Dárek k prvním narozeninám

nonfood
14. kvě 2019

Dobrý den maminky, můžu se zeptat, jaký mám koupit např. dáreček pro chlapečka k prvním narozeninám???

terka555
14. kvě 2019

@nonfood hodne zalezi asi na tom jaky je rozpocet na darek🙂 my mame pro malyho treba takovou tu tatrovku ve ktery se muze vozit, skakaci zviratko, knizky s pohadkama, vetsi puzzliky na skladani, a ruzny zvukovy blbustky🙂

lenkajan
14. kvě 2019

Kupovali jsme odrážedlo-autíčko. Mělo a má veliký úspěch 😉

nonfood
autor
14. kvě 2019

A to odrazedlo, je od jednoho roku i? Všude se dívám od roku a půl.. To by nevadilo,že ? Děkuji za drahocenné rady 🙂)

nonfood
autor
14. kvě 2019

Rozpočet, cca 1000, 1500 Kč

oveckaluky
14. kvě 2019

My máme prvním narozeninám už koupenou tatru - takovou tu velkou oranžovou 😉

lenkajan
14. kvě 2019

Dobré je odrážedlo ozkoušet. V obchodě jich malý několik vyzkoušel a zjistili jsme, které je pro něj nejlepší. Některé mi na něj přišly dokonce malé. Koupili jsme Clementoni Mikuláš. Je docela velké a hlavně stabilní. Je důležité, aby odrážedlo mělo vpředu i vzadu zarážky a s dítětem se tudíž nepřevrátilo. Malý nám na něm začal jezdit hned, jak ho dostal. Při nástupu a výstupu potřeboval asistenci. Teď už po dvou měsících zvládá sám, a to ještě nechodí.

nonfood
autor
14. kvě 2019

@lenkajan a od jednoho roku?? A kde jste koupila? O těch zarazkach jsem vůbec nevěděla.

katka0093
14. kvě 2019

@nonfood Syn také dostal k narozeninám odrážedlo a jak už tu psala @lenkajan ty zarážky jsou moc fajn. My tedy nemáme clemmentoni ale Smoby. Je pěkné, stabilní, věkově uvedeno od 10 měsíců, dá se využít i jako aktivní chodítko, to teď syn dost využívá, drží se za to opěrátko a ťapká s ním. I na ježdění je fajn, velikosti akorát, hezky dosáhne nohama na zem. Kupovali jsme přes internet na doporučení kamarádky, u které jsem ho omrkla 🙂

lenkajan
14. kvě 2019

To Clementoni je od 12 měsíců. Strávila jsem hodně času na internetu, abych ho sehnala, protože už se nevyrábí. Kupovala jsem v březnu. Zkusila bych prohledat, jestli nebude ještě někde k dostání 😉

fijanek
14. kvě 2019

Dcerka měla rok začátkem května a je úplně nadšená z tatrovky a z lega Duplo

nonfood
autor
14. kvě 2019

Všem moc děkuji za odpověďi. Objednala jsem kostky a koupím tatrovku, z té byl i můj nadšený
🙂 a potom nějaký overalek zateplený.. A další nechám na ostatních.