Dětská kuchyňka, v kolika letech jste ji pořizovaly?

petulka_zdenda
29. zář 2015

Holky v kolika letech jste pořizovaly dětičkám kuchyňku? V kolika letech je to tak +- bude bavit? Děkuji

mrazulkav
29. zář 2015

My jsme pořizovali teď ke 2.narozeninám a vaříme pořád. Kamarádka má o rok starší holčičku, taky věčně vaří a další má 4-letého chlapečka a taky je kuchyňka stále v kurzu 😉

collete
29. zář 2015

Malá dostala kuchyňku od Ježíška loni, to jí bylo 2,5. Už předtím si s ní hrála v centru. A mladší si s ní hraje taky, už od roka. Vaří obě, nosí mi ochutnat 🙂

petulka_zdenda
autor
29. zář 2015

@mrazulkav Dřív to asi nemá smysl co? Na vánoce jí bude 18.měsíců 😉

mrazulkav
29. zář 2015

@petulka_zdenda Já myslím, že klidně. Naše malá už nějakou dobu kuchtila s tou o rok starší holčičkou na návštěvách...

petulka_zdenda
autor
29. zář 2015

@mrazulkav No jako pořád mi hrabe nádobí :D Budeme to muset pořešit , chtěla bych vyrábět , tak když bych to nestihla do Vánoc , tak má ještě v Březnu svátek :D

mrazulkav
29. zář 2015

@petulka_zdenda jj, známe :D Taky jsme vyráběli... ještě stále nemá dvířka od trouby (lak se nějak nepohodl s barvou a udělal podivný povlak), ale nijak to nevadí. K narozeninám dostala mraky nádobí a dalších serepetiček (vede rozkrajovací zelenina a ovoce), takže místo trouby je prostě další úložný prostor.

petulka_zdenda
autor
29. zář 2015

@mrazulkav Máš jí někde vyfocenou ?? 😉

cica002
29. zář 2015

@petulka_zdenda Starší dcera dostala kuchyňku ke 3. narozeninám, ale mám pocit, že daleko více si s ní vyhraje ta mladší, která má 1 rok. Už od 10ti měsíců kolem ní chodí a kramaří ve skříňkách a šuplících 😀

petulka_zdenda
autor
29. zář 2015

Tak ted mám dilema :D

vosinka
29. zář 2015

Od jednoho roku klidně, vyzkoušeno na dvou synech a dvou neteřích. 🙂

naomi6
30. zář 2015

@petulka_zdenda Já bych ji kldně už na Vánoce pořídila, My ji kupovali, když dcerce byly dva a hrála si s ní ráda. Teď si s ní hraje pro změnu synek 🙂.

mrazulkav
1. říj 2015

@petulka_zdenda Ještě by právě vlevo měly být dvířka k troubě - otvírací dolů s madlem přes celou šířku a průhledem s plexisklem... časem...
K Vánocům jí chci ušít ještě zástěrku, chňapky a utěrky...

tynnuska
1. říj 2015

Dcerka jí dostala k narozeninám tuším v 1 a půl roce. Největší boom od dvou do tří let. Pak velmi ustoupia, až upadla. 🙂

veri0007
1. říj 2015

@tynnuska k narozeninám v 1,5 roce?? 😀 😀 😀

Taky budu vyrábět na vánoce, to bude mít malá 15 měsíců a věřím, že si s ní vyhraje

petulka_zdenda
autor
1. říj 2015

@veri0007 Já ted sháním příhodný kus nábytku co by se mi hodil :D

babka
1. říj 2015

Mrně dostalo k prvním narozeninám a stála u ní skoro nonstop 🙂 Nejoblíbenější hračka 😉

babka
1. říj 2015

A měla přesně tuhle

pavlinpaj
1. říj 2015

Moje dcera má na vánoce 19 měsíců,doma má nádobíčko, mini sporák a každý den dělá že vaří. Když vařím oběd, suprově ji to zabaví, protože si hrajeme, že vaříme oběd společně. Takže na vánoce dostane kuchyňku 🙂