi co bych už měla koupit mojí osmiměsíční berušce, když jí dam chrastítka, hrazdičku, kolotoč, nebo plyšáky, kouká na mě s prosíkem že jako už je nuda ať jí dam něco zajímavějšího. Nevim co by to mohlo být, snad něco co něco dělá??? 🙂

zuzka1000
10. lis 2007

Majko máme stejný problém, u nás je vše okoukané a nudné. Tak mu půjčuji nádobí a PET lahve ty bodují 😅 A dneska jsem mu dala takovou desku kde jsou čudlíky a vydávají zvuky a toho teda moc netankuje.

m.ajka
autor
10. lis 2007

PETKY, to nás taky zajímá, ale to je asi tak všechno z těch nových věcí, čudlíky ho neba? A to já zrovna měla na mysli...

jitka83
10. lis 2007

Já se taky přidám. My máme psa, tak děti vždy zaujal on. A jinak sem musela věci střídat. Chvilku plyšáci, pak chrastítka a nakonec holku zaujala krabice od ventilátoru. Prostě nejlepší bylo, když si něco objevila sama.

franti
10. lis 2007

ahojky. nas dodnes zaujimaju rozne hracky s cudlikmy, samozrejme musia vydavat rozne zvuky 😉. mame napriklad gitaru, maly klavir, hovoriaceho psika, hrajucu zirafu, hrajucu kravicku. 😀 a dost nas bavia knizky, najprv to boli tie rozne gumove s obrazkami a teraz uz leporela. ostatne hracky ako kedy 😉

aknela
12. lis 2007

Já mám stejný problém. V poslední době malou zaujalo jenom koště a smetáček......... 😝 Hraček si už vůbec nevšímá.

kristi
12. lis 2007

nabijecku, noviny, cedulky na cemkoliv....to u nas tedka vede. Taky jeste svinovaci metr, maslicky a pytliky....myslim,ze hracky jsou zbytecny..

zuzka1000
12. lis 2007

Taky mi někdo radil ať mu nedávám všechny hračky najednou, protože je pak zmatený a neví kterou a tím ho to nebaví. A můj mobil a ovladače jsou největší pecky, ale věčně oslintanej mobil mě nebaví 😝

zany
12. lis 2007

No u nás vítězí všechno co nesmí 🙂 mobil, přenosnej telefon, ovladače, ... Pak má rád noviny, takové ty pěnové puzzle (pořád je vytahuje a kramaří), a pak ho občas baví nějaká hračka, ale to na ní musí přijít sám a nesmím mu jí dát já. Pak zabírá nějaké nádobí a cokoliv s čím může mlátit a dělat hluk.
Pak prcka děsně baví lézt do skříněk a kramařit tam... Jenže to by si občas i ublížil, protože si tam skřípne ruce a nebo zrovna vytáhne něco co by se mohlo rozbít...