Domeček pro panenky. Máte zkušenost?

zuzaaaaa
9. zář 2019

Ahoj holky,

vybírám už vánoční dárek pro dceru, chtěla bych dřevěný domeček pro panenky. A teď dilema, našla jsem takový ty pro malé figurky s nábytkem a nebo obr domek pro barbíny, máte zkušenost? Ať pak za rok nekupujeme další 🙄🙈. Děkuji

nazka
9. zář 2019

@zuzaaaaa kolik je dceři?

zuzaaaaa
autor
9. zář 2019

@nazka 2 a kousek

nazka
9. zář 2019

@zuzaaaaa tak to bych asi volila menší a za (dobře, no.. 😄) dva tři roky větší.. 😇

kamik1983
9. zář 2019

Ja byla nadsena z truhlarstvi Krenek, ceska vyroba, ma i nabytek, daji se do nej koupit panenky dtevene. Dcera v nich mela smouly, petshop a take ty figurky

izz76
10. zář 2019

@zuzaaaaa Pro dvouletou spíš dřevěný domeček pro menší figurky, my máme z Lidlu a je pěknej, kupovali jsme ho když byly dceři necelé 3r,vyhrala si z ním hodně.. Teď v 5letech už dává přednost velkému domečku pro Barbie, ten dostala nedávno.

jolisha
23. zář 2019

Dřevěný domeček zní hezky. Já bych volila nejspíš ten🙂

svntvt
15. říj 2019

Holky dcera bude mit na Vanoce 2,5 roku, myslíte ze by uz se s tim domeckem a mini vecma vyhrala? Me se to siiilene libi 😅 ale zas at neco nekupuju ,,pro sebe,, a zbytečně 😂

barchen
15. říj 2019

@svntvt Dcera dostala domek s příslušenstvím k 3. narozeninám, nebavilo jí to a nebaví jí to ani teď po dalším půlroce.

nazka
15. říj 2019

@svntvt naše dostala ke 3.narozeninam a je to top hračka..

svntvt
15. říj 2019

@barchen
@nazka 😂 tos ted nevím 😂 ale trochu se bojim ze by to dopadlo spis jako u barchen 😅🤣

nazka
15. říj 2019

@svntvt já teda koupila ten přenosný od playmobilu..