• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co pořídit skoro 2letým dvojčátkům do bazénu?

6. května 2014 
Plavací kruh klasický, nebo ten se dnem kde dají nožičky, nebo rukávky nebo takový ten plavecký pás? Máte někdo zkušenost s Baby Ring?
Děkuji
6. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já budu letos dávat křidýlka, už jsou dost velký. Už i loni mě z toho kruhu co se v něm sedí vystupovali :wink:
6. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvolila bych pásek
6. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby ring není pro tak velké a určitě by si to na krku nenechali, ja to mám u mimča (starší se k tomu nechtěl přiblížit)
6. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám takový ty plavky s polystyrenovejma vycpavkama splash about. Na malyplavec.cz je to myslím jako plovacek a malýho nechávám asi uz od roka plavat a neprekazi to v pohybu. Za mě je to jedinečný a pro malou uz je mám na léto taky nachystany.
6. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska koupila pro obe holky http://a-toys.cz/cz-kategorie_328427-0-plavecke-pasy-jezek.html a http://a-toys.cz/cz-kategorie_328426-0-nadlehcovaci-krouzky-a-rukavky.html ty zatocene kolem rucicky. ty oasky jsou fakt dobre, starsi to mela na kurzech plavani.
6. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavací pás a rukávky - super kombinace:slight_smile: pás vadí míň než kruh, nadnáší víc záda nahoru, což je lepší pro učení plavání (dítě je od začátku v dobré poloze) a rukávky zase zabraňují tomu, že zahučí obličejem pod vodu. Navíc když vylezou z vody, tak nemusíš hlídat, jestli mají kruh, až tam zase polezou - což může být hodně rychlé že?:grinning: pás drží krásně stále na místě. Jiřík se takhle koupe už dva roky a nedám na to dopustit:slight_smile:
6. kvě 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam nejvice vyhovuje puddle jumper. Odzkouseno u obou holek. Vrele doporucuji. A to jsme na bazene 3-4x tydne
6. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek