Dekorace do dětských pokojíků, máte zkušenosti?

katkameluzinova
17. dub 2013

Rekonstruujeme dětský pokoj. Je to celkem fuška udělat z pracovny děcák. Už máme všechno základní nakoupeno. Chtěli jsme nějaké dekorace na stěnu. Nějaké samoelpky, nebo i něco vyráběného. Máte nějaké zajímavé zkušenosti a nebo tipy??
Zatím jsem objednala jen samolepky pod vypínače http://enzor.cz/produkty/svojda-namornik a pak ještě jednu růžovou http://enzor.cz/produkty/cecilka
Vypadají daleko lépe na zdi, než na té fotce. Je to navíc praktické. Neušpiní se zeď.
Já hledám pořád na internetu, ale osobní doporučení a zkušenosti jsou daleko lepší. Možná nějaké větší nálepky za postel aby se nemuselo brzo malovat a nebyla zeď flekatá??
Děkuji všem za rady.

anetka1701
17. dub 2013

přes internet tyhle věci nakupuju nerada - nějak mám potřebu to vidět osobně. Nicméně mám dobrou zkušenost s Obi, Hornbachem, Globusem... tam jich maj mraky a pěknejch :o) Za postel spíš asi tapetu? :o)

evcounek
17. dub 2013

musím souhlasit s anetka1701 my koupili v hornbachu nálepky Krtečka a malý je z nich nadšený a pořádk na ně ukazuje. Mají tam velký výtěr.
No za postelí máme akorát vymalováno a žádné fleky tam nemáme Luky v posteli jíst nesmí ale je pravda, že začal zeď škrábat 😠 ale to máme v rodině já i sestra jsmě měli za poselemi škábance až na cihlu 😀

alpakovo
17. dub 2013

za postel bych se velmi dobře rozmyslela dávat obrázek! u nás syn úspěšně zeď nad postelí pokreslil 😠

ladie
17. dub 2013

Obrázky/nálepky jsem si vyráběla sama a za postel jsem původně chtěla taky nálepky, ale nakonec, jak jsem viděla malého, jak se tulí k té studené zdi, jsem ušila kapsář.

veruska007
18. dub 2013

Já obrázky malovala ručně, bylo to nakonec docela snadné a líbí se mi to víc, než nálepky. Fotky jsem tu dávala do jiné diskuse o úpravách dětských pokojíčků. Manžel vymaloval - modro-zeleně, jako krajinka, já pak přimalovala zvířátka (je to hrozně jednoduché, stačí vytisknout a zvětšit jakékoli omalovánky, překreslit přes kopírák, vybarvit, obtáhnout), kolem postele mí starší mantinel se žirafama a v pohodě.

elastiq
9. srp 2013

Nám se osvědčily takové ty pěnové obrázky, které se dají nalepit na stěnu, prodávají se různě v papírnictví, i v hračkářství, viděla jsem je v Globusu i v Obi a je pěkný výběr z různých motivů - krteček a kamarádi, princezny, Medvídek Pú, Spiderman, Cars......, jsou moc pěkné, pravda - nedají se lehce měnit, s opětovným nalepením problém není, dávám oboustrannou lepící pásku, ale většinou se trošku poničí zeď po tím, takže buď přelepit něčím jiným, nebo doporučuji měnit až před malováním 🙂

snowvwhite
9. srp 2013

Nálepky na veletrhu For Kids - za 100,- dvě balení. Zvířátka a zvířátka jako piráti. A nalepeno do výšky, aby to dětem chvíli vydrželo 🙂

bigkula
22. únor 2014

Já mám dobré zkušenosti s e-shopem www.tipin.cz. Mají hezký výběr dekorací za rozumné ceny. Komunikace výborná a dodání velmi rychlé.

zdenca6
22. únor 2014

Malemu jsem koupila na zde tohle vypada to pěkne, jinak na druhe starne mame pěnove meddu PU, Ijačka a dalši

salikova
22. únor 2014

my kupovali samolepky v sambaby-pěnová zvířátka... Pokojík byl krásný do té doby než náš mladší vyrostl z miminkovského věku a všechny strhal:D Teď jsme před rekosnstrukcí a určitě bych chtěla něco dětského do pokojíka,ale nevím pořdáně co.... Za mě určitě doporučuju Hornbach a Obi -mají tam krásny tapety🙂

zuzasamolepky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz