Dárek k 2. narozeninám pro chlapce. Poraďte

milik75
14. črc 2009

Ahoj holky, prosim o radu, co koupit synovi k 2. narozeninam. Mam pocit, ze uz vsechno ma od motorky, lega, magentic. tabuli az po puzzle, stavebnice, auta, knizky, hlavolamy atd. S manzelem si lameme hlavu, ale nic nas nenapada. Diky za vsechny rady!

smardik
30. zář 2011

ahoj, jdu na radu ohledně vláčků - chtěla bych klukům - 3 roky a druhý bude mít 2 v lednu koupit nějaké vláčky,a le nevím jaké, zvažuju:
- vlaky lego duplo
- vláčkodráhu z tesca
- vláčkodráhu mašinka Thomas - toho miluje, ale ceny jsou o dost vyšší

Můžeme mi napsat výhody a nevýhody - kvalita, jak to u sebe drží, možnost dokupovat další doplnky, ceny ani tak ne to mám už celkem zjištěné. Prostě co vás napadne

mamkamarketa
30. zář 2011

@smardik my mame tesco vlacky,cenove super,da se k tomu hodne veci dokoupit. ale koleje se nedaji kombinovat (napr. s temi z ikea)
Thomas u nas by byl jednicka,ale ty ceny ☹ jeste pokud nechces klasicke drevene zvazila bych trackmaster. nas kluk ma z trackmaster jen emily (nema koleje) ale desne se mu to libi

smardik
30. zář 2011

@mamkamarketa u nás by byl právě taky Thomas jednička ale jak píšeš ty ceny, fakt nevím ☹, na ten trackmaster se mrknu to neznám

smardik
30. zář 2011

@mamkamarketa vypadá to super i ceny ujdou, z tesca je to sice levnější ale jde to ale pořád váhám

mamkamarketa
30. zář 2011

@smardik mrkni sem http://www.euroforce.cz/produkty/hracky.html
tady by meli mit 20% slevu na tomase masinku 😉
me se ten trackmaster taky libi. tedka nas cekaj narozky a vaham 😅 zase oproti tescu trackmaster muze jezdit na baterky...je to tezky rozhodovani 😅

smardik
30. zář 2011

@mamkamarketa dík mrknu, to je dilema. no ale zas je fakt že jsou kluci malí, už mám pro ně lego duplo-auto cars jaké přesně ted nevím, playdooh takže i kdyby dostali jen to + vláčky jsou spokojení, jsou malí takže jim to bude naprosto stačit

jancaroul
1. říj 2011

@mamkamarketa , @smardik my tedy normálně kombinujeme dřevěné koleje z tesca a Ikei a žádný problém 🙂

llllucka
2. říj 2011

@milik75:určitě nějaké knížky,super byla vláčkodráha (jen radím nekupovat tu lokomotivu na baterky v tescu,ale radši si připlatit,Máme už třetí a vždycky vydrží jen chvíli než se rozbije),kolo odrážedlo,nějaké DVD s pohádkami a písničkami,puzzle .... je toho hodně.U nás tehdy letěl krteček,takže dostal hodně krtečků v různých podobách.nějaké hračky máme ještě pořád nepoužité na skříni (třeba duplo,to ho nebaví).

mamkamarketa
2. říj 2011

@jancaroul fakt???? syn se vzdycky vzteka,ze to nejede plynule,pac tesco koleje jsou celodrevene a ty z ikea maji ty spoje z plastu...takze se to jakoby zadrhava 😒

smardik
2. říj 2011

u nás dostal syn k druhým narozeninám kuchynku - rád vaří, batůžek, lego duplo

jancaroul
2. říj 2011

@mamkamarketa Mně přijde, že to jede normálně, máme to na koberci, tak možná, že to ty možné spoje přejede plynuleji, ale Tomča si na tohle nikdy nestěžoval 🙂 Asi je tvůj Tomášek větší estét 🙂 🙂

mamkamarketa
2. říj 2011

@jancaroul my mame parkety,tak nevim.je to mozny,ze je to estet 😅 uz ted si diktuje,co bude nosit 😅

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jancip
13. bře 2015

@terkavlacilova Syn dostal ke 2. Vánocům Duplo Tvořivá autíčka. Hrozně moc se mu to líbí a hraje si s tím často. Dá se sehnat do 400 Kč.

harise
16. dub 2015

my koupili pískoviště, které jsme na zahradě sestavili během poobědového spánku malého-měl veelkou radost..

alka2015
14. kvě 2015

A co třeba, kufřík na hračky ? 🙂 Možná to zní zvláštně, ale koupili jsme ho s ovečkou Shaun, která u nás vede a měl velký úspěch. 🙂) Koupili jsme ho od firmy Presco Group a velká spokojenost u naší malé slečny.

gabran
26. kvě 2015

Ahoj holky můj syn bude mít narozeniny až v říjnu, ale už dnes přemýšlím o tom co mu koupíme! Vláčkodráhu krtečkovou dostal už k vánocům ale schovla jsem ji protože si s tím ještě neuměl hrát, tak mu ji vytáhnu asi až tyhle vánoce. Jinak mi příjde že má dost hraček ,ale moc si s nimi nehraje a to mu je ani nekupujeme my... Asi bych nejraději nějaké odrážedlo, někde jsem viděla dřevěné co vypadalo jako motorka. Nemáte zkušenost?