Dřevěné dětské hřiště na zahradu od 6-12tis.Kč. Tipy?

p.klara
3. čer 2011

Zdravím tu všechny maminky, tatínky, budoucí rodiče... chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte nějaký tip na dětské hřiště na zahradu... chtěli bychom ze dřeva - s houpačkou, skluzavkou a třeba i nějakou menší prolízačkou... věží.... nevíte o nějakém prodejci, dobrá kvalita X rozumná cena??? Co koukám na net, tak je to vše přes 20 tis ☹( a to je fakt děs.. slyšela jsem, že se dají sehnat i od 6-12 tis.... ale nikdo nemá kontakt, jen vždy dle řečí .... Díky moc za Vaše případné rady a kontakty.

dzej
3. čer 2011

ahoj, my jsme taky sháněli domeček, houpačku a skluzavku. Ty ceny jsou šílený. Nakonec jsme to vyřešili tak, že to tatínek a dědeček vyrobí sami. Postupně, a přesně podle našich představ. A vyjde nám to asi o polovinu levněji. 😉 Těch hřišt za cenu, kterou uvádíš bych se bála.... to je tak cena kvalitního materiálu....

andulinka
4. čer 2011

Ahoj. Souhlasím s @dzej Ceny hotových hřišť jsou astronomické. 😠 Manžel dostal od souseda kulatinu a houpačky i základ na skluzavku vyrobil sám. Houpajdy se pořídily v hračkářství a klouzajdu máme z aukra. 😉

muffi10
11. srp 2011

Já nevím, je fakt, že hotová hřiště jsou dražší, ale vzhledem k tomu, že manžel není úplně nejzručnější ani nikdo jiný v rodině, tak jsme touhle cestou šli. Vím, že pěkná hřiště dělá junglegym.cz nebo bluerabbit.cz a jsou i kvalitní. Právě teď jsme ve fázi, kdy si vybíráme, které z nich malé pořídíme. Za tu cenu aspoň vím, že je to kvalitní, dítěti se na tom nic nestane a pár let a pár dětí to přežije 🙂

mkr
11. srp 2011

tak my si dětský hřiště vyrobili taky sami, ale co poptat nějakýho truhláře, to by mohlo být levnější, nebo mrknou do obi, hornbachu a tak

pajapoj
11. srp 2011

my jsme si vyrobili taky sami, podle obrázku hřiště junglegym jsme si to přizpůsobili vlastním představám. A když jsem pak viděla to junglegym naživo tak je to oproti našim festovním kládám jako hromádka třísek... a vyšlo nám to napolovinu a za 2 odpoledne to stálo (máme tam houpačku, skluzavku, lezeckou stěnu, pískoviště, normální schody) a už budem dokupovat jen doplňky. I když je fakt že asi 5 dní trvala příprava dřeva (hoblování, napouštění atd.)

kubinkov
11. srp 2011

Máme Jungle gym a jsme spokojeni. Cena byla nejnižší v Baumaxu a nemuseli jsme řešit poštovné. Rozhodně bych to dřevo nenazvala třískami, to je trochu přehnané. Jsou to pěkné kusy bez suků a kazů. Hranoly jsou pěkně opracované bez ostrých hran, všechen spojovací materiál včetně bezpečnostních krytek byl v balení a dřevo stačilo namořit, aby se hřiště líbilo. Vzhledem k tomu, že nemáme les ani truhlářskou dílnu, tak to takhle bylo pro nás nejjednodušší i nejlevnější.

llllucka
11. srp 2011

Kupovala jsem loni od jednoho prodejce na aukru a max. spokojenost.

antarres
11. srp 2011

My kupovali tu pravou bezpečnou skluzavku, k tomu obyčejnou houpačku z kulatiny a přikrývací pískoviště v Globusu. Celkem nás to vyšlo skluzavka 5000, houpačka 3000 a pískoviště 1200. Bohatě to stačí... ale ty sestavy Jungle gym taky nejsou špatný...jestli máš nějakého známého truhláře, tak se to možná vyplatí udělat vlastnoručně...

benjik
11. srp 2011

koukala jsi na mimibazar? Tam se dají sehnat i za mín jak 20.

lucisa
11. srp 2011

My kupovali hřiště v Polsku, mám sice jejich web stránky, ale tam nemůžu ty výrobky najít, mám ještě v PC naskenovaný leták i s cenou, kupovali jsme to tuším 2 roky zpátky, tak pokud chceš, pošli mi do IP mail, já ti to přepošlu, tady na fotkách to asi moc neuvidíš, ale zkusím to. - ah, tak sken sem nejde dát, chce to jen .jpg a ne .pdf
Ale upozorňuji, že je to polský výrobek, takže nějaký nátěr navíc by se šiknul, případně to musí sestavovat aspoň trošku zručný člověk, protože manželovi a bráchovi občas nevyšel nějaký šroubek s dírou 🙂

coxa
12. srp 2011

taky máme šikovného tatínka a taky všechno postupně vyrábí sám 🙂 a starší synek moc rád pomáhá a astistuje. 😀