Co máte na zahradě za "hračky"?

lucy222
12. čer 2012

Zdravím. Co jste pořizovali na zahradu pro prcky za hračky? My máme zatím tatrovku a pískoviště - teď uvažujeme o nějakém zahradním domku, skluzavce... Děkuji ta tipy 🙂

spagatice
12. čer 2012

pískoviště (na pískovišti bábovky, malou kuchyňku po mě), dětskou zahradní houpačku (jako je pro dospělé), normální houpačku na zavěšení, kolečko, míče, klouzačku, kočárek, odrážedlo, hrábě, tatrovku...
Zahradní domek zatím nemáme, určitě by byl ale fajn 🙂, kluci mají domeček v pokojíčku. Pro větší děti je určitě dobrá i trampolína.

eloana
12. čer 2012

mame bazen nafukovaci..... trampolinu, piskoviste, klouzacku, houpacku... ovsem syn travi nejvice casu u plotu a okukuje sousedovic slepice)

kathy.skal
13. čer 2012

Tatrovku, míč, pískoviště, skluzavku, kyblík s vodou je velmi oblíbený 🙂 Největší úspěch ovšem slaví ovce, kočky a slepice 😀

majatob
13. čer 2012

ovce 🙂 a jinak hromadu stavebniho pisku, na nem nejaky babovky, houpacku klasickou a jednu vyrobenou ze staryho kresilka, neco jak byvaji na hristich takovy kruhovy pavuciny, ze stare sedacky maji udelany mistecko na odpocinek a nove jsme jim vyrobili prolizacku z vyrazenyho drevenyho regalu a dali velkou skluzavku 🙂 a jinak malej zebrinak, detsky naradi (lopatu, hrabecky, atd.), odrazedla, kola, balony,.... ale vetsinu casu jsou stejne u ovci, lezou po stromech, obiraji z keriku ovoce, strikaji na sebe z hadice a vymysli jiny takovy cinnosti, u kterych zadny hracky nepotrebuji 🙂

evcounek
13. čer 2012

Ahojky my máme před baráčkem malé pískoviště, bazén velký, malý (mafukovací), ale nejraději točí šlapkou u kola kouká n asousedovic slepice.
u babičky na zahradě má velké pískoviště + bábovky (po mě a sestře), nářadé (hrábě, lopatu, rýč, konývku), nafukovací bazén po mě a sestře, houpačku, ale nejraději honí slepice a rochá se v háhonku s dědou a babičku s normálním dospěláckým) nářadím 😀

sarihy
13. čer 2012

Pískoviště, klouzačku + houpačku + domeček (udělal děda), kladinu, kolečko, sekačka, věci na okopávání, tatra, kuželky, konvičku...ale stejně největší zábava je pomáhat babičce a dědovi při všech běžných činnostech a chodit do lesa na procházky 🙂

dagmarkaaa
28. čer 2013

My toho moc nemame, staci kybliky s vodou, malirske stetce, sufanky, detska sekacka a naradi, houpacka a nej je hadice a akovy ten rozprasovac na kytky kdyz je teplo. A takova ta rozprasovaci hadice je hit ve vedrech snad jeste uzijem 🙂
ja chci piskoviste ( ale nemuzem se domluvit jrstli drevene nebo male plastove) pak trampolinu a domecek. Nemuzem se shodnout takmame minimum...

karotky
28. čer 2013

Pískoviště(+bábovičky,lopatky,hrabičky,kyblíčky,........),Tatrovku,motorku(odrážedlo),sekačku,tříkolku(klasickou kovovou-ty plastové jsou tak akorát o úraz 😝 ),dřevěnou závěsnou houpačku a nafukovací bazén na koupání.Skluzavku,domeček a jiné atrakce jsme zavrhli,protože máme malou zahradu a bydlíme v krajském městě,kde je hřiště na každém roku 🙂

elastiq
28. čer 2013

myslím, že zahradní domek je super a můžete mu tam dát stoleček a židličku a může si tam kreslit atd....klouzačka je taky dobrá, ale já nemám nervy na to malého pořád hlídat ať mi nespadne..takže to si vklidu na zahradě ani nic neudělám..

okkk
3. čer 2017

My jsme zatím jen koupili zahradí houpačku pro čtyři osoby, v době koupě měli jen dvě barvy. Teď koukám, že jich mají daleko větší výběr https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu...