Dětská helma. Jak vybrat pro 2leté dítě?

6. únor 2022

Dobrý den

Jak vybrat dětskou helmu pro 2 roční dítě ☺️

Mate nějaké doporučení jakou ? ☺️
Aby byla bezpečná

sugarplum
6. únor 2022

Myslite na lyze? Nebo jakou?

lenkajan
6. únor 2022

Pro dvouleťáka předpokládám, že na odrážedlo/ později kolo. Za nás jsou super helmy od Abus, krásně sedí na hlavičce.

jako_mala_holka
6. únor 2022

My koupili pro skoro dvouletou od Kinderkraft, ale zatím jen vyzkoušenou v terénu nemáme

jaja01k
6. únor 2022

Naši měli Kellys. Vydrželi jim cca od roka a půl do pěti let. Teď mají Giro, ty jsou opravdu perfektní, ale nevím, jestli dělají i pro nejmenší děti.
Hlavně to chce vyzkoušet.

martiniquest
6. únor 2022

Kupujeme pravidelne v Decathlonu a jsme spokojeni.

swan42
6. únor 2022

Taky zalezi na vasem rozpoctu. Nejlepsi jsou podle mne uvex a giro...

zuzekk
6. únor 2022

Prostě jsem šla s dítětem do nejbližšího obchodu s kolama, tam tři vyzkoušeli, vytahla jsem tisícovku a dostala desetikorunu nazpět a máme na pár let vystaráno.
Po všech hloubanich s internetem nad každou podobnou věcí to bylo úlevné.

areh
7. únor 2022

Přilbu musíš hlavně vyzkoušet. Co sedí jednomu, nesedí druhému. My obešli Decathlon a Sportisimo a vybrali. Oba kluci nemají s přilbou problém.

ada22
7. únor 2022

Určitě je dobre helmu vyzkoušet. Holky měly cca od 1,5 do 5 let giro , která má již stelovani na zátylku a teď mají Abus z té jsem hodně nadšená. Je sice dražší, ale je to věc která vydrží 3-5 let. Dobre jsou i crattoni. UVEX je také super, ale je spíš na užší hlavičky.

sugarplum
7. únor 2022

Syn ma na kolo druhym rokem Abus a je perfektni. Hlavne jak sedi na hlave. Dalsi budeme kupovat urcite od stejne znacky 👍

felixfelicis
7. únor 2022

Mam rada eshop okolokola.cz. Meli jsme asi stesti, ale 3x jsme koupili sedici prilbu pres net: Uvex, Kellys a ted Giro.