Co pro dvouleté dítě do hluboké vody?

lrg
1. črc 2015

Můžete mi poradit, co by bylo nejlepší pořídit pro dvouletou, hóóódně hubenou holčičku do vody? Hodně se všeho bojí, tak něco, v čem se bude cítit bezpečně a nezradí jí to 🙂

terinda
1. črc 2015

Kruh s dírami pro nohy, křidýlka a po boku maminku 😉
A začít spíš na brouzdálku, hloubku přidat později...

konidana
1. črc 2015

@lrg pokud se bojí, tak nenutit na hloubku 😉 Stačí, když se bude ráchat ve vodě hluboké po kolena a na to nemusí mít žádné pomůcky. Pro jistotu, by mohla mít pásek na plavání kolem pasu - jde regulovat, nespadne, nepřekáží, ani se nepropíchne. V hlubší vodě se možná bude chtít něčeho držet (plavací destička, máma)

konidana
1. črc 2015

@terinda kruh s dírami pro nohy není moc bezpečný..

terinda
1. črc 2015

@konidana proč by nebyl? Dcera mi v tom plavala úplně normálně. Samozřejmě za mé přítomnosti.

konidana
1. črc 2015

@terinda Nikdy nevíš kdy může vypadnout (stačí když se na vteřinku otočíš a dítě se zrovna nevhodně nahne). Takhle nám to myslím říkali i na plavání. Já radši nechávala děti ať si ve vodě dělají co chtějí, ale podle svých možností a schopností. Pravda, mám hodně živé děti, které by fakt nečekaly, až je dám do kruhu:D

terinda
1. črc 2015

@konidana tak to je individuální, dcera se v kruhu mrskala normálně 😀 a taky měla křidélka pro jistotu 😉

terinda
1. črc 2015

A asi záleží i na velikosti kruhu. My máme velký s krtkem a dítě v tom sedí jakoby níž, tak si nedovedu představit, jak by z toho mohlo vypadnout 😉

bjoucik.15
1. črc 2015

dcerka ve 2,5 letech má klasický kruh bez děr a já s ní samozřejmě plavu 🙂 a v pohodě... už spadla i sama do bazénu do hloubky a nijak jí to nepoznamenalo, chtěla znovu do vody 🙂

konidana
1. črc 2015

Také jsme měli obyčejný nafukovací kruh - jako alternativu, a na blbnutí.