Dotazník - Designové hračky pro děti

veronikavelc
19. únor 2021

Ahoj maminky,

obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku na téma designových produktů pro děti. Aktuálně píši na dané téma diplomovou práci, a proto mi jeho vyplněním opravdu pomůžete. Získané informace využiji při návrhu komunikační strategie pro značku Utukutu, která se specializuje na výrobu designových hraček a pohybových pomůcek, možná ji mnohé z Vás znají 🙂

Odkaz na dotazník: https://forms.gle/zrBuPwEM3Bt1yw12A

Dotazník Vám nezabere více než cca 15 minut a je anonymní.

Budu moc vděčná za Vaši zpětnou vazbu

Přeji krásný víkend
Veronika

jana_zofie
19. únor 2021

Je pro Vás důležité, aby na českém trhu byla dostupná alternativa lokálních hraček, pomůcek aj. k mnohdy nekvalitní zahraniční produkci? *
Je dost navodna otazka. "Mnohdy nekvalitni" evokuje, ze ceske vyrobky jsou lepsi, kvalitnejsi, i kdyz se i mezi nimi vyskytnou jednoduse receno smejdy a prave naopak, mnohe zahranicni veci jsou velmi kvalitni.
Co se designovych veci tyce, jako jo, je fajn, kdyz je vec kvalitni a zdravotne nezavadna. Jenze jsem brzy zjistila, ze to je tak vse, na cem si clovek muze dat u veci pro dite duraz. Protoze spousta tech krasnych designovych veci, ktere se mi libi, ty deti proste nebere. Takze zatimco jsem chtela veci v prirodnich barvach a materialech, dite miluje plast, gumu, kriklave barvy a kycovite obrazky. Je to proste dite a existuje asi duvod, proc je vetsina veci takova...

hezz17
20. únor 2021

@jana_zofie jop, meli jsme spoustu drevenych krásných hracek. Frci tu lego a hracky, které vydavaji zvuky. Drevene postupne prodavam a spoleham na stejnou naivitu dalsich matek 😅

veronikavelc
autor
27. únor 2021

Děkuji za cenné reakce. Otázku upravím 🙂

ondul
27. únor 2021

Omlouvam se, ale ja se nedokazu prenest pres zacatek. Nijak nedefinujes, co je designovy vyrobek a ptas se, jestli jsme nekdy koupili designovy vyrobek. Pro nekoho je designovy i moderni triko z pepca, pro nekoho sotva zidle od Tonu. Ten dotaznik nedava moc smysl.