• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský stoleček a žídličky Lätt. Nevím, jaké koupit

17. února 2015 
Dobrý den, nemáte někdo doma dětský stolek i ikei LÄTT, je z přírodní dřeva.
Chtěla bych nějaký synovi koupit ale nevím jaký a také peníze rozhodujou. Mohly byste mi někdo poradit?
18. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
To je ten stolek za 499 nebo kolik?????
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50178411
toto vid,......tak v úterý jsem tam na to koukala a je to strašně malinké.....
Já to chtěla taky ale nakonec jsem to nevzala
18. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pikusa tak to je škoda, to teda nevím co koupím. ty ostatní z ikei se mi zdají drahý
18. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já nakonec vzala mammut....
a co se s někým podělit????vy stoleček,babičky židle....
18. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
A navíc....to když počmárá,poleje,ušpiní,to se setře......
18. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21241564&tab=2
ještě jsem koukala na toto před tím.....ale eviděla jsem naživo
18. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my pořídili synovi k druhým narozeninám ten, na který odkazuje pikusa a jsme s ním zatím moc spokojení. malý si ho zamiloval. nestojí tolik a zatím slouží dobře, bez nějakých závad.
18. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
My se chodíme hrát do Centra maminek a dětí a jsou tam tyhle židličky - jsou pevné, že na nich může sedět i chlap, stohovatelné - moc se nám líbí, tak je asi koupíme i domů
http://www.hracky-makra.cz/detail.asp?id_polozka=604
je tam k tomu i stoleček a různé jiné věci ..... je to z obchodu, kde je nábytek do školek.
19. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
My budeme pořizovat toto http://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album/pokojik-pro-princeznu/5729313/ ,cenově je to podobný té sadě z ikei.
19. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@benjik tak to vypadá taky moc moc hezky :slight_smile:
20. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme to zatím vyřešili takhle :grinning: :
Je to jen dočasně, ale zatím to stačí.
20. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
wiwo, já jsem to koupila prckům k vánocům. Měla jsem vyhlídnutýho mamuta, ale šla jsem do Ikei, vypustila jsem prcky mezi ty stolečky a oni okamžitě zamířili k tomuto malinkýmu. Tak jsem vzala to. Ještě jsem ušila na židličky sedáky, aby to měli hezký.
21. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my máme to i Ikei, za pětikilo výborná věc. Jak moje skoro dvouletá dcera (ta se u toho naučila normálně sedat na židli), tak i přítelovo tříletá se u toho v pohodě nají, pohrajou, ...prostě dobrý. Je to lehký, pevný, pro prcky bych řekla i dostatečně prostornej stůl, židlička udrží i dospěláka.
23. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme teď koupili v Ikee taky ten stoleček ze dvěma židličkama za 500,- a musím říct, že super.Dlouho jsem se tam rozmýšela, zda nevzít mamuta, ale nemám zas tak moc ráda plastové věci a přišlo mi to hrozně vratké. Tady u toho stolečku mi přijde dobrý, že mu z toho nebudou padat třeba pastelky a tak...
29. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě se mammut docela líbí, je to takové barevné, veselé. Ale je fakt, že plastovým věcem též moc nefandím.Jak se ta souprava za 500,- jmenuje?Z jakého to je dřeva? Máme všude masivní borovici, tak aby se to hodilo.... Nemáte link?
29. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju, asi to nebude nic pro mě, je to samá ostrá hrana, asi půjdem do toho Mammutu, to jsou pěkně zaoblené tvary :slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme LÄTT z Ikea, a malá je s ním spokojená a já taky. Za tu cenu je to docela slušný!
29. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
K tomu Mammutovi, mě se na něm nelíbí, že jdou strašně snadno rozebrat nožičky od židliček. Když jsme někde, kde ho mají, naše Bětka ho celej hned rozebere.... (a pak se s ostatníma dětma těma nožičkama mlátěj :grinning:
29. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžu se zeptat, když máte LÄTT z Ikea, natírali jste ho ještě nějakým lakem, aby byl snažší na údržbu??Já jen, když mi ho malý počmárá, jestli to jde umýt:slight_smile:

Rozhoduji se mi LÄTT a tím barevným, co výše dávala za odkaz pikusa, tak nevím. LÄTT je vyšší o pár cm a zdá se mi stabilnější ale zas ten barevný upoutá pozornost dítěte,že:slight_smile:
29. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kocicinka nějak extra ostrý mi nepřijde... já byla taky rozhodnuta pro mammuta, když jsme jeli nakupovat do Ikei, ale jak říkám, vyzkoušela jsem si to. Malý u toho seděl a přijde mi lepší toto. Každý má jiný názor a vkus...

@judit22 zrova i to řešil manžel, zda to má natřít nebo ne :slight_smile:. Nakonec ale prý ne, že je zima špatně by to schlo.. Teda u nás doma je zima. Venku samo taky při těch 30 cm venku :angry:
29. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já právě četla na mimibazaru, tam jedna paní prodává přes aukci Lätt a píše tam, že je to nalakováno bezbarvým lakem, takže jde prý pěkně čistit a nezanáší se špína do dřeva. Jinak já určo dávam přednost dřevu než plastu, Mamut se mi líbí vzhledově víc, ale raději vsadím na dřevo:slight_smile:
30. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se na to půjdem podívat a pak se rozhodne. Taky Mammut je o dost dražší, že, cena u nás taky bohužel hraje roli.
Pro jak staré děti ( nebo od kolika měsíců) to je? Jonášovi bude na Vánoce rok a půl, v herně, kde mají Mammuta u toho už pěkně hačá, tak uvažuji, že mu nějaké to vlastní sezení koupím k Vánocům. I když doma nejraději sedí na tátově kancelářské židli......
30. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
My mame od lonskach vanoc tohle..a super spokojenost, ceny byla za stolecek + zidlicku 700,- a vyriznout se tam da cokoliv.. v pripade zajmu dam do IP kontakt :wink:
30. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten Mammut má ale zase i tu výhodu, že se dá použít na sezení na zahradě, jako zahradní nábytek..... fakt nevím :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kocicinka to se da kazdej ne? :sweat_smile: my mame na chalupe taky pro malyho drevenou zidlicku.. :slight_smile:
30. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale to se musí uklízet, páč když máš delší dobu dřevěný nábytek vystavený slunci, děšti, atd., tak to o hodně urychlí jeho odchod do důchodu.... Chtěla jsem na léto koupit takový ten plastový nábytek(židle), do prodávají v Baumaxu třeba( mají ho na zahradách skoro všichni), jedna židlička stojí kolem 50,-, ale zase se mi to nelíbí. Takže jsem si říkala, že bych toho mammuta měla přes léto na zahradě a pak v bytě. Ale nevím, jak jsem psala, je to na nás docela drahé.
30. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kocicinka a kolik do toho asi muzes dat ?
30. lis 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@beruska2x Já se večer zeptám manžela :grinning:
30. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskuzy a chtěla bych se poptat co máte za stoleček a židličky do pokojíčku, krom ikey, ty znám všechny a nevím právě jak se rozhodnout, tak pokud by byla i jiná nabídka, určit ráda kouknu. Děkuji všem co mi napíšou :wink:
28. pro 2011 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
29. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek