Dětský kruh - dítě v něm brečí

jitama
5. srp 2018

Zdravím, potrebuji radu, koupili jsme kruh do vody pro nejmenší děti. Malému je 15m, ale do kruhu ho nedostanu. Pokaždé mi tam řve. Mám zkoušet dál nebo pořídit rybičku? Zatím jsme do kurzu plavání nechodili. Byl zatím v bazénu a v přehradě.

barbara04
5. srp 2018

dcera taky nerada, koupila n jsem penovy pas s rukavky ( je podle mne nejbezpečnější) na kurzu beztak kruh zezacatku nepoužívají ( deti ho nerady, neda se v tom plavat a je nebezpečný . U nas tedy zabral kruh jako auticko s klaksonem a letadlo s vodní pistoli na kterém se sedelo . tam chvili vydržela 🙂

jaaaninda
5. srp 2018

Máme pěnový plavecký pás s pěnovými kolečky na ruce. Je to bezpečnější než kruh, dítě z toho nevypadne a nevysmekne se z toho. Navíc to je ideální pro nácvik plavání narozdíl od kruhu (používáme na kurzu plavání).

michaela_hermanice
5. srp 2018

my mame kruh swim trainer, ktery je idealni pro nacvik plavani ;) nase mala (necelych 8 mesicu) uz ve vode nozkama dela krasne "zabaka" - jako pri plavani stylu prsa. Delaji se ve vice vahovych kategoriich.

jitama
autor
5. srp 2018

@barbara04 My máme právě kruh ve kterém se sedí, ale ani ho tam nedostanu, hned začne řvát.

jitama
autor
5. srp 2018

@michaela_hermanice a v tom se taky sedí? My mame dva kruhy na sedění, ale ani v jednom mi nechce byt.

newwi
5. srp 2018

Mame take swim trainer (uz tu byl zminovan) a PARADA!Mohu jen doporucit 👍

pucmelinka
5. srp 2018

Nas malej taky v kruhu byt moc nechce, chce byt v naruci a dovadet, je spokojenej...bude mu 16 mesicu a na plavco nechodil... mozna ze se mu ten kruh zarezava v miste sezeni

hermelinah
5. srp 2018

myslím, že se v něm cítí nejistě, proto pláče 🙂 S rybičkou to bude podobné, ale v rybičce či pásku si ho lépe pomazlíš a pomalu zvykáš 🙂

fyii
5. srp 2018

@jitama zdravim mame tento pas ( https://www.matuska-dena.cz/plavecke-pomucky/pl...) a super. maly vi, ze bez nej do bazenu nesmi a mame jeste specialni rukavky cimsi naplnene a dofoukle vzduchem, ze kdyz by to utikalo tak se stejne nevyfouknou. Kruh ten s tim spodkem a dirami na nozicky nesnasel, to bylo revu.🙂 plave s nimi od 9 mesicu, ted 23 mesicu a zadny problem. Lepsi kdyztak koupit pas s vice kousky, daji se ubrat, kdyz je dite mensi a lehci a potom naopak pridat.

michaela_hermanice
6. srp 2018

@jitama prave ze nesedi a to je fajn. Ditko jakoby lezi na vode.

lucie01
6. srp 2018

U prvního syna jsem koupila kruh s otvory na nožičky a prcek v tom ječel, jako by ho na nože brali. Časem jsem pořídila pěnový pas a kolečka na ruce a můžu říct, super volba. Mladší syn má rok a půl a taky už to zkoušel a paráda. Za mě doporučuji 🙂

barbara04
7. srp 2018

@jitama u nas to auticko bylo jen proto ten v ně sedel bracha - to pak musi taky
jinak ten sevylor puddle jumper je super

marcelapaskova
8. srp 2018

My zijeme v Nemecku, mame kridelka jako jsou nahore na fotce u FYII. Jsou vyborny! @jitama malemu je 13 mesicu a plave sam - teda neplave, ale pohybuje se, jsou ohromne stabilni, protoze jsou i v podpazi plne vzduchu a k tomu taky maji penu, kdyby se vyfoukly. Jsou tu v nemecku hodne poptavane. Nebo pak ty vesticky, co maje okolo prsou pruh a pak kridelka, jakoby v jednom. Ja jsem ale u starsiho syna mela taky problem s kruhem - ani za nic do toho nechtel, ani vesticku. Tak ted ma taky tyto kridelka, ale mensi kridelka, pro vetsi deti, jsou mu ctyri. Koupis je na www.kraulquappen.de