Dárek k 4. narozeninám pro syna

mirunkav
12. črc 2017

Poraďte prosím nějaký dárek k 4. narozeninám pro syna.

kamste
12. črc 2017

kolo, koloběžku, kolečkové brusle - podle zdatnosti
dřevěnou vláčkodráhu
Logico primo

janablizka
12. črc 2017

Koupili jsme vnučce ke 4.narozeninám kolo a byla moc spokojená.Záleží co má rád.

popelka1984
12. črc 2017

Ke třetím jsem mému dala mimo jiné koloběžku se třema kolama, batůžek a ke čtvrtým tedy plánuji už kolo. Dál třeba nějaké vymakané auto např. od Bruder, nebo nejake pořádné na ovládání,Lego, kreslící nebo magnetické naučné knížky, vláčkodráha, autodráha. Neco do vany nebo bazenu, treba rybolov, loď na baterky nebo ovládání. Modelínové sady od play-doh, stolni hry, nedávno jsem koupila hru Skákající králíček a pak hru na způsob Člověče.. ale s Patem a Matem. Dětský tablet. Nevim jake jsou vase finanční možnosti a co chlapečka baví tak píšu tak obecne.

zmrzlinka
12. črc 2017

Pokud ho baví auticka tak Hot whels.U nás jednoznačně vede 👍

krystalka
12. črc 2017

Záleží, co dítko baví.....u nás to jsou od necelých 2 let vláčky (a trvá to dodnes - je mu 9 🙂 ) - v té době dostal první sadu dřevěné vláčkodráhy a měli jsme na všechny dárky po starostech 🙂, k dřevěné vláčkodráze se dá dokupovat neskutečné množství doplňků, takže vždycky bylo něco, co se hodilo a ještě neměl 🙂. Jinak super je koloběžka - náš měl od 3 let tu kovovou skládací a pak si přál tu větší, s nafukovacími koly....jinak vždycky měla úspěch nějaká pěkná knížka (v tomhle věku nejvíc takové ty s těmi otevíracími okénky, nebo pohyblivými částmi, magnetické knížky apod....) a věci na kreslení a výtvarničení.... Ale záleží, co nejvíc baví zrovna toho vašeho, to asi víte nejlíp sami 🙂....a nebo ho vezměte na procházce do hračkářství a pozorujte, co se mu líbí, co ho zaujalo....

mirunkav
autor
14. črc 2017

Děkuji za tipy 🙂 hraček máme plný dům včetně půdy. Nevíte o něčem originálním?

zmrzlinka
14. črc 2017

@mirunkav listek do kina,do aquaparku...

krystalka
14. črc 2017

@mirunkav - třeba návštěvu Království železnic, nebo prostě nějaký výlet na nějaké téma, co ho baví? Kino, divadlo, planetárium? Jinak náš odmalička nepohrdne ani nějakým "praktickým" dárkem - batůžek, župánek, pyžamo s oblíbeným motivem, deštník, pěkná nová lahev na pití na výlety....nějaký doplněk na kolo, koloběžku (košíček, držák na pití, originální zvonek....), nebo třeba něco do pokojíčku - nástěnka, tabule na malování, nové povlečení, hodiny, nálepky na zeď, co v noci svítí....?

tedy2109
21. črc 2017

Taky v září slavíme 4 roky, tak mu chci mmj objednat knížku ze stranky modryslon.cz. Nedávno jesm objednávala 8letému bratránkovi 🙂 zadala jsem jeho jméno a jméno kamaráda, město odkud je a celá knížka byla s jeho jménem, takže to byl vlastně příběh o něm 🙂 jde tam dát i jeho fotka a věnování 🙂 je tam velký výběr 🙂

mirunkav
autor
21. črc 2017

Jé děkuji 🙂 to je nápad 🙂

rajecka
21. črc 2017

My máme hraček taky až ke stropu, tak jsem koupila dceři ke 4. narozeninám dětský tablet od Gogenu a záleží jaký kdo k tomu má přístup, za mě je to hodně užitečná věcička. Je tam spousta šikovných aplikací a her, které děláme spolu a je zase jiný způsob, jak se rozvíjet.

krystalka
21. črc 2017

@mirunkav - tu knížku na jméno taky moc doporučuju, nechali jsme ji synovi udělat k Vánocům, když mu bylo 5, jako hrdinové tam vystupovali on a jeho nejlepší kamarádka ze školky a nechali jsme tam napsat věnování jako od Ježíška 🙂, mělo to velký úspěch 🙂