Co se hodí koupit za dárek pro půlročního chlapečka?

coreprincess
5. říj 2014

Holky, Vánoce se blíží.
Co se hodí koupit pro půlroční miminko chlapečka? Co se Vám osvědčilo? 🙂

evulina77
5. říj 2014

hlavně to nehrotit, nějakou hračku, kterou může cucat, která chrastí a šustí 😀

madulinka
5. říj 2014

ahoj, ..přesně tak, půlroční bude podle mě rád, když dostane najíst jako obvykle, uvidí ty, které má rád, a dárky k Vánocům nebo nějaké Vánoce hrotit nebude.. Nějakou podobnou hračku, aby si s tím mohl hrát v tom věku půl roku a nebo pořídit něco dopředu, co pak využije během toho roku - do dalších narozenin/Vánoc. My dostali aktivní chodítko, takového skákacího gumového koně, nějaké kostky, ze kterých se staví komín, spoustu oblečení, něco jsme přikupovali do pokojíčku - jako koš na hračky, koš na prádlo do skříně, apod. 😉

pigpeppa
5. říj 2014

Nějakou interaktivní volovinu. Dceři koupím asi tu panenku od Lamaze, moc se mi líbí. Bude jí sedm měsíců. Synovi byly na vánoce 4 měsíce a dostal spíš praktické věci jako oblečení, oni stejně ví prd, co se děje. 🙂

lucieandrlova
6. říj 2014

Jak píšou holky... Zabalit něco, co zrovna stejně potřebujete. Stejně ho budou zajímat akorát tak světýlka na stromečku... A pokud už bude sedět, tak nejlepší dárek je balící papír... 🙂

gepe
6. říj 2014

@coreprincess nase mela necelych pet mesicu vloni. Zabalili jsme co jsme poridili na potrebu, ci do budoucna. Nejradsi se mnou balila darky - hrala si s papirem, to same u stromecku. 🙂

myskin
12. říj 2014

@coreprincess dceři když bylo na vánoce 8 měsíců, tak dostala hrací zpívající stoleček od Fisher Price, takový ten co je v angličtině i v češtině, byla tam hrací knížka, telefon, pianko,...stoleček má nohy, dítě když začne stát tak se o něj opírá, nohy jdou odendat a dítěti co pouze sedí zůstane ta deska bez nohou. Byl opravdu moc oblíbený, i starší dcera si s ním vyhrála, tenkrát jí bylo 3,5. A ještě jsem pak tento stoleček prodala v bazárku, zájem byl velký.

myskin
12. říj 2014

Tak teď koukám že ten náš už nevyrábějí, ten co ho nahradil je stejný akorát se jmenuje Pejskův zpívající stoleček.

kuldas7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz