Dřevěná vláčkodráha, jakou mám koupit?

mercedesse
12. říj 2012

Chci prckovi k Vánocům koupit vláčkodráhu a nevím jakou, Maxim, Bino, Woody nebo jinou? Máte někdo zkušenosti?

blahova_andrea
12. říj 2012

v naší rodině se kupovala vláčkodráha z tesca a mělo to úspěch.

veruska007
12. říj 2012

Mame z Ikei a je dobra. Ale na poradne pohrani by to chtelo aspon dve sady. Znami maji lego - vlackodrahu, obrovskou, pres cely pokoj, a ta je teda dokonala... ale myslim, ze za ruzne soucastky uz dali dohromady kol.10 tis.

papuchalk
12. říj 2012

My máme Woody, takovou početnější, i Ikea. Jsou vzájemně kompatibilní (ačkoliv Woody má dřevěné spoje a Ikea umělohmotné), koukala bych se hlavně na takové ty atypy - mosty, lávky, tunely, závory, to se prckovi líbí nejvíc 🙂 .

mamkamarketa
12. říj 2012

My mame tesco a spokojenost, me se osobne moc libi brio,ale to je uz uplne jina cenova kategorie. Tesco ma i spoustu doplnku a cenove prijatelny

beruskanula
12. říj 2012

my budem porizovat ikea plus budem dokupovat doplnky tesco🙂

bzubzalka
12. říj 2012

máme maxim a jde k ní i ikea a woody. myslím,že na začátek satčí sada tak 80-100ks.My koupili 120ks, ale z poloviny to jsou stromy,lidi atd. malý staví sám koleje dle své představivosti a pak staví i jako les k tomu🙂 vyhraje si hodně

hojda
12. říj 2012

Ikea

johnatanka
12. říj 2012

ty dřevěné na sebe pasují snad všechny, z tesca, ikea i maxim z MMB....máme toho už fááákt hodně, vděčná hračka 😉

martaa38
30. kvě 2016

My jsme kupovali prckovi tuhle https://www.agatinsvet.cz/bigjigs-drevena-dinos... a měla obrovský úspěch. Malej si s ní dokáže vyhrát klidně několik hodin a já mám díky tomu čas zvládat domácnost během dopoledne 🙂

smillingangell
30. kvě 2016

Máme Tesco,brali jsem velikou sadu,postupně jsme dokupovali a to už tak různě,na tesco zatím pasovalo vše

nunacek
30. kvě 2016

Vláčkodráha je u nás jedna z nejoblíbenějších hraček a za sebe doporučuju Maxim a Woody. Ikea za mě určitě ne a Tesco jak co.

krystalka
31. kvě 2016

Máme nejvíc věcí asi od Maxima, pak něco z Tesca (což je v podstatě totéž), Woody, BigJigs....Brio má pěkné věci, ale dost předražené, přitom třeba Maxim má taky spoustu vychytávek - cinkací a blikací závory, Pendolino na dálkové ovládání se spoustou zvukových efektů, různé mosty (i zvedací, otáčecí apod.), točnu, depa a spoustu dalších věcí.....Pasuje na sebe v podstatě všechno, takže se ty značky dají různě kombinovat a doplňovat.....syn dostal první sadu z Tesca v necelých 2 letech a sbíráme a doplňujeme dodnes a i si s tím pořád hraje - nedávno mu bylo 8 🙂 . Za nás nejlepší hračka, jakou kdy měl, ta první sada drží doteď, jen možná dvě tři kolejnice se naštíply, ale zbytek pořád funguje, i elektrické mašinky vydržely spoustu let, za tu dobu nám odešly asi 2....