Dřevěná kuchyňka Kidkraft, máte zkušenost?

myskin
21. říj 2013

Zdravím všechny, nemáte někdo zkušenost s dřevěnou kuchyňkou od této firmy? Vánoce se blíží...Líbí se mi že není plastová, na druhou stranu zase nevydává žádné zvuky. Cena taky není lidová, tak budu ráda za všechny reference.

lucieandrlova
21. říj 2013

Máme teď čerstvé zkušenosti... 🙂 dcera si přála k druhým narozeninám kuchyňku. 🙂 ve všech dětských koutcích běžela ke kuchyňce a nadšeně ukazovala "ku" "ku"... Tak jsem zvažovala, jakou koupit. Plastovou jsem moc nechtěla a utvrdila mě v tom i kamarádka, která koupila dceři plastovou Miele a prý se odlepují samolepky a pak to nevypadá jako kuchyňka a její dcera si v tom prý vůbec nehraje... Dívala jsem se na dřevěnou v Ikea, ale přijde mi, že v ní nic není. Dost jsem zvažovala dřevěnou little tikes: http://www.e-dablik.cz/www-zlobidlo-eshop-rychl..., ale nakonec mi přišla taková "zhuštěná", hodně věcí na malém prostoru. Pak jsem objevila na internetu kuchyňky Kidkraft a bylo rozhodnuto... 🙂 Nevím, jestli všechny jejich kuchyňky, ale ta naše nějaké zvuky vydává... A to cvaká, když se otočí s "knoflíky" u sporáku a trouby. Je tam i vyndávací dřez. Co já vidím trochu jako "vadu na kráse", tak že se trouba otevírá jako dvířka, nevyklápí se. Ale dcera tyhle " blbosti" neřeší, je spokojená. 🙂 takže s kuchyňkou u nás maximální spokojenost. Několikrát denně v ní vaří. Máme KK, takže ji má v obýváku za kuchyňskou linkou a když vařím, tak ji pošlu do její kuchyňky. Je i srandovní, že když přijde babička, jde ji vařit kafé, tátovi zase polévku... 🙂)
Co se týče nákupu kuchyňky, tak mě teď asi čeští prodejci nebudou mít rádi..., ale prošla jsem odkazy na internetu a ceny v českých e-shopech byly děsivé. Mimo to mě štvalo, že při takové ceně za kuchyňku ještě chtějí poštovné... (Když koupím jinde hračky či zboží za 1500 Kč, tak mám poštu zdarma...) takže jsem se podívala do zahraničí a nakonec jsme ji koupili v Holandsku: http://www.miniproducts.eu/Kitchens?gclid=CKCI1... a vyšla nás o 1500 Kč méně než u nás a to včetně dopravného... Zaplatili jsme kartou a za 3 dny nám ji přivezli. Původně jsme chtěli tu rohovou, ale neměli ji skladem, tak nakonec máme tuto: http://www.miniproducts.eu/modern-country-kitch...
A jak jsem psala - maximální spokojenost a je fakt strašně hezká... 🙂

myskin
autor
21. říj 2013

@lucieandrlova díky za info, líbí se mi moc. Nejradši bych tu rohovou, holky mám dvě a tam by mohly spolu. Na některých kuchyňkách téhle značky mi vadí, že nemají žádnou pracovní plochu. Ta vaše má, to se hned pozná že ji vybírala praktická žena 😀

hojda
21. říj 2013

Taky jsem je okukovala, nechci plast, ale asi vyhraje Ikea.

lucieandrlova
22. říj 2013

@myskin jo jo, to je pravda. Některé mají tu pracovní plochu malou nebo není. Ta rohová byla favorit, ale v červenci ji neměli v Holandsku skladem a už jsme dceři slíbili kuchyňku, tak jsme nechtěli čekat... Teď ji už zase skladem mají a dokonce levněji. A ještě má ta rohová výhodu, že má i pračku. Tu my nemáme. 🙂

myskin
autor
22. říj 2013

@hojda na Ikeu jsem koukala, ale přijde mi že tam toho moc není.

myskin
autor
22. říj 2013

@hojda a myslím že je teď zlevněná, tak bys ji měla aspoň za lepší cenu

myskin
autor
22. říj 2013

@lucieandrlova Ta rohová je super, ale nemáme moc velký byt, takže bych musela hoodně měřit kam se nám vejde. Ale co, už jsme měli nějakou dobu v obýváku velký plastový domeček 😀 . Taky ho přinesl Ježíšek a úspěch měl veliký.

bobik007
14. dub 2014
luji
12. srp 2014

@bobik007 dobry den, muzete mi prosim poslat blizsi info? Napr.cena, kde se da koupit apod. Dekuji

bobik007
12. srp 2014

@luji Dobrý den,
popis je pod videem:

Luxusní dětská kuchyňka, vhodná pro malé i velké.Vyrobeno z kvalitních materiálů pro standardní kuchyně.

NOVÁ

Některé z funkcí:

- LED osvětlení linky

- sporák svítí, možno nastavit obě plotýnky nezávisle (vypnuto, malý výkon, plný výkon). Při ovládání pípá.

- mikrovlnná trouba při otevření a pečení svítí, při pečení také vrčí. Multifunkční displej s možností nastavení času 5sekund až 2minuty (délka se nastavuje počtem rozsvícených bodů - dítě nemusí umět číst).

- ovládání baterie funkční

Na nádobí se lze domluvit.

Rozměry: Výška pracovní desky 63cm, celková výška 120cm, hloubka 40cm, šířka 84cm.

Cena 4990 Kč.

Pokud máte zájem, kuchyňku Vám rád zašlu, případně lépe osobní odběr - Adamov (Brno).
S pozdravem Tomáš Kapinus

liivialea
16. dub 2016

@lucieandrlova dobrý deň,koľko má prosím vás dcérka na fotke rokov? Zvažujeme kúpu tejto kuchynky, u mňa vyhráva len sa mi zdá nízka, nikde som nenašla do akého veku je vhodná, rozhodujem sa medzi touto a uptown pastel, príspevok je síce starší, ale budem vám veľmi vďačná za radu, krásny den ☺

lucieandrlova
16. dub 2016

@liivialea
Dobrý den, na fotce má dcera přesně 2 roky. Kuchyňka je vysoká od země ke sporáku (tedy pracovní desce) 50 cm.
Kuchyňku používá dodnes a to je jí teď 4,5 let. Zatím si nestěžovala, že by ji přišla nízká a když za ní přišly starší kamarádky, tak jsem si všimla, že si třeba klekly a vůbec výšku kuchyňky neřešily... Ale asi je to individuální. Zkuste vzít děti třeba do Ikey jak budou reagovat na jejich dřevěnou kuchyňku a pak se dle toho rozhodnout. Dcera byla v Ikee nadšená, tak jsem neměla strach koupit dražší Kidkraft.
Tak snad jsem trochu pomohla...

liivialea
16. dub 2016

@lucieandrlova ďakujem veľmi pekne za odpoveď, pomohli ste mi pri rozhodovaní ☺my ju chceme kúpiť k 2 narodeninám, lebo doma máme zatiaľ len maličkú plastovú ale je to najobľúbenejšia hračka stále niečo varíme umývame riady, tak chcem takú "ozajstnejsiu "☺a táto sa mi najviac zapáčila je fakt kuzelna ☺idem ju aj hneď objednať ďakujem ešte raz za pomoc

lucieandrlova
16. dub 2016

@liivialea
Tak to jsem ráda. Ať se kuchyňka líbí! 🙂

urbankovaa
16. lis 2016

hana@lucieandrlova Dobrý den, chceme na Vánoce naší tříleté dceři koupit stejnou kuchyňku, velice se nám líbí. Jen mám obavy, že se nám asi nevejde do určeného prostoru v obýváku - výklenek o šířce 77 cm. Chtěla jsem Vás tedy poprosit, jestli byste mi nezměřila šířku kuchyňky dole u nožiček, tzn. bez držáku utěrek, abych věděla, zdali ji do výklenku dostanu 🙂. Moc Vám děkuji a přeji hezký den.

alenamarian
5. lis 2017

@lucieandrlova dobry den,ja by som chcela pekne poprosit,odkial ste objednali,ked rozkliknem link,naskakuju mi tam hluposti,ci sa to este da objednat...:( chcela by som kuchynku KidKraft a tiez hladam kde by som ju zohnala lacnejsie,dakujem pekne 🙂

lucieandrlova
5. lis 2017

@alenamarian
Dobrý den, koupili jsme ji na uvedeném odkazu, ale bylo to v roce 2013, tak je možné, že už obchod neexistuje...

alenamarian
6. lis 2017

@lucieandrlova dakujem pekne,neviem,ked tam kliknem vyskakuju hluposti,ja ju necham poslat z Usa,este stale bude o 50 eur lacnejsia :(

snoopyk
5. čer 2018

@alenamarian. Dobry den, chtela jsem se zeptat, jestli jste ji nakonec v USA objednali a pres ktery obchod Dekuji

alenamarian
5. čer 2018

@snoopyk ano objednala som cez amazon a poslala nam to znama co zije v Usa