Co pořídit skoro 2letým dvojčátkům do bazénu?

Plavací kruh klasický, nebo ten se dnem kde dají nožičky, nebo rukávky nebo takový ten plavecký pás? Máte někdo zkušenost s Baby Ring?
Děkuji
maruja
6. kvě 2014
Ahoj, já budu letos dávat křidýlka, už jsou dost velký. Už i loni mě z toho kruhu co se v něm sedí vystupovali 😉
amallie
6. kvě 2014
zvolila bych pásek
maudn
6. kvě 2014
baby ring není pro tak velké a určitě by si to na krku nenechali, ja to mám u mimča (starší se k tomu nechtěl přiblížit)
mercedesse
6. kvě 2014
Já používám takový ty plavky s polystyrenovejma vycpavkama splash about. Na malyplavec.cz je to myslím jako plovacek a malýho nechávám asi uz od roka plavat a neprekazi to v pohybu. Za mě je to jedinečný a pro malou uz je mám na léto taky nachystany.
nadja73
6. kvě 2014
ja dneska koupila pro obe holky http://a-toys.cz/cz-kategorie_328427-0-plavecke... a http://a-toys.cz/cz-kategorie_328426-0-nadlehco... ty zatocene kolem rucicky. ty oasky jsou fakt dobre, starsi to mela na kurzech plavani.
anetadr
6. kvě 2014
Plavací pás a rukávky - super kombinace🙂 pás vadí míň než kruh, nadnáší víc záda nahoru, což je lepší pro učení plavání (dítě je od začátku v dobré poloze) a rukávky zase zabraňují tomu, že zahučí obličejem pod vodu. Navíc když vylezou z vody, tak nemusíš hlídat, jestli mají kruh, až tam zase polezou - což může být hodně rychlé že?😃 pás drží krásně stále na místě. Jiřík se takhle koupe už dva roky a nedám na to dopustit🙂
mirkson
6. kvě 2014
Nam nejvice vyhovuje puddle jumper. Odzkouseno u obou holek. Vrele doporucuji. A to jsme na bazene 3-4x tydne

Začni psát odpověď...

Odešli