Do jakého cyklovozíku se vejde sedící dítě a vajíčko?

frantiska85
27. únor 2014

Ahoj, hledám cyklovozík pro děti s věkových rozdílem dva a více let. Připadá mi, že vedle vajíčka už se nic nevejde. Chci ho jen na běhání, takže mi nevadí, pokud má horší jízdní vlastnosti za kolem. Existuje takový do 15 tisíc?

tadlen
28. únor 2014

myslim ze ne.mame azub Jerry bud detska sedacka nebo 2sedici deti-oboji tam nedas.Mela jsem pujceny i dvojceci chariot a take se nevejde-tam je vlozna podlozka na/vak na mimo do 10mesicu a sedici dite vedle.ale mam kluka 2roky a devce 10mesicu a porad ji tam ublizovat.Takze on ma uz sedacku na kole manzela a ja vozim vozit.toto leto budou uw sedet vedle sebe oba-nebude-li ji trapit.....

tadlen
28. únor 2014

take jsem venovala dlouhy cas vyberu voziku na beh.za 15tis bohuzel-leda jety ale vetsinou nema joginjgove kolo. osvedcil se mi bezecky kocar pro dvojčata z Amazon.com das tam 2deti-ale max. do 3let-pak je to male a neda se to uvezt.

frufrunka
28. únor 2014

@frantiska85 A jak staré je to mladší dítě? Podle mě by Ti vyhovoval Croozer, místo vajíčka tam dát takovou tu vložku pro miminka a nebo pokud už sedí, tak jen oporu zad... Nový stojí tuším kolem 10 tisíc, ale kamarádka kupovala z druhé ruky a vůbec bych to na něm nepoznala, byl v top stavu a dali za něj 5 tisíc. Já ho mám taky, ale jednomístný, možná budu taky měnit za dvoumístný (rozdíl mezi mladším a miminkem budu mít rok a třičtvrtě)...

frantiska85
autor
28. únor 2014

@frufrunka Druhé ještě není ani počaté 😉 Zatím chci mít představu co pořídit na vození a předběžně prohlížím bazary.

frantiska85
autor
28. únor 2014

@tadlen Tak ono asi dřív bude problém, že děti neuvezu, jestli bude druhé taky veliké.

frantiska85
autor
28. únor 2014

@frufrunka A vedle dítěte v novorozenecké vložce se dá posadit další sedící dítě? Vejde se?

frufrunka
28. únor 2014

@frantiska85 Mělo by se to vejít v pohodě, ta novorozenecká vložka je hodně úzká (odpadá tam takový to vycpávání a robustní rám, jaký mají vajíčka). Zkus kdyžtak kouknout na stránky ve ve ve. dveplusdve tečka cézet, tam by to mělo být i s fotkama. Nemám zkušenosti s tím novým, vylepšeným, my máme model z roku 2007, ale každopádně ten nový je na první pohled lepší v tom, že tam děti mají o hodně víc místa na nohy.

beruna84
14. led 2015

Ahoj dámy 🙂 prosím nemáte některá zkušenosti s nějakým vozítkem, které by šlo uplatnit pro cca půlroční mimčo při jízdě na kolečkových bruslích? Napadl mě cyklovozík, ale nejsem si jistá, jestli by to opravdu šlo dohromady s bruslemi.. Díky za tipy..

xmarg04
14. led 2015

@beruna84 Cyklovozik je na brusle super, bruslila jsem od cca 2 mesicu syna, pouzivam Chariot.

beruna84
15. led 2015

@xmarg04 Super, děkuju moc za tip, mrknu na to!