Dětská dřevěná kuchyňka - kuchynkasnu.cz

jujatko
18. zář 2016

Ráda bych malé koupila dětskou kuchyňku. Už jsem víceméně byla rozhodnutá pro Ikeu, ale nyní jsem narazila na kuchynky vyrabene kusove http://www.kuchynkasnu.cz/kuchynky . Nikde se mi nedaří najít žádné recenze atd. Tak zkouším zde. Nemáte náhodou někdo nějaké zkušenosti? Děkuji

zuzaaaaa
20. kvě 2019

@jujatko dobrý den, kupovali jste kuchyňku z kuchynkasnu? Strašně se mi líbí a recenze nikde. Děkuji, Zuzka

jujatko
autor
21. kvě 2019

@zuzaaaaa Dobrý den, ano, kupovali. Máme ji už třetím rokem. Vše funguje, jak má. Ale je fakt, že malá si s ní moc nehraje ☹

zuzaaaaa
21. kvě 2019

@jujatko asi nebude kuchařka 😀, děkuji za odpověď, jste moc hodná. Koupili byste ji znovu? Já už vybírám tak dlouho a žádná není úplně 100%.

jujatko
autor
23. kvě 2019

@zuzaaaaa To je těžká otázka 🙂. Kdybych věděla, že si s ní skoro nebude hrát, tak bych ji znovu určitě nekupovala, protože nestojí 1000 Kč. Ale kdyby si s ní hrála intenzivně, tak bych ji koupila. Ta mikrovlnka je boží 🙂 Jen je škoda, že není delší.

zuzaaaaa
27. kvě 2019

@jujatko moc děkuju za recenzi, uvažuju o ní hodně. Žádná není tak vychytaná, ale taky není zrovna levná.

jujatko
autor
28. kvě 2019

@zuzaaaaa Jeslti máte blízko do Plzně, tak Vám ji klidně mohu nabídnout 🙂

anakolut
28. kvě 2019

My máme dřevěnou kuchyňku od značky Kidcraft už 6 let. Hraje si a ní už třetí dítko a stále je jako nová.

zuzaaaaa
28. kvě 2019

@jujatko bohužel, to bych měla hodně daleko 😀