Co koupit ročnímu dítěti do bazénu?

teriszek
9. čer 2014

Prosím o radu malému je 14 měsíců miluju vodu a chtěla bych ho vzít obcas třeba do bazénu.Kruh s otvorem na nožičky se mi moc nelíbí dítě sedi na vodě s moc si to cachtani neuzije.Mali do nej ani nechce.Co mu mam koupit?? Dekuji za rady

A jeste otazka mali si obcas ponori hlavu pod vodu bavi ho to hned ho ale vytahnu a on se smeje.Muze se takto utopit?? Je tam tak vterinu ale jak rikam baviho to.dekuji moc

luciebx
9. čer 2014

Utopit ho fakt behem vteriny nemuzes.. ja takhle potapela malyho taky delsi dobu miloval to.. jinak bych zkusila asi jen rukavky kdyz chces aby si tu vodu uzil... nebo obyc kruh...

metallico_mondo
9. čer 2014

Malou nejvíc baví když sní dělám blbiny já v tý vodě, např letadlo skákání a tak max s i pohraje s míčkem a myslím si že to tak bude mít i na tom roce max třeba nějaký lodičky a mlínky na vodu jak se prodávaj 🙂 jinak chodíme na kojenecký plavání a normálně se potápíme takže jestli umí zadržet dech tak se mu nic nestane na tu chvilku 🙂
@teriszek

madulinka
10. čer 2014

no, utopit se můžeš i ze lžičk vody, když ji nešťastně vdechneš, ale pokud se mu to líbí a blbnete tak a on se u toho směje, asi umí zadržet dech (například naše malá je pravý opak, ta by se opravdu asi utopila 😀) pokud nechceš kruh s těmi provleky na nožičky, kup ten nejmenší kruh a třeba i křidýlka. Já jsem v zimě v bazénu viděla holčičku, která ještě nechodila, ale s křidýlkama plavala... ať si té vody pořádně užije 🙂

zazana81
10. čer 2014

Ještě se prodává taková jakoby rybka z tvrdší pěny, dá se kolem tělíčka dítěti - je to něco jako kruh, ale není to nafukovací. U nás se to používalo i na kojeneckém plavání.

gosa22
10. čer 2014
hadriena
19. čer 2014

My chodili na plavání pro miminka, kde potápění pod vodou bylo na denním pořádku, tak se toho neboj. Jinak jsme vždycky drželi v rukách a jednou za čas "lezli" přes nějaké překážky. Super jsou také různé "kropící" hračky, anpř. http://www.wamba.cz/wamba/eshop/21-1-KOUPANI/46.... Když jsme povyrostli tak jsme dokoupili plováček (http://www.nejbaby.cz/plavaci-vesty-a-plovacky/...)