Domeček do pokojíčku pro roční dítě

konik4525
17. lis 2017

Máte některá takový ten plastovy domeček na zahradu v dětském pokojíčku? Hrají si v něm děti? A jaký mate? Dívala jsem se na ty kolem 2 tisíc ale píší že jsou dost nekvalitní :( ale zas za 4 tisíce mne to přijde už moc..díky za rady!

gnozka
17. lis 2017

Domu bych domeček asi neporizovala. Co je super je stan z ikei s tim tunelem . S tim se užije více legrace , hlavne kdyz tam prolezlá manžel 🙂)) to je pak doma srandy 🙂

barbara04
17. lis 2017

u nas skoro ve 2 letech vedla krabice od mycky nebo co to bylo,,, vyrizla jsem okna dvere a vymalovali jsme, lepili "tasky " na střechu a byla sranda 🙂 a az omrzel šel do tridaku a bylo to zadarmo ....

gnozka
17. lis 2017

Jo krabice jsou taky dobry 😀

linee
17. lis 2017

@konik4525 take bych neporizovala Kdyz,jsou treba s kulickama nebo teepee nebo ten stan s tunelem.Ale zahradni plastovy nee:(

japona
17. lis 2017

@konik4525 plastový domeček jsme meli na zahrade a u všech deti byl velmi oblíbeny. Cenova kategorie asi 2,5 tisíce, vydrzel cca ctyri roky (což bylo akorat, detikety odostaly). Doma jsme měli stan a krabice, když přišla větší zásilka, jak bylo psáno vyse. Pokud bychom nemeli zahradu a měli dostatek mista v byte, klidně bych plastový domek dala do interiéru. Pro roční/dvoulete dítě je to vdecna hračka🙂

japona
17. lis 2017

..deti odrostly..

konik4525
autor
18. lis 2017

Děkuji za nazory a tipy!

jahodnice
18. lis 2017

Mame plastovy v pokojicku, deti 3 a 1,5roku a super

pabka
18. lis 2017

Svagrove deti ho v pokojiku mají a super, mít místo, dam ho tam taky. My ho máme na zahradě a je to nejvdecnejsi hračka spolu s trampolínou. Domu bych ho brala hned.