Doporučte kvalitní pěnové puzzle na zem

lendych
24. zář 2008

můžete mi doporučit e- obchod s pěnovým puzzlem na zem, nějaké kvalitní a velké??Aby bylo testované, díky L. 😉

lendy1
24. zář 2008

my máme tyto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9499677&tab=5

ve skutečnosti jsou barvy nádherné, jasné. Puzzle je kvalitní, jsou to ty velké kostky, krásně izoluje teplotu...

lendych
autor
24. zář 2008

lendy to vypadá dobře, díky 😉

lendy1
24. zář 2008

v albu mám pár fotek jak vypadají ve skutečnosti 😉

lendych
autor
24. zář 2008

jukla jsem, jsou fakt pěkný a malej taky
díky

lendych
autor
24. zář 2008

lendy a jakou máš zkušenost s hračkama z Ikey? s těmi plyš. pro nejmenší???

perada
24. zář 2008

Máme ty puzzle co Lendy + jsem k tomu přibrala jedno balení zvířátkových - ty jak jsou vyndat a vypadá to pěkně a drží..jsem s nimi fakt spokojená.

zuzik03
24. zář 2008

ahoj, já vzala zvířátka 1, zvířátka 2 a ještě 12 jen čistě barevných a nemůžu si je vynachválit, kupovala jsem zde: http://www.spagetka.cz/katalog.php?kategorie=8521

lendy1
24. zář 2008

jo, tak teď koukám, že je mám vlastně od Špagetky, protože jsem ještě brala ty krtečkový a ty jsou úžasný-s těmi si malý vyhraje teď-pořád vkládá obrázky 😵

lendych, hračku z Ikei mám jen jednu-takový hroch červený-líbilo se mi to, že to bylo lehký a akorát do ručičky. A pak mám plyšáka medvídka, ale ten není klasicky plyšový, takže nepelichá a s tím malej spí 🙂

kacka.va
24. zář 2008

my máme od Malého genia taky zvířátka 1, zvířátka 2 a pak 29 barevných

janda79
24. zář 2008

ahoj, já jsem kupovala dvě balení těch velkých se zvířátky v Penny, jsme s nimi moc spokojení, nic se nedrolí, jsou krásně barevné a super izolují, takže prcek je na "teple" a ne třeba na studené podlaze

mysinka
24. zář 2008

Já bych chtěla ten pěnový koberec s krtečkem, ale nemůžu to najít ☹

karlicka111
1. říj 2008

Holky, prosím vás, kdo máte toto puzzle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7702847&tab=1 Jak malé jsou ty dílky po vyjmutí. Nemůže to prcek spolknout? 😲

kacka.va
1. říj 2008

u některých zvířátek to malý je, ale já se chystám ty nejmenší díly zalepit, aby vyndat nešly 😉

xaverov
7. led 2009

Holky, smrdely nekomu z vas po vyjmuti z obalu ty penovy kostky? Ja jsem nakoupila penovy puzzle (nejaky no name) v Tescu, made in Malaysia, ale libilo se mi barevne, velikostne atd., ale po vyjmuti z obalu se na me vyvalil chemickej stiplavej smrad. Po vysprchovani ve vode a mejdle uz ty kostky nesmrdi. Ale bojuju se sebou , jestli to mam radsi vyhodit nebo s tim? Netusite, jestli tak smrdi vsechny znacky a patri to tak nejak k tomu nebo co to je? Nevite? Dik

karkul
28. bře 2009

Ahoj, mam stejnej dotaz / problem jako xaverov - koupili jsme puzzle s medvidkem Pu v Bille, ale strasne to smrdi, ja to teda nemyla, protoze jsem pres to davala hroubou, a navrch jeste fleecovou deku, ale pak mi proste prislo ze to je cejtit i tak, a dali jsme to pryc.
Mate ho nekdo? Je OK?

kikimaruska
29. bře 2009

My máme koupený s písmenama a číslicema z MMB a když nám došly, cítit byly také. Prodávající je přímo doporučovala vyprat na 30 st.že to taky dělá a nic se s nima nestane. Já se toho teda bála a jen je omyla. časem smrad vyprchal. Ted už je máme přes pul roku a ikdyž čichám jak chci, cítit nejsou...to je asi prostě ta hmota z výroby tak cítit...?

schwarzovka
29. bře 2009

xaverov, karkul...právě proto, že některé ty No name strašně smrdí a bůhví čím jsou napuštěný jsme objednávali puzzle odsud : http://spagetka.mimishop.cz/katalog.php?typ=909

😉 ....já bych tamty vyhodila...radši pro jistotu 🙂

lucinecka
29. bře 2009

Holky jak dala odkaz Schwarcovka, tak já si ztama koupila ten koberec MIX a jsou to ty malý puzzlíky a ty teda nedoporučuju v žádným případě 😠 Taky jsem chtěla kvalitní puzzle a tyhle malý jsou naprd, jak malej na nich ležel a převaloval se, tak se pořád rozjížděly. Taky to má tak malý dílky, třeba písmenka s háčky a ty jsem teda musela oddělat, protože kdyby to malej vytáhl a dal do pusy tak je to akorát na průser. Nechápu jak můžou něco takovýho vyrábět. Ty velký ale můžou být fajn 🙂 My máme nakonec obyč z Globusu za stovku a udělaly nám větší službu než ty malý drahý.

bolk
29. bře 2009

My jsme koupili tušm někde v pompu 36 písmenek asi za 250Kc nebyo to cítit vůbec. Je fakt, že teď už to malá začala trochu rozebírat, akže asi taky podlepím,nebo to schovám a vytáhnu až se bude učit písmenka nebo jí to bude bavit rozkládat, ale i skládat🙂))).

schwarzovka
29. bře 2009

lucinecka...my máme ty velký bez těch vkládaček, na zem jsou úplně super, myslím, že je máme i v albu vyfocený....

denisa31
2. črc 2009

holky myslíte že jsou lepší na plovoučku puzzle nebo koberec? Po čem se líp leze? Když teda pominu cenu. Děkuju

kacka.va
2. črc 2009

deni: záleží asi jaký koberec. Malá lezla po všem, tak těžko říct, co bylo lepší, ale mě by bylo příjemnější puzzle, že to není tak tvrdé.

denisa31
3. črc 2009

díky kacko, jsem se rozhodla, že půjdu do toho puzzle, už kvůli té údržbě

krista
4. črc 2009

Ahojky,
my máme puzzle na plovoučce, máme v bytě vlastně všechny podlahy (koberec, dlažba, lino) a já si myslím, že když to dítě vyzkouší všechny povrchy od malinka, tak mu to nedělá problém, nám se třeba lidi diví, že malá nenosí doma boty, že jejich dětem by to po plovoučce klouzalo a malá teda neuklouzla nikdy - pokud neuklouzla po hračce, ale na samotný plovoučce ne.

A jinak můžu doporučit tyhle puzzlíky (prodejna Möbelix - v akci nás vyšly na 149,- 18ks, bez akce stojí 199,-):
http://www.moebelix.cz/moebelix/generated/67640...

kacka.va
5. črc 2009

kristo, jojo, zvykne si na všechno, ale na klouzavé podlaze se to lezení dost blbě učí. Jinak naše malá umí chodit taky po klouzavém, ale dávám jí boty kvůli tomu, že je podlaha tvrdá a pro děti to není úplně ideální.

denisa31
13. črc 2009

tak už máme taky doma ty puzzle od špagetky co tu doporučovaly holky a jsou fakt super, krásně sedly na podlahu a malá už se po nich válí o sto šest

juhele
18. črc 2009

Ahojky, tak určitě nepořizovat toto puzzle, ale už by mělo být staženo z trhu:

http://www.coi.cz/cs/spotrebitel/rizikove-vyrob...

natalkaslunicko1
18. črc 2009

Tak ja mám přesně asi tyhle co jsou v odkazu od juhele ale jsou kupovane v pompu a jsou vyprane v savu a na 60ku na doporučeni prodavačky 🙂

ygreen
19. črc 2009

podle mě jsou nejlepší ty s krtečkem. S těma s vyndavacíma tvarama vůbec, a ty pěnový mi kluk okusoval už v 5 měsících. Ty s tím krtečkem mají nahoře lesklý obrázek, takže to neuhryzne. A dobře se mejou. Máme dva balíky a vyšlo nás to v akci na 550,- a je to 120x120