Dárek k prvním narozeninám

jana31990
20. bře 2019

Ahoj chci se vás maminek zeptat dcerka příští měsíc bude mít první narozeniny. Chceme ji teda nechat udělat dortik aby pak měla na památku alespoň fotky. Ale jde mi o to má smysl ji dávat k prvním narozeninám nějaký dáreček? Popřípadě co byste mi jistak poradily. Moc díky za tipy

journals
20. bře 2019

Proc by nemelo smysl davat ji nejaky aspon mensi darecek? Jasne, prezije to i bez darku, ale proc ji necim neudelat radost. A co ji dat musite vedet vy jako rodice, co by se ji mohlo libit, na to preci neni nutne zakladat diskuze 🤦🏻‍♀️

bayt
20. bře 2019

Synovi jsme dali vnitřní bazének s míčky, byl z něj nadšený a doteď si s ním rád vyhraje. Já si teda nedovedu představit oslavit jeho narozeniny a nic mu nedat 🙂

ah1234
20. bře 2019

Rocne dieta uz vie vnimat, ze nieco dostava. A bude divne ked od ostatnych dostane darceky a od vas ako rodicov nic 🙂

sus3nka
20. bře 2019

My jsme koupili odrážedlo motorku, houpačku na ven, maňasky a míčky na házení. Hraček má dost, ale bez dárků si to neumím představit. Za dva měsíce bude mít svátek a to dostane pískoviště, bazének. Záleží co doma už máte. I já si někdy prohlížím své fotky z dětství a zajímá mě co jsem dostala, jak jsem byla velká a jak to u nás vypadalo.

lovemusicsun
20. bře 2019

Ahoj, my jsme slavili teď o víkendu. Já jsem dcerce upekla dort a nechali jsme ji k prvním narozeninám profesionálně vyfotit. Dostala hodně věcí od rodiny, odrážedlo, kostky, oblečení atp. My jako rodiče jsme jí koupili jen takové dřevěné puzzle, spíše symbolicky, já byla i pro to, aby jsme dárek moc neřešili. Největší úspěch měl dort s takovým tím ohňostrojem, hračky si samozřejmě ráda vzala, ale nemyslím, že by si uvědomovala od koho je dostala nebo proč. Spíše jsme hodně "slavili", aby věděla, že je to její den.

ladyhacek
20. bře 2019

Bez dárků si to nedovedu představit.
Co dostal starší k prvním narozeninám už nevím, ale my neměli nic podedeno vše se muselo kupovat nové takže věci tipu knížky, vykladačka, puzzliky, nandavání kroužků, houpací lvíček... Dostal buď k svátku, Vánocům nebo k narozeninám už nevím co kdy.
Mladší je v srpnu a i když má spoustu věcí po starším nové věci kupovat budeme!
Třeba lego, knížky, velké kostky

dzejsy
20. bře 2019

My jsme davali detske nadobi (talíř, miska, hrneček) a botičky

mourovatakocka
20. bře 2019

My jsme dárky nedávali, dostala jen od babiček a nejvíc spokojená byla, že jsme všichni pohromadě 😉

badyr
20. bře 2019

@jana31990 nechali jsme pro syna vyrobit activity board a jsme nadšení a syn také, denně si s bednou hraje.

pavlinar
20. bře 2019

Ode mě dostane knížku Rok v lese. manžel slíbil dodat jednoduchý activity board

jana31990
autor
20. bře 2019

Tak mě šlo jen o to že jeden říká dárky v tomhle věku nemají smysl a druhý zas opak. A právě že poslední dobou málem s manželem pořád tuto dizkusy. Že on je toho názoru že je to ještě letos zbytečný kdežto já že ne

chumlee71
20. bře 2019

@jana31990 my jsme malýmu koupili odrážedlo. Nedokážu si představit nedat mu žádný dárek. Roční dítě už není blbé a určitě bude mít radost z nového dárku